Izmir'de asrın projesi: Toplu işkence.

Şirinyer güzergahını da Lovelylim aydınlattı.Geriye bir Üçkuyular kalıyor.Onlara da metro açılıyor.Tamamdır.Yine kendi içimizde çözdük herşeyi hamdolsun

Şirinyer- Bornova minübüslerini kaldırdılar mı?

Canım yok dolmuşları kaldırmadılar.Hala yollarda 300 km hızla akıyorlar.En son cuma aksam trafiğinde Manısa kavsagından Özkanlara gelmem sadece 8 dkyı buldu..Oyle hızlı gıdıyordu ki apartmanları goremıyoruz akıp gıdıyoduk Dedim zaten şimdi hepimiz ölücez en azından kendi cenazemi ellerimle evime kadar götürüyorum.

ben otobüse katlanamıyorum şu metro açıldı açılalı mecbur kalmazsam hep metro
serin serin klimalı oh
zaten metro neredeyse her yere ulaşabiliyor (merkezi olan)

edit: hele alsancağa açıldı ya izban nasıl mutluyum

Son düzenleme:
Gordugum en komik capslerden biri .Dunden beri guluyorum.Aziz Baskanin yuz ifadesiyle durum bu kadar cukk oturamaz ahahaha

Bu arada 8 temmuzda eshotun onunde eylem var.Hepimiz davetliyiz:) Haberlerde de sistemde aksakliktan dolayi yeni duzenlenmeler olacagi yazildi benim dedigim gibi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404451161561.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 65
İzmiri bilmiyorum trafiini, ama istanbulun ulaşımı berrrbattt. metrobüsler tam bir keşmekeş. iç içe dip dibe ve en çokta bu durumdan bayanlar rahatsız oluyor..İstanbul'un en büyük problemlerinden biri sürekli göç alması ve bir türlü çözümlenemeyen trafik sorunu... Annemler gençliğinde çamlıca tepesine yürüyerek çıkarmış, şimdi nerdeee...Rezidans dikmelerle, avm yapmalarla, kentsel rantlara bu istanbul trafiğine çare bulunmaz.. sırf trafiğinden nefret geliyor bazen istanbuldan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…