İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

pembedana ve arnavut sağolun arkadaşlar bilgilendirmeniz için
bende ilk randevumda çok memnun kaldım

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
sanki her hastasından prim alıyomuşuz gibi geldi bi annn...:roflol::roflol::roflol: arnavutla beraber öve öve bitiremedik di mi amaaa:lepi:

kızlarrrr
ayak bileklerim ekmek hamuru gibi şişti:)))))bilek kemiklerim gözükmüyor:)))tuzu kestim.başka ne yapabilirim sizce????erken daha bu kadar şişmesi için ama

bnm doktorum tülay çukurova idi.bebek istiyorum dedm.tmm dedi.ve hamile kaldm.tanıdığım olmayanlar bile hamile kaldı.git mutlaka.allahın izni ile olur.

7. ayda normal artık ama bi danışmak lazım... oturarak mı çalışıyorsun sen canım?

bugün itibariyle 23+3 haftalığım.geçen hafta kardeşimin nişanı vardı.çok ayakta kaldım sanırsam.çoğu zaman oturarak çalışıyorum ama h.içi hiç inmemişlerdi.iki gündür evde miskinlik yapıyorum.ciddi anlamda indi şişlikler:)))ama yarından itibaren yine iş var.bakalım görücez

sorunlu hamilelikse kesinlikle sermet sağolu tavsiye ederim.5 düşükten sonra oğlumu elime almama sebep olan doktordur.

ben 3 yıllık evliyim çocuk isteyip doktora gittiğimizde çikolata kisti olduğunu öğrendim. bi kaç doktor gezdim hepsi birşeyler söylediler. centralde bir doktor var. ismini vermek istemiyorum. benim bir yumurtalıkta diye bildiğim kistimin iki yumurtalıktada olduğunu söyledı ve açık amelıyat dedı. amelıyat gunum bellı oldu testlerim yapıldı ameliyata bir gun kala başka doktor gittim ve amelıyat gerek olmadığını olsa bıle kapalı amelıyat olacağını söyledi. ameliyat olmadım. dün hsg ve emar çekildi doktorum bır aybeklıyelım sonra tedavıye başlayalım dedı ne yapıcakları konusunda bir bilgisi olan var mı varsa yazarsa sevinirim. size tavsiyem kadın doğum üzerine sakın central hospıtala gitmeyin..

arkadaşlar bende acele dr. arıyorum...hem dr.iyi olsun hem detestlerimi emekli sandığından yararlanarak yaptırıyım istiyorum. kimi öneririsiniz... bu arada 1 yıldır bebek istiyorum ama olmuyor..sorun var mı? varsa bu sorunu belirleyebilecek birisi olsun istiyorum...yardımcı olmanızı dilerim......en kısa zamanda olursa sevinirim...

arkadaşlar bende acele dr. arıyorum...hem dr.iyi olsun hem detestlerimi emekli sandığından yararlanarak yaptırıyım istiyorum. kimi öneririsiniz... bu arada 1 yıldır bebek istiyorum ama olmuyor..sorun var mı? varsa bu sorunu belirleyebilecek birisi olsun istiyorum...yardımcı olmanızı dilerim......en kısa zamanda olursa sevinirim...

ben özel olarak bornovada ekadom- Hüseyin CEYBERİ ye gidiyorum. :nazar:Çok memnun kalacağına eminim. inanılmaz moral veriyor, bizlerinde buna ihtyiyacı var... çokta güveniyorum dr.uma ben.
testlerinide ege üniversitesinde gidip rahatlıkla ücretsiz yaptırabilirsin...dışarıda çok pahalı o testler bende araştırdım , biliyorum. soracağın bişey olursa özelden yazabilirisin...

mrb canım bnede aynı sorundan şikayetçiyim.bende suan ege doğum evinde tedaviye başlamak üzereyim tavsiye üzerine UZ.DK.AKIN YAMAN ya da CÜNEYT EFTAL TANER

canım bende sana ekadom da doktor hüseyin ceyberi'yi tavsiye ederim.
hastasına pozitif düşündüren titiz ve kibar bir doktor
zamanında üniversite hastahanelerinde göğsünde öğretim üyesi kimliği olan o kimliği tamamen ticaret amaçlı kullanan sevimsiz doktorlara çok gittim
hüseyin beyi tanıdığımda çok sevindim
suratsız doktorlarda harcadığım zamana ve parayada çok acıdım

benimde doktorum Hüseyin Ceyberi.nerdeyse bir yıldır her ay yılmadan usanmadan uğraştı benimle.ben yıldım 3 ay gitmedim,o beni arkadaşım vasıtasıyla yine çağırdı.
ctesi günü yine randevumuz var.hep birlikte minik pandamı görüceğiz her ay olduğu gibi:)))

ben bütün tahlillerimi ya hıfzısıhha da ya yeşilyurt devlette yaptırdım.bir tek 4lü taramayı özelde yaptırdım.bi de amniyosentezi ege de.geri kalan her tahlil devlette oldu ssk ile.
hüseyin bey ssk ile anlaşmasınıda iptal etti.hem para kazanamıyordu hemde özel hastalarına daha az zaman ayırıyordu.zor randevu bulurduk.ama şimdi çok rahat allahtan
.
arkadaşım karşılaştırmış benim ultrasonum en az 15 dk oluyormuş.kendisi prof a gidiyor benim iki katım para ödüyor ve sadece 7-8 dk bakıyormuş ultrasonda:))))
hüseyin bey i denemenizi şiddetle tavsiye ederim...opuyorumnanaktan

benimde doktorum Hüseyin Ceyberi.nerdeyse bir yıldır her ay yılmadan usanmadan uğraştı benimle.ben yıldım 3 ay gitmedim,o beni arkadaşım vasıtasıyla yine çağırdı.
ctesi günü yine randevumuz var.hep birlikte minik pandamı görüceğiz her ay olduğu gibi:)))

ben bütün tahlillerimi ya hıfzısıhha da ya yeşilyurt devlette yaptırdım.bir tek 4lü taramayı özelde yaptırdım.bi de amniyosentezi ege de.geri kalan her tahlil devlette oldu ssk ile.
hüseyin bey ssk ile anlaşmasınıda iptal etti.hem para kazanamıyordu hemde özel hastalarına daha az zaman ayırıyordu.zor randevu bulurduk.ama şimdi çok rahat allahtan
.
arkadaşım karşılaştırmış benim ultrasonum en az 15 dk oluyormuş.kendisi prof a gidiyor benim iki katım para ödüyor ve sadece 7-8 dk bakıyormuş ultrasonda:))))
hüseyin bey i denemenizi şiddetle tavsiye ederim...opuyorumnanaktan

canım hüseyin bey kısırlık tedavisinde nasıl?ben pkoluyum çocuğum olmuyo sence yardımcı olabilir mi?mafoldumben

canım hüseyin bey kısırlık tedavisinde nasıl?ben pkoluyum çocuğum olmuyo sence yardımcı olabilir mi?mafoldumben

ben kendimi bildim bileli pko hastasıyım canım:)))evlenmeden önce çok doğum kontrol hapı kullandım.evlendikten sonrada eşim çoçuk istemediği için kullanmaya devam ettim.içince gününde hastalandım.içmeyince herşey şaştı malesef seninde bildiğin gibi.5 yılda tam 24 kilo aldım bu yüzden.geçen temmuzda bıraktım ve hüseyin beye başladım.önce adet düzenliyicilerle başladık koruma özelliği olmayan.sonra yumurta geliştiricilere geçtik.kasım ayında ilk yumurtamızı gördük ama döllenme olmadı malesef.3-5 gün arayla hep ultrasona çağırdı beni.aralıkta kayınpederim ciddi bir ameliyat geçirdi bende eşime yüklenmemek adına tedavimi bıraktım.hüseyin bey dayanamayıp arkdaşımla haber yollattı bana, gelsinde devam edelim diye.bu arada ben saraçoğlunu soğan suyunu içmeye başladım.ve hayatımda ikinci kere gününde hastalandım bunu sayesinde.hüseyin beyede sormuştum içebilirmiyim diye.o da "için tabiki soğan suyunun ne zararı olabilirki"demişti.motive etti beni o sözler.tüü kaka içme sakın gibisinden bişey söylemedi hiç.
3 ay hiç gitmedim doktoruma.sonra bir gün annemin zoruyla bir Beta hcg yaptırdım ve güzel sonucu alır almaz hüseyin beye koştum.hocam bir süprizim var size derken ben sevinçten ağlıyordum o da tatlı gülümsemesiyle benden çok seviniyordu.
şu an için 35 yaşındayım.ve 24+6 günlük hamileyim allahın izni ve hüseyin beyin yardımlarıyla.ve inanırmısın her ultrasonumuzda bebişimizi "dur oğlum,dur babam" diye severek bakıyor.
paracı da değil bu arada.eskiden ssk anlaşması vardı iptal etti.önce üzülmüştüm parasal konular yüzünden ama şimdi rahat rahat randevumuza gidiyoruz en az yarım saat hem ultrason hemde bilgilenmelerimiz yapıyoruz.
şiddetle tavsiye ederim hüseyin beyikaydirigubbakcemile5

bu arada temmuz başında amniyosentez olmuştum.başka doktorlar kendileri muayenehanelerinde 1000-1200 tl ye yaparken bu işlemi hüseyin bey ben yapmıyorum,2004 e kadar yapıyorduk ama artık perinatalogların yapması lazım bu işi,onların uzmanlık alanı diye beni ege ye yönlendirmişti.isterse yapabilirdi yani bana.sonuçta da 570tl ye maloldu bana bu işlem.1200 tl nere 570 tl nere..:eek:klava:

bu arada amniyosentez için ege de Fuat Akercanı tavsiye ederim...pembedana da destekler sanırsam beniopuyorumnanaktan

X