İzmir Kadın Doktoru Önerisi verebilir misiniz? ( infertilite için)

Aynı durumdayız canım. Hiçbir görünen sorun yok hsg tahliller muayaneler. Ama çok çaresizim tüm çevremdekiler hamile. Bu da beni daha da üzüyor. Herkes böyle kolay olabiliyorken bizim neden olmuyor sorusu… aşılama devlet hastanesinde tüp bebek raporu için zorunlu. Onun haricinde yaptırmak zorunda değilsiniz. Ben bahçeci kliniğine başvurdum. Tüm testlerim ve tahlillerimle gittim, +muayane oldum.(2200 tl) doktorum yaşım 28 olduğu için 2. Yılın dolmasını beklemem gerektiğini spontene gebe kalabileceğimi söyledi. Direkt tüp bebek aşamasına geçeceğim yani. Size de aşılama önermem. Çoğu doktor tutma oranı çoook düşük olduğu için vakit kaybı olarak görüyor. 2. Yılınızı doldurduğunuzda hala gebe değilseniz direkt tüp bebek merkezlerine gidebilirsiniz özel yerlere. Başarı oranı yüksek merkezler önceliğiniz olsun. Yine de her şey kısmet. Allahım iyi doktorlarla karşılaştırsın ve bizlere de hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 💗🙏🏼
O zaman siz şu an 2 yılın dolmasını mı bekliyorsunuz? Bizim de 17 ay doldu.
Ben de tüm tahlillerimi 2300 tl gibi bir miktarda yaptirmistim. Tabi 10.000 tl de Ağustos ayında anestezili rahim filmi çekildim.
Aşılama ya da tüp bebek fiyatlari hakkinda hiç bilginiz var mi ?
Aşılama için aslında ben de çok olumlu bakmıyorum. İhtimal çok düşük olduğu için.

Merhabalar🌺 İzmir'de infertilite için daha önceden doktora çıkmış ve olumlu sonuçlar almış arkadaşlar öneride bulunabilir misiniz?
( Klomen, çatlatma iğnesi, femara, fostimon gibi tüm tedavileri gördüm. 1 sene 5 aydır gebelik oluşmadı.)
TAVmergen tüp bebek merkezine gidin onlarla görüşün görüşmeler ücretsiz

Galiba bir çok doktora çıktınız ona istinaden size sormak istedim. Funda Göde'yi birkaç kişiden duydum. Bilginiz var mı acaba, o doktora çıkıp olumlu sonuç alanlar var mi çevrenizde?
funda hanıma da gıdenlerı tanıyorum kımısı memnun kımısı degıl.. devletede gıttım ozel hastaneye de özel klınıge de kesınlıkle bırebır ıletısım bence tup bebekte cok onemlı o nedenle yerınızde olsam ozel muayenehanesı olan bırebır muhattap olacagım doktor secerdım. çünkü çoğu doktor tek düze kıtapları acıp baksanız aynı presedur neyse onu uyguluyor ama bence ınfertılıtede tek düzelık degıl hasta odaklı yaklasım onemlı..

bir de size nacizane şöyle bir tavsiyem olabilir, çoğu doktorun ön görüşmesi ücretsiz.. tüm hormon tahlil ve tetkiklerinizi yaptırın eşli olarak, ve güncel smear testiniz de olsun ön görüşmeye de adetin ikinci ya da üçüncü günü gidin ki ön muayeneniz yapılmış olur hem. zaten tüp bebek süreç ve maddiyat isteyen bir şey bari ilk muayeneler ücretsiz olmuş olur

bir de size nacizane şöyle bir tavsiyem olabilir, çoğu doktorun ön görüşmesi ücretsiz.. tüm hormon tahlil ve tetkiklerinizi yaptırın eşli olarak, ve güncel smear testiniz de olsun ön görüşmeye de adetin ikinci ya da üçüncü günü gidin ki ön muayeneniz yapılmış olur hem. zaten tüp bebek süreç ve maddiyat isteyen bir şey bari ilk muayeneler ücretsiz olmuş olur
Evet çok haklısınız, süreç hasta odaklı olmalı.
Hem benim hem eşimin yapılan tüm tetkiklerimiz normal cıktı hiçbir sorun yok. Tek yaptırmadigimız smear testi.
Süreç çok yıpratıcı. Her ne kadar stres olmayın kafanıza takmayın deseler düşünmemek kafaya takmamak artık elimizde değil.
Önerilerinizi dikkate alacağım. Yardımınız için çok teşekkür ederim 🌺

