Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmirde gelin başı için kuaför aranıyorr !!

Izmirde Ibrahım Sercan i bilen varmi ?

Nasil yapiyor..?Kapali gelin basini nasi yapiyolar orda...makyaj felan .?tecrubesi olan varmi..

Gelinbaşı Kuaför
Arkadaşlar temmuzda evleniyorum.Kuaförlerle arası iyi olan biri değilim ve kara düşünüyorum gelinbaşı ve makyajımı kime yaptıracağım konusunda.Güzelyalıda oturuyorum ve çevrede gelin başı ve porselen makyaj (ama gerçek porselen) yapan yerler biliyormusunuz?Balçova, hatay,üçyol, mithatpaşa, karataş, en fazla alsancağa kadar bir yer olabilir, fiyatta 400e kadar çıkabilirim.yani iyi olsun içime sinsin onu istiyorum.Lütfen fikir verin bana yer konusunda.Köprüdeki Alemdarı düşünüyorum ama bu konuda nasıl hiç bilmiyorum, fiyatları hizmet kalitesi, giden varsa anlatsın.yani isim yapmış yerlrde insanla pek ilgilenmiyorlar falan deniyor özellikle sadece gelinbaşı için gidiyorsan.Makyaj için de göztepedeki Atanuru düşünüyordum geçenlerde bir uğrayayım dedim baktım ki kapanmış.Atanurun akıbetini bilen varsa cevap versin lütfen , taşındı mı yokta hepten kapandı mı.Yada İnglottan makyöz getirtmryi düşünüyorum bu konuda da bilgisiolan paylaşırsa sevinirim, fiyatları nasıldır gibi.Cevaplarınızı merakla bekliyorum kızlar

valla buca çevik1deki kamil kuaföre gitme de tatlım aman...
kuzenimin sünnetinde fotoğrafla gittim bu topuzdan istiyorum sade olacak yani falan diye 50 kere anlattım gösterdim. adam kuş yuvası kondurdu kafama gelin başı yaptı resmen ne ağladım ne ağladım ve çıkmadı spreyi yüzünden 3 kere banyo yaptım o düğüne nası yetiştiğimi bi ben bilirim...
vizyon kuaför var şirinyerde ve bucada şubesi var güzel bi yer gelin olmadığım için nası gelin başı yapar bilmiyorum tam ama güzel bi yer tatlım git konuş bir istersen

Kızlar ben 5 Eylül de evleniyorum. Sizin temmuz sanırm genellikle burdaki çogunluk düğünden sonra umarım bu siteye uğrayıp son yorumları anlatırsınız. İHtiyacım olucak. Çok güzel oldu ya da Kesinlikle gitmeyin dediğiniz yerler olucaktır elbette. Yorumlarınıza ihtiycaım var.

ege kampüsteki erkan kuaföre gidebilirsin,boya ve kesim için süperdir.

Tüm üniversitedeki kızlar orada

kızlar bende bornova hanifi kuaförden randevu aldım. Gelin başı+porselen makyajı 250'ye yapıyorlar. Oraya gelin saçına gidenlerden sldığım bilgilere göre bu konuda iyilermiş. İlgilenenlerin dikkatina :)

kızlar bende bornova hanifi kuaförden randevu aldım. Gelin başı+porselen makyajı 250'ye yapıyorlar. Oraya gelin saçına gidenlerden sldığım bilgilere göre bu konuda iyilermiş. İlgilenenlerin dikkatina :)

hayirli olsun cnm icine siner umarim.benim halamin kizi gelin basini yaptirdi mukemmeldi ben cok begendim.nisanlimin kuzenide gelin basi icin oraya gitti ama onu begenmedim.nasil bisi begenim istediginlede alakali.

selam herkese benimde haziranda nikahım var bornovada olsun salona yakın olsun kuaför diye düşünüyorum tavsiyeleri bekliyorum :)))))))
bucada dizayn kuaför çok iyi ama uzak diye gidemiyorum 2006da gitmiştim yengemin saçı benim saçöım ve makyajlarımız süperdi herkes hala sorar nerden yaptırdınız diye :)

bende hanifi kuaförden randavu aldım. ama acaba makyajı orada kime yaptırmak lazım öneriniz var mı

Arkadaşlar,
Asılsız şikayetler de lütfen bulunmayalım. beğenmediğimiz bir yer olduğunda bunu belirtmek hakkınız ama açık isim vermeden daha iyi olabilir
ayrıca bu konu için de herkes fikrini söyleme de özgürdür. beğendiğiniz yada beğenmediğiniz yerler hakkın da elbette yorum yapabilirsiniz..

Bol sohbetli günler diliyorum..

kızlar erken mı davranıyorum bılmıyorum ama ağustos 2012 dugun tarıhım sımdıden butceyı ayarlamak ıstıyorum acıkcası bende guzelyalı .altay hatay cıvarında kuafor bakıyorum acıkcası aklımda alemdar kuafor vardı cok super makyaj ve gelın bası cıkardıgını bılıyorum ama aradım fıyat ıcın 2011 de sadece gelın paketı 400 tl dedı . benım ıcın gelın paketı daha genıs anlamda olmalı onlar sadece makyaj artı sac yapıyorlar ve tek gun ıcın :S ıcınde ne manıkur pedıkur ne sır ne kas bıyık var acıkcası cok geldı hala arayıstayım anlasılan

Merhaba,benim de şubat ayında düğünüm var ama ben hala bir kuaför bulabilmiş değilim düzgünce porselen makyaj yapan bir yer arıyorum,çalıştığım için de bunları araştırmaya pek vaktim olmuyor.Karşıyaka'da güzel gelinbaşı ve makyajı yapan bir yer var mı bildiğiniz?

Merhaba kızlar..2013 Mayıs sonunda Düğünüm var..Bornova'da gelin saçı ve makyajı yapan ''bu çok iyi'' veya ''sakın gitme çok kötü'' diyebileceğiniz yerler var mı arkadaşlar..? Magic Hands ve Mehmet&Halil ile konuştum saç+makyaj ortalama 300 tl civarı..Soner ve İbriahim&İbrahim'e de gidip bi görüşücem..İlk kriterim prova..kuaför fobisi olan biri olarak provasız asla kabul etmem..Daha önce evlenen arkadaşlar kuaförleri hakkında yorum yazarsa çok sevinirim..Özelden de resim veya mesaj gönderebilirsiniz..teşekkürler.. Düğünüm olduktan sonra ben de yorum yazıcam, kızlar faydalansın diye, valla ne zor işlermiş be, sokak sokak dolaşıp kuaför arıyorum hey Allahım..

Son düzenleme:

Canım ben de raştırma içindeyim ve tamamen seninle aynı psikolojiye bürünmüş vaziyetteyim :) Habire ''bira daha gelin olmayacağım'' deyip duruyorum, gerçekten zor işmiş :) Prova konusunda kesinlikle haklısın, pimpirikli biri olarak kesinlikle prova şart diyorum ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…