İzmir Kadın Doktoru Önerisi verebilir misiniz? ( infertilite için)

Merhaba ben Yeşilyurt Hastanesi'nde Esra Bahar Gür diye bir hoca varmış etrafdan hep olumlu şeyler duyuyorum bugün gittim asistanı vardı ben tüm süreci Esra hanımın takip etmesini söyledim kendisi prof. Ve bana o zaman Esra hocanın infertilite bölümüne alman lazım dedi ama hocada sürekli gebe hastalara bakılmaktadır yada bakılmamaktır olarak çıkıyor bu infertilite bölümünu o hocadan nasıl alabilirim bir yardım edermisiniz sizede yoruma cevap vermek istedim çok istiyorum 2 yıldır olmuyor anlamadım

Ben israel aruha gittim özel muaynehanesi var. Şansin %10demisti bana ama ilk denemede tuttu benimki. İyi bir doktor başarili ancak konusmayi pek sevmiyor. Sadece işini yapiyor.

11 yıllık infertiliteliydim.. izmire gitmediğim doktor kalmadı desem yeri kesınlıkle serıfe dıkayak ınstagramı da var bakabılırsın canım doktorum suan 27. haftadayız cok sukur
Merhaba Rabbim kucağnıza almayı nasip etsin inşallah şerife hanımın doğum ücreti ne kadar

Merhaba hiçbir sorun gözükmüyorsa psikolojik olma ihtimalini düşündünüz mü?

Komşum Ege ünide 7 yıl üzerine aşılama ile anneliği tattı

Bu süre zarfında eşinizde ve sizde herhangi bir sorun var mıydı? Bizde 1 yıldır korunmadığımız halde henüz hiçbir şekilde gebe kalamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…