İzmir'li anneler nerede doğum yapacak peki???

kızlar ben normal doğum yaptım.doktorum dokuz eylulden değidi benımde.ayrıca bende senın gıbı daha once hıc gıtmemiştim.sdece doğum ıcın gıttım.hayırlı doğumlar

çıtır pıtır, verdiğin bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Yani anladığım kadarıyla sancın oldu ve direk dokuz eylüle gittin. Süper yaa. Ben en son üniversite hastaneleri doğumdan 2 ay önce gelmediğin sürece kabul etmiyolar diye duymuştum. O yüzdende doğumumu çınarlıda yaparım diye düşünmüştüm. Çınarlı doktor dahil 2700 ytl 'ye geliyo. Ozaman ben dokuz eylülü tekrar bi düşüneyim.

eycık daha nasıl ayrıntılı bılgı versemmm...
şimdi bıraz anlatayım ıstersen..
ben doğum başladığında dırek gıttım ve hemen muayeneye aldılar.nce lattan muayene sonra ultrason ıle hersey yolunda mı dıye baktılar.wc ye gıtmek ıstediğimde hasta bakıcı yuruyebılecek durumda ve gayet ıyı olmama rağmen benımle geldı ve koluma gırdı. benı bekledi kapıda tuvalet kağıdı var mıy oksa vereyım vs.. col ılgılendi.yatak koruyucu sureklı kanama ve su geldığı ıcın batıyordu. anında değiştiriyordu. doktorlar ve hemsırelerde cok ılgılıydı.oyle tersleme,bağırıp cağırma olmadı devlet hastanelerındekı gıbı.doğuma cok kişi katılıyor.(öğrencılerde var tabi). doğumdan sonra hemsıre uzun uzun nasıl emzıreceğimi anlattıo,gösterdi.cok yardımcı oldu sağolsun. sonra odama cıkarılacağım zaman özenle gıydırdı uyıne hasta bakıcı benım pijamalarımı. tekerleklı sandalyeye oturttu ve kucağıma bbeği verdi. odama kadar getirdi,yatırdı.oda 4 kişilikti ama şansıma bomboştu ozel oda gıbı yattım bırde.cok rahat ettim.
düşünün normalde hasta refakatcısıne yemek verılmez hastanelerde dokuz eylulde verılıyor.uyduruk sandlayeye oturtmuyorlar.refakatcı ıcın cok guzel koltuklar yapmışlar odalara.
bırde 2 buuk paket hedıye bebek bezı verdıler.
aslında olması gereken normal standartlar bunlar ama devletde boyle ılgılenılmiyor malesef.oyuzden fakulte hastanesını tercıh ettım.ozeller coookk pahalı geldı acıkcası 1.600 fıyat verdıler..ıyıkıde bayılmamışım okadar parayı özele sukur..
burada 5 kurus vermeden cıktım.
yanı boyle kısacası cok ılgılılerdi..
sormak ıstediğin varsa sorabılırsın.

canım bende senin gibi dokuzeylülde yaptım 14 ay önce epuduralli normal doğum buradakilerede tavsiye ettim hep senin gibi allah analı babalı büyütsün canım

gülçiinnn bende batı anadolu dusunuyorum bıraz daha detaylı bılgı verebılırmısın orası hakkında mesela hangı doktoru tavsıye edersın ben bıraz fazla korkuyorum benım dogumum senden önce sanırım nısanda :)
batı anadolu hastanesı hakkında farklı ıblgılerı olan varmı bu arada hastane konusu malum cok onemlı hem maddı acıdan hemde saglık acısından hastanelerın kuvezı varmı acıl unıtesı varmı doguma kendı doktorun gırıyormu gecenın bır yarısı arama ozgurlugun varmı mesela gıbı
ne kadar cok soru sordummm dımı :)

kızlar eğer karar vermenizde etkili bi unsur olacaksa kent hastanesi artık SGK ile anlaşmalı değilmiş,bunu yeni öğrendim paylaşayım dedim.

