İzmir veya İstanbul’da Ücretsiz Rahim Filmi Çeken Devlet Hastaneleri?

Aysel355

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2024
8
0
33
Arkadaşlar İzmir de ya da İstanbul’da rahim filmini ücretsiz çeken hastaneler var mıdır ya da uyguna çeken özeller? Gördüğüm kadarıyla özeller aşırı pahalı görünüyor, devlette çektirmeleri duydum ama buralarda var mı varsa hangileri bilmiyorum. Bu konuda deneyimliler ya da bilgi sahibi olanlar yardımcı olabilir mi?

İzmir’de tepecik eğitim araştırma hastanesinde çektirmiştim ama tavsiye etmem. Randevu bulmak da çok zor olmuştu. Canım çok acıdı, benden önce 3 kişi girmişti ben girdiğimde yerde kanlar vardı hatta kadının biri tekerlekli sandalyeyle çıkarken “2 çocuk doğurdum böyle canım yanmadı” demişti. Halbuki hiç acımayan, rahatça çektiren arkadaşlar da varmış.

Alsancakta lotus görüntüleme merkezi var, ben tüp bebeğe başlarken orada çektirmiştim çünkü doktorum “canın çok acıdıysa anestezi olmadan çektirdiğinde kendini sıktığın için yanlış olabiliyor sonuç” demişti. Lotus o dönem uygundu diye hatırlıyorum diğer yerlere göre ama tabii 3,5 sene oldu ben çektireli. İki sonucumda aynı çıkmıştı bu arada.

Merhaba İstanbul Pendik yüzyılda anestezili 12 bin çektirdim, artı kan tahlili ve muane de aldilar 14 e filan mal oldu özeller malesef çok pahalı ben korktuğum için anestezi tercih ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…