Izmir'li hatunlar haydi sohbete

didişme kısmı evin içinde bizdede var canım
maddi sıkıntılar sebep oluyor zaten yoksa insanın para derdi olmasa keyfi de yerinde olur ee keyif yerinde olursa dert de kalmaz

didişme kısmı evin içinde bizdede var canım
maddi sıkıntılar sebep oluyor zaten yoksa insanın para derdi olmasa keyfi de yerinde olur ee keyif yerinde olursa dert de kalmaz

burda bir arkadasımdan örendim kocasının yakın arkadaşı evlerine misafirliğe gelmiş yatılımı tam hatırlamıyorum ama aldıgı maaş 15 bin miş yuh dedim insanlar ne paralarla yaşıyor yarabbim

burda bir arkadasımdan örendim kocasının yakın arkadaşı evlerine misafirliğe gelmiş yatılımı tam hatırlamıyorum ama aldıgı maaş 15 bin miş yuh dedim insanlar ne paralarla yaşıyor yarabbim
ne iş yapıyormuş acaba :26: pek de normal şartlarda kazanılmaz öyle paralar

senin durumun ne oldu tatlım inş kendince toparlamıssın dır

senin durumun ne oldu tatlım inş kendince toparlamıssın dır

Babamla inatlaşmalardayız kuzum. O konuyu ben açayım diye bekliyor, ben o açsın diye. Bakalım hayırlısı daha hiçbir şey konuşulmadı . Gün geçtikçe sakinleşiyorum sadece ve savaşmak yerine kabullenmeyi ve kendimi kurtarmayı düşünüyorum sağoolasın canım :/ sen nasılsın?

canm bnde ızmır bucada otuyrm 8 aylık ewlıyım ılk begınımı dusurdun??:18:

merhaba bende izmir de yasıyorum 20 yıldır aslen ızmırlı olmasamda ızmırlı gıbıyım artık cok sevıyorum ve baska sehırde yasıyamıcagımızı dusunuyorum bornovada oturuyorum benıde aranıza alırsanız sevınırım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…