izmir kent hastahanesinde doğum yapan arkadaşlar...

kardelenn35

bebeğim iyiki doğdun ...
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
1.436
0
arkadaşlar ben kent hastahanesnde doğma karar verdm epd.sezeryan olacak memnunmsnz? cvplar için saolnnnn

Canım,ben 4 nisanda kent hastanesinde epiduralli sezeryan doğum yaptım.gerçi benim doktorum hastanenin doktoru değildi,hastane ile anlaşmalı dışarıdan doktordu.ama doktorum ve eşinin dışında anestezide dahil olmak üzere tüm işlemler hastane personeli tarafından yapıldı.
hastaneden son derece memnun kaldım,para veriyorsun ama sonuna kadar da değiyor.herkes son derece ilgili.doğum çok rahattı,epidural uygulaması çok rahattı.doğum sonrası ilgi çok iyiydi.bebeğimin ayrı benim ayrı hemşiremiz vardı.
senin yine de sormak istediğin bir şey varsa sor benim yazıcaklarım bu kadar:)

Canım,ben 4 nisanda kent hastanesinde epiduralli sezeryan doğum yaptım.gerçi benim doktorum hastanenin doktoru değildi,hastane ile anlaşmalı dışarıdan doktordu.ama doktorum ve eşinin dışında anestezide dahil olmak üzere tüm işlemler hastane personeli tarafından yapıldı.
hastaneden son derece memnun kaldım,para veriyorsun ama sonuna kadar da değiyor.herkes son derece ilgili.doğum çok rahattı,epidural uygulaması çok rahattı.doğum sonrası ilgi çok iyiydi.bebeğimin ayrı benim ayrı hemşiremiz vardı.
senin yine de sormak istediğin bir şey varsa sor benim yazıcaklarım bu kadar:)

saol canm ya.. benmde dr m dışarıdan gelecek.. başka aklıma yatan hastahane olmadı izmirde... yardmn için çok saola.s.

rica ederim canım.ben çok memnun kaldım,seninde çok memnun kalacağına eminim.doğuma gitmeden önce 2-3 gece kalırım diyordum.ne kadar rahat bir hastane olsada insanın evi gibi olamıyor.bir gece kaldım ertesi doktorumla konuştum eve gitmek istiyorum diye..öğleden sonra evime geldim:))

merhaba.ben 8 aralık 2006da kent hastanesinde epidural sezeryan oldum.doktorum dr.orçun sezer idi.ve çok memnun kaldım.hiçbir sorun yaşamadım ve hayatımda tekrar yaşamak istediğim günlerdir bebeğimin doğumu ve ilk günleri.kent hastanesinde ameliyathanede sterilizasyon çok iyi diğer hastanelere göre.hemşireler çok ilgili.bilhassa doğum sonrası gerek kadındoğum servis hemşireleri gerekse bebek hemşireleri ne zaman ihtiyacın olursa hemen geliyorlar yardıma.bence çok doğru bir seçim yapmışsın kente karar vermekle.

merhaba.ben 8 aralık 2006da kent hastanesinde epidural sezeryan oldum.doktorum dr.orçun sezer idi.ve çok memnun kaldım.hiçbir sorun yaşamadım ve hayatımda tekrar yaşamak istediğim günlerdir bebeğimin doğumu ve ilk günleri.kent hastanesinde ameliyathanede sterilizasyon çok iyi diğer hastanelere göre.hemşireler çok ilgili.bilhassa doğum sonrası gerek kadındoğum servis hemşireleri gerekse bebek hemşireleri ne zaman ihtiyacın olursa hemen geliyorlar yardıma.bence çok doğru bir seçim yapmışsın kente karar vermekle.

çok teşk.ediyrm inşallah doğmdn sonra bende buraya gsl şeyler yazarm ALLAHm nasipp eder... 5 haftam kaldı bakalm erken gelicem die ısrar etmese oğluşm benm :)

canım bende senin gibi kente karar verdimdr.um dışardan olacak ama duyduum ve dr.umun anlattı kadarıyla çok ii bir hastane dedi sana ve bebeğine çok ii bakacaklar dedi benim için de önemli olna o bakalım hayırlısı.

canım bende senin gibi kente karar verdimdr.um dışardan olacak ama duyduum ve dr.umun anlattı kadarıyla çok ii bir hastane dedi sana ve bebeğine çok ii bakacaklar dedi benim için de önemli olna o bakalım hayırlısı.[/

canm inşallah bizim için herşey hayrlı olrrr....

slm arkadaşlar eski bir konu ama belki cevap verecek birisi çıkar... kent hastanesinin fiyatının yüksel olduğundan bahsediliyor peki bi fiat verebilecek olan var mı?

Geçen nisan ayında doktorda dahil,4000 ytl civarındaydı.biz sigorta yaptırmıştık.o yüzden sadece oğlumun kontrol ücreti olan 100 ytl verdik,çıktık..Değişiklik oldu mu bilmiyorum ama arayıp sorabilirsin..

X