Evet çok haklısınız, süreç hasta odaklı olmalı.
Hem benim hem eşimin yapılan tüm tetkiklerimiz normal cıktı hiçbir sorun yok. Tek yaptırmadigimız smear testi.
Süreç çok yıpratıcı. Her ne kadar stres olmayın kafanıza takmayın deseler düşünmemek kafaya takmamak artık elimizde değil.
Önerilerinizi dikkate alacağım. Yardımınız için çok teşekkür ederim 🌺
ne demek.. herşey gönlünüzce olur umarım

O zaman siz şu an 2 yılın dolmasını mı bekliyorsunuz? Bizim de 17 ay doldu.
Ben de tüm tahlillerimi 2300 tl gibi bir miktarda yaptirmistim. Tabi 10.000 tl de Ağustos ayında anestezili rahim filmi çekildim.
Aşılama ya da tüp bebek fiyatlari hakkinda hiç bilginiz var mi ?
Aşılama için aslında ben de çok olumlu bakmıyorum. İhtimal çok düşük olduğu için.
Evet 13. Ayım bitti. Hiçbir sorun yoksa ve 35 yaş altıysanız doktorlar 2 yıl beklemeyi öneriyor. Ön görüşmeler ücretsiz, aklınıza yatan bir yere tüm tahlillerinizi alıp ön görüşmeye gidebilirsiniz. Hem doktorun fikrini alırsınız insan rahatlıyor. Böylece kafanızda tedavi süreciniz şekillenmiş olur. Benim 2. Yılım haziranda dolacak ama ben nisan ayında hala gebe kalamazsam tüp bebeğe adım atacağım. Keşke böyle olmasaydı ama yine de yapacak bir şey yok 🙏🏼 siz de kesinlikle ön görüşme yapın belki ekstra yapılmayan testleri ister doktorunuz 🙏🏼

Galiba bir çok doktora çıktınız ona istinaden size sormak istedim. Funda Göde'yi birkaç kişiden duydum. Bilginiz var mı acaba, o doktora çıkıp olumlu sonuç alanlar var mi çevrenizde?
Düşük amh ile funda hanımda iki tedavi oldum olumsuz sonuçlandı şuan irenbe Alper biler ile tedavideyim biz tüp bebek yapıyoruz tavsiye ederim iyi bir doktor dinlemesini ve vakit ayırmasını biliyor. Bu arada funda hanimda çok tatlı bı doktor ama çok yoğun maalesef muayeneleri uzun sürmüyor birde çok tatile çıkıyor o olmayınca muhatap olarak başka hekim ilgileniyor oda can sıkıcı oluyor.

İrenbe Alper biler
İsrael aruh
Medikalpoint funda gode
İsmail küçük
İzmir'de araştırdığım ve beğendiğim yada tedavi olduğum doktorlar bu arada bunlar ☺️
Ege üniversitesi de aşılama falan takip ediyor bu aralar çevremden tüp bebek ile hamile kalan bı çok kişi var feruh bey oranın doktoruda