:emir_bebek:
gülçiinnn bende batı anadolu dusunuyorum bıraz daha detaylı bılgı verebılırmısın orası hakkında mesela hangı doktoru tavsıye edersın ben bıraz fazla korkuyorum benım dogumum senden önce sanırım nısanda :)
batı anadolu hastanesı hakkında farklı ıblgılerı olan varmı bu arada hastane konusu malum cok onemlı hem maddı acıdan hemde saglık acısından hastanelerın kuvezı varmı acıl unıtesı varmı doguma kendı doktorun gırıyormu gecenın bır yarısı arama ozgurlugun varmı mesela gıbı
ne kadar cok soru sordummm dımı :)
merhaba aslıcım ben hamileliğimin 14.haftasındayım kısmetse doğumun haziran 23 de.ilk bebeğimize karar verdiğimizden beri o hastaneye gidiyorum .bütün tahlillerim ikli testlerim orda oldu.fiyat olarak da uygun zaten ssk ile anlaşması var.benim dr.sayın op.dr.ahmet dinçer.hastanenin başhekim yardımcısı.mükemmel güzel yüzlü bir dr.bir de özer bey var. o hastanenin sahibi ama muayene ücreti alıyormuş.vallaha şimdilik ben memnunum ama sadece sezaryen doğum yaptırıyorlarmış diye duydum sorcam dr.ben normal istiyorum allah nasip ederse.yeni doğan bakım ünitesi var hastanenin biliyosun her hastane de yok bu servis.allah muhtaç etmesin ama daha hiç dr.aramadım gece falan.bilmiyorum aranabilirmi.sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni dilerim inşallah bebeğiniz sağlıkla kucaklarsın.senin ne kadarlık oldu bebeğin?

:emir_bebek:
merhaba aslıcım ben hamileliğimin 14.haftasındayım kısmetse doğumun haziran 23 de.ilk bebeğimize karar verdiğimizden beri o hastaneye gidiyorum .bütün tahlillerim ikli testlerim orda oldu.fiyat olarak da uygun zaten ssk ile anlaşması var.benim dr.sayın op.dr.ahmet dinçer.hastanenin başhekim yardımcısı.mükemmel güzel yüzlü bir dr.bir de özer bey var. o hastanenin sahibi ama muayene ücreti alıyormuş.vallaha şimdilik ben memnunum ama sadece sezaryen doğum yaptırıyorlarmış diye duydum sorcam dr.ben normal istiyorum allah nasip ederse.yeni doğan bakım ünitesi var hastanenin biliyosun her hastane de yok bu servis.allah muhtaç etmesin ama daha hiç dr.aramadım gece falan.bilmiyorum aranabilirmi.sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni dilerim inşallah bebeğiniz sağlıkla kucaklarsın.senin ne kadarlık oldu bebeğin?

merhaba gulçincim öncelikle çok teşekkur ederım cevapladıgın ıcın benım 24.haftalık oldu artık 5,5 aylık yanı allah kısmet ederse nısanda dogumum bende normal ıstıyorum tabıı epiduralli ama doktordan randevu alıp bu hafta gıtmeyı planlıyorum ozer beyın adını duymustum bende sanırım onu arayacagım umarım orası olur gercekten hastaneler cok pahalı ben karataş hastanesı ıcın konusmustum orası ıcın verdıklerı fıyat 1500 ytl ıdı normal sezeryan aynı ama tabıı bu benım butcem ıcın uygun bır meblag degıl ssklıyım neden yararlanmayım yanı dımı umarım orası olur paylasımlarımı aktarıcam mutlaka sana senın tavcıyen uzerınede gıttıgımı soyleyebılırım dımı bu arada

özel izmir hastenesi hakkında bilgisi olan yada tavsiye edeceği bir doktor var mı bu hastanede???????

çınarlıda epidural sezeryan olucak allahın izniyle
kentle arasında kaldım odalar kentte pek güzel ama 1 gece için fiyat farkına gerek yok diye düşündük biz
çınarlı izmirdeki ilk özel doğum hastanesi sonuçta

X