İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

kesinlikle benim bebeğimin %98 düşmesi gerekirken 12. haftada en riskli tanı yöntemiyle cvs ile fuat bey parça aldı bebekten... bir damla kanamam olmadı ve bebeğim hasta çıktı...bu çok önemli bişey ve kesinlikle uzmanlık alanı isteyen bişey... bu arada hüseyin bey arayıp konuşuyor bile gideceğin yerle, dr.unla... inanılmaz bir dr. hüseyin ceyberi...
ben her yeni doğan günüm için dua ediyorum ona... 3,5 ay oldu ve ben düşükten hemen sonra tekrar bebek istiyordum. bu kadar mı anlayışlı bir insan, bu kadar mı hastasına destek olan bir dr. olur yaaaaa....
inan saatlerce senin bebeğini sewiyor ultrasonda, sanki stajer dr. ve ilk ultrason deneyimi...o kadar heyecanlı her kontrolde...tanıştığım için çok şanslıyım, özel bir kadın hissediyorum kendimi inanın...

çokta çabuk büyür artık... sende ağırlaşmışsındır...
hareketlerin sınırlandı mı? sıcaklarda çok zor ama,yapacak bişey yok... belkide kıştan daha iyi yaza denk gelmesi?:asigim:

4-5 kilo aldım toplamda sanırsam.zira evdeki tartım cam dı ve kırdı kardeşim:)))hüseyin beyinkinden takip ediyrum artık.
hareketletimde çok sınırlanma yok şimdilik.sadece yere eğilirsem bişey almak için onda zorlanıyorum.

3 kilo almışım doktorumun tartısına göre.o kadar da yiyorum halbuki.minik pandamız 816 gr olmuş:))))hüseyin bey kilo almaman bizim için güzel,oğlan büyüsün yeterki dedi gülerek:)))delikafadulden

3 kilo almışım doktorumun tartısına göre.o kadar da yiyorum halbuki.minik pandamız 816 gr olmuş:))))hüseyin bey kilo almaman bizim için güzel,oğlan büyüsün yeterki dedi gülerek:)))delikafadulden

süpersin vallahi yaaa... ama normaldede zayıfsın anlaşılan lmaz: bende minyonum ama bünyem çok müsait kiloyaaa...hele hormonlar ye dedimi ben panda oluyorum yaa :roflol::roflol::roflol:

kızlar benim 3.gidişim dr.hüseyin ceyberiye bende kendisini çok sevdim
çok kibar ve titiz ilgili bir doktor
tek kötü şey bugün tam 1 buçuk saat bekledim acayip sıkıldım
ama fazla güleryüzlü kibar bir doktorla muhattap olunca
bazı pürüzlerede takılmıyorsun
bence herkes gönlü çok rahat gidebilir hüseyin beye tavsiye ederim

süpersin vallahi yaaa... ama normaldede zayıfsın anlaşılan lmaz: bende minyonum ama bünyem çok müsait kiloyaaa...hele hormonlar ye dedimi ben panda oluyorum yaa :roflol::roflol::roflol:

en son minyon halim 10-15 önceydi desem:)))hocamın tartısına göre 89 kiloyla hamile kaldım:)))ctesi de 91,5 çıktım:)))))))ama halen ilk gören hiç kimse hamile olduğumu anlamıyor:))))):lepi:

gündüzleri ameliyatları uzadıysa oluyor bazen böyle gecikmeler..ama mutlaka bin kere özür dilemiştir gecikme için.ben çalıştığım için ctesileri gitmeyi tercih ediyorum.bir hafta hüseyin bey, bir hafta ahmet bey çalışıyor ctesileri.en fazla beklediğim 20-30 dk dır. o da genelde öğlen yemek vaktine geldiği için oluyor.

kanamalı gelen hastaları oluyor, öğlen onları mutlaka ara sıkıştırıyor... bu benimde başıma gelmişti...11 haftalıktım sanırım o zmaan, yarım saate burda olabilir misin dedi bana...tabiiki bu durumda ben randevulu hastayı ötelemiş oluyorum. Durumum çok acildi...sıra bizede bir gün gelebilir diye çokta ses çıkarmamak lazım, deliler gibide özür diler sevgili doktorum...

terapiye gitmiş gibi güleryüzle mutlu çıkıyorum ya yanından... o yeter bana...:teytey::teytey:

en son minyon halim 10-15 önceydi desem:)))hocamın tartısına göre 89 kiloyla hamile kaldım:)))ctesi de 91,5 çıktım:)))))))ama halen ilk gören hiç kimse hamile olduğumu anlamıyor:))))):lepi:

ciddi misin... ee nasıl bu kadar güzel gidiyor kilo olayı yaa.....vallaha çok imrendim...doğumdan sonra bayaada zayıflarsın sen vallahi... bak demedi deme...:teytey:

ciddi misin... ee nasıl bu kadar güzel gidiyor kilo olayı yaa.....vallaha çok imrendim...doğumdan sonra bayaada zayıflarsın sen vallahi... bak demedi deme...:teytey:

amannn maşallahh de.benim yıldızım düşüktür.çabuk nazar değer bana:))))zaten bu pko davasına 25 kilo aldım.yetti arttı bilem:))))

geçen cuma günü Hıfzısıhha ya gittim şeker yüklemesi tahlilim için.orada bir genç bayanlar tanıştım.ordan burdan konuşurken doktorun kim dedi bende hüseyin ceyberi dedim.
onunda doktoru çıktı hüseyin beyalkisalkisalkis

hüseyin beye topik açtım...gördün mü....:hooray:

merhaba..izmirde normal doğumu tercih eden bir doktor arıyorum..tavsiyeleriniz varsa lütfen yazar mısınız

sebnem cım ekadom hastanesı hüseyin bey mükembel bir doktor canımcım bende 6.cı senmde hamıle kaldım canım aşılama yaptı ılkınde tuttu cok sukur allah ınsallaha sanada yardım eder bornova manavkuyuda hastane özel ..

merhaba bayanlar ben de 12 haftalık hamıleyım ıyı bır kadın doğum uzmanı arıyorum ılgılı ama en onemlsı bayan olması artık parası neyse vermeye razıyım ban ayardım olurmusunuz bu arada karşıyaka tarafında oturuyorum yardımcı olursanız çok mutlu olcama.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…