İzmir'li anneler nerede doğum yapacak peki???

çiğli kent hast.
seninki belli mi senemcik

canım ben geçtiğimiz aya kadar buca doruğa gidiyordum kontrole doktorumun tayini çıkınca özel hayat hastanesine gelmey ve orada doğum yapmayı planlıyorum.eltimde orada yaptı iyi güvenilir bir yer olduğunu biliorum.hayırlısı bakalım.

bende özel hayat hastanesinde allahın izniyle..................

MERHABA ARKADAŞLAR BEN BAYRAKLI BATI ANADOLU CENTRAL HOSPİTAL A GİDİYORUM ÇOK GÜZEL BİR HASTANE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.ÖZEL AMA PARACI DEĞİL ZATEN SSK BAĞKUR FALAN DA BAKIYOR. VE İŞİN GÜZEL YANI ORAYA BURAYA KOŞTURMUYON TESTLER FALAN İÇİN HEPSİ AYNI YERDE OLUYOR.HAYIRLI DOĞUMLAR:CüvCüv:

ben dokuz eylul unv yaptım doğumu.ozel hastaneye gıtsem ancak bukadar ılgılenırlerdı.cok memnun kaldım.sansıma odada bomboştu...cok rahat ettım .personel,doktorlar cok ılgılı tavsıye ederım.

ben dokuz eylul unv yaptım doğumu.ozel hastaneye gıtsem ancak bukadar ılgılenırlerdı.cok memnun kaldım.sansıma odada bomboştu...cok rahat ettım .personel,doktorlar cok ılgılı tavsıye ederım.

Canım dokuz eylülde hangi doktora gidiyordun, dışarda özel muhayenesi varmıydı ? Yoksa muheyene için hep 9 eylüle mi gidiyodun ? Prosedür nasıl ? Doğumda nekaradar para ödedin ?
Bende ya ege üniversitesi yada dokuz eylülü düşünüyorum. Ama halen iyi bi doktor bulamadım. Cevap verirsen çooook sevinirim.

özel hayat hastanesınde mayıs ayında görümcem dogurdu gayet hersey iyyidi....

özel hayat hastanesınde mayıs ayında görümcem dogurdu gayet hersey iyyidi....

Canım Özel Hayat'ta kime gitti görümcen. İstanbul'dan geldim. Hamile değilim ama olmadan önce kontrole gideceğim herşey yolunda mı diye. İzmir'de tanıdığım doktor yok :KK43:

şebnem hanıma gitti
bende dogumu orda ve şebnemde istıyorum

maddi yönden yoksa özel ilgide kendi ve şuanki doktorum saimehanım isterdım ama ücretligeldigi için malesef şebnem hanımda olacagım allahım nasip ederse

özel karataş hastanesini tavsiye edebilirim izmirliler için gayet güzel bir hastane

ocak ayından itibaren özel hastanelerde dogum ücretli olacakmışdogrumu acaba

mesela özel hayatta 140 YTL dogum yapabılıyorsun
ssk karsılıyordu
ama artık...................

dokuz eylül hakkında biraz daha ayrınyılı bilgi verebilir misin?

eycık daha nasıl ayrıntılı bılgı versemmm...
şimdi bıraz anlatayım ıstersen..
ben doğum başladığında dırek gıttım ve hemen muayeneye aldılar.nce lattan muayene sonra ultrason ıle hersey yolunda mı dıye baktılar.wc ye gıtmek ıstediğimde hasta bakıcı yuruyebılecek durumda ve gayet ıyı olmama rağmen benımle geldı ve koluma gırdı. benı bekledi kapıda tuvalet kağıdı var mıy oksa vereyım vs.. col ılgılendi.yatak koruyucu sureklı kanama ve su geldığı ıcın batıyordu. anında değiştiriyordu. doktorlar ve hemsırelerde cok ılgılıydı.oyle tersleme,bağırıp cağırma olmadı devlet hastanelerındekı gıbı.doğuma cok kişi katılıyor.(öğrencılerde var tabi). doğumdan sonra hemsıre uzun uzun nasıl emzıreceğimi anlattıo,gösterdi.cok yardımcı oldu sağolsun. sonra odama cıkarılacağım zaman özenle gıydırdı uyıne hasta bakıcı benım pijamalarımı. tekerleklı sandalyeye oturttu ve kucağıma bbeği verdi. odama kadar getirdi,yatırdı.oda 4 kişilikti ama şansıma bomboştu ozel oda gıbı yattım bırde.cok rahat ettim.
düşünün normalde hasta refakatcısıne yemek verılmez hastanelerde dokuz eylulde verılıyor.uyduruk sandlayeye oturtmuyorlar.refakatcı ıcın cok guzel koltuklar yapmışlar odalara.
bırde 2 buuk paket hedıye bebek bezı verdıler.
aslında olması gereken normal standartlar bunlar ama devletde boyle ılgılenılmiyor malesef.oyuzden fakulte hastanesını tercıh ettım.ozeller coookk pahalı geldı acıkcası 1.600 fıyat verdıler..ıyıkıde bayılmamışım okadar parayı özele sukur..
burada 5 kurus vermeden cıktım.
yanı boyle kısacası cok ılgılılerdi..
sormak ıstediğin varsa sorabılırsın.

çok çok teşekkür ederim doğuma az kaldı biraz heyecanlanıyorum o yüzden çok iyi oldu.ben daha önce o hastaneye hiç gitmedim sadece doğum için kullanıcam doktorum orda değil.senin doktorun ordamıydı?çok soru soruyorum kusura bakma.tekrar teşekkür ederim

Herkese selamlar,

Hayırlısıyla bende mart annesi olacağım, doğumumu İzmir Çiğli Kent Hastane'sinde yaptırmayı düşünüyorum.

eycık daha nasıl ayrıntılı bılgı versemmm...
şimdi bıraz anlatayım ıstersen..
ben doğum başladığında dırek gıttım ve hemen muayeneye aldılar.nce lattan muayene sonra ultrason ıle hersey yolunda mı dıye baktılar.wc ye gıtmek ıstediğimde hasta bakıcı yuruyebılecek durumda ve gayet ıyı olmama rağmen benımle geldı ve koluma gırdı. benı bekledi kapıda tuvalet kağıdı var mıy oksa vereyım vs.. col ılgılendi.yatak koruyucu sureklı kanama ve su geldığı ıcın batıyordu. anında değiştiriyordu. doktorlar ve hemsırelerde cok ılgılıydı.oyle tersleme,bağırıp cağırma olmadı devlet hastanelerındekı gıbı.doğuma cok kişi katılıyor.(öğrencılerde var tabi). doğumdan sonra hemsıre uzun uzun nasıl emzıreceğimi anlattıo,gösterdi.cok yardımcı oldu sağolsun. sonra odama cıkarılacağım zaman özenle gıydırdı uyıne hasta bakıcı benım pijamalarımı. tekerleklı sandalyeye oturttu ve kucağıma bbeği verdi. odama kadar getirdi,yatırdı.oda 4 kişilikti ama şansıma bomboştu ozel oda gıbı yattım bırde.cok rahat ettim.
düşünün normalde hasta refakatcısıne yemek verılmez hastanelerde dokuz eylulde verılıyor.uyduruk sandlayeye oturtmuyorlar.refakatcı ıcın cok guzel koltuklar yapmışlar odalara.
bırde 2 buuk paket hedıye bebek bezı verdıler.
aslında olması gereken normal standartlar bunlar ama devletde boyle ılgılenılmiyor malesef.oyuzden fakulte hastanesını tercıh ettım.ozeller coookk pahalı geldı acıkcası 1.600 fıyat verdıler..ıyıkıde bayılmamışım okadar parayı özele sukur..
burada 5 kurus vermeden cıktım.
yanı boyle kısacası cok ılgılılerdi..
sormak ıstediğin varsa sorabılırsın.

merhaba canım. allah bağışlasın bebeğini.
bende mayıs ilk hafta kavuşacağım inşallah bebeğime.
ama hastaneye karar vermedim. özel doktora gidiyorum 4 aydır.
senin normal mi sezeryan mıydı?

X