Evet 13. Ayım bitti. Hiçbir sorun yoksa ve 35 yaş altıysanız doktorlar 2 yıl beklemeyi öneriyor. Ön görüşmeler ücretsiz, aklınıza yatan bir yere tüm tahlillerinizi alıp ön görüşmeye gidebilirsiniz. Hem doktorun fikrini alırsınız insan rahatlıyor. Böylece kafanızda tedavi süreciniz şekillenmiş olur. Benim 2. Yılım haziranda dolacak ama ben nisan ayında hala gebe kalamazsam tüp bebeğe adım atacağım. Keşke böyle olmasaydı ama yine de yapacak bir şey yok 🙏🏼 siz de kesinlikle ön görüşme yapın belki ekstra yapılmayan testleri ister doktorunuz 🙏🏼
Keşke olmasaydı, inanın hiç beklenmedik anda sürpriz bir şekilde hamile kalabilmeyi çok isterdim 😔 29 yaşındayım, tüp bebek için galiba birkaç ay daha bekleyeceğiz. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Umarım her sey gönlümüzce olur 🌺

Düşük amh ile funda hanımda iki tedavi oldum olumsuz sonuçlandı şuan irenbe Alper biler ile tedavideyim biz tüp bebek yapıyoruz tavsiye ederim iyi bir doktor dinlemesini ve vakit ayırmasını biliyor. Bu arada funda hanimda çok tatlı bı doktor ama çok yoğun maalesef muayeneleri uzun sürmüyor birde çok tatile çıkıyor o olmayınca muhatap olarak başka hekim ilgileniyor oda can sıkıcı oluyor.
Verdiğiniz bilgiler için çok tesekkür ederim🌺. Yazdığınız tüm doktorlari araştıracağım. Arasinda hiç duymadığım doktorlar var.

İrenbe Alper biler
İsrael aruh
Medikalpoint funda gode
İsmail küçük
İzmir'de araştırdığım ve beğendiğim yada tedavi olduğum doktorlar bu arada bunlar ☺️
Ege üniversitesi de aşılama falan takip ediyor bu aralar çevremden tüp bebek ile hamile kalan bı çok kişi var feruh bey oranın doktoruda
Merhaba Esra Hanım, irenbe alper biler ile gorusmeyi dusunuyoruz.3. Kez deneyecegiz, dusuk amh. Memnun kaldiniz mi?

Merhaba Esra Hanım, irenbe alper biler ile gorusmeyi dusunuyoruz.3. Kez deneyecegiz, dusuk amh. Memnun kaldiniz mi?
Merhabalar benim ilk tedavimde düşük amh ile özel protokol yaptı 3 yumurtam çıktı ilk defa dolu olarak alındı ama dollenmedi rahim uygun değil ise hemen başlamıyor tedaviye öyle paraci bı insan değil tavsiye ederim bi görüşüp fikir alın isterim birde israel aruha giden arkadaşlarım var kendileri çok memnun

Merhabalar benim ilk tedavimde düşük amh ile özel protokol yaptı 3 yumurtam çıktı ilk defa dolu olarak alındı ama dollenmedi rahim uygun değil ise hemen başlamıyor tedaviye öyle paraci bı insan değil tavsiye ederim bi görüşüp fikir alın isterim birde israel aruha giden arkadaşlarım var kendileri çok memnun
Çoook tesekkür ederim, Rabbim gönlünüze göre versin🙏🏻🍀

Tartışmasız Funda Gode. 1 Kimyasal + 3 Negatifimiz vardı. Toplam 2 yıllık sürecin sonunda Funda Gode ile tanıştık ve ilk denemede ardışık transfer ile pozitif sonuç aldık. Şu an 5 haftalık.

Bende şerife hanıma gidiyorum, şerife dikayak, şu anda histereskopi ve kriyoterapi işlemleri oldum, memnunum, bakalım doğal gebelik bekleyeceğiz. Ama ahmet güler inde doktorluğu ile ilgili çok iyi olduğunu duydum, eğer içim rahat etmeseydi ona geçicektim.

Bende yeni Tepecik hastanesinin infernite bölümüne başladım çoğu gelen kisi birilerinden duyum alıp gelmis basari oranlari yüksek. Şahsen bende memnunum
Merhaba ben Yeşilyurt Hastanesi'nde Esra Bahar Gür diye bir hoca varmış etrafdan hep olumlu şeyler duyuyorum bugün gittim asistanı vardı ben tüm süreci Esra hanımın takip etmesini söyledim kendisi prof. Ve bana o zaman Esra hocanın