İzmir Mac 'te makyaj?

cnsugr

böcük =)
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2012
45
0
kızzlar mrb,
bu ay sonunda kuzenimin nişanı var manisada.ama manisada doğru dürüst makyaj yapan biri yok.Bu yüzden forum mac ya da alsancak mac'te mi makyajımı yaptırsam diye düşünüyorum.B fikri olan var mı acaba?

izmiri bilemem ama mac'in makeup artistleri genellikle işinin ehlidir
güvenebilirsin
tereddütte kalırsan daha evvel yaptıkları makyajları görmek istediğini söyle
mutlak katologlamışlardır

kızzlar mrb,
bu ay sonunda kuzenimin nişanı var manisada.ama manisada doğru dürüst makyaj yapan biri yok.Bu yüzden forum mac ya da alsancak mac'te mi makyajımı yaptırsam diye düşünüyorum.B fikri olan var mı acaba?
kesinlikle oyle yap cnm..bizim kuaforler insanı oldugundan daha cirkin gosteriyor cunku herkese aynı japon makyajı gibi bsey yapıyorlaR :))

selam,

benimde en yakın arkadaşımın düğünü var, kendim mi yapsam yoksa yaptırsam mı bilemedim, en uyduruk kuaförler 50 TL makyaj parası alıyorlar ki kullandıkları malzemeler berbat...

MAC'te fiyat ne kadar acaba? Forum'a yakın oturuyorum, uğradığımda mutlaka sorucam ve buradan da fiyatını yazarım.. :)

selam,

benimde en yakın arkadaşımın düğünü var, kendim mi yapsam yoksa yaptırsam mı bilemedim, en uyduruk kuaförler 50 TL makyaj parası alıyorlar ki kullandıkları malzemeler berbat...

MAC'te fiyat ne kadar acaba? Forum'a yakın oturuyorum, uğradığımda mutlaka sorucam ve buradan da fiyatını yazarım.. :)

ben sormuştum canım 120tlydi.ama bi kuaför gittiğinde de en aşağı50 tl yapıorlar ve ortaya garip bir sonuç çıkıyor.yaptırınca sonucunu bana da iletrsen çok sevinirim

En son 2 ay önce izmir forumdaki makyaj fiyatlarını sordum.. Normal bir gece makyajı 130 TL gelin makyajı 600 tl
Fakat her ikisinde de ödediğiniz rakam kadar hediye çeki veriyorlarmış ordan alışveriş yapıyorsunuz..

merhaba kızlar eğer özel makyöz isterseniz ben profesyonel makyaj eğitimi aldım ve bu işi yapıyorum benımle iletişime gecebilirsiniz izmirdeyim

Ben de Karşıayaka da güzel makyaj yapan bir yer arıyorum...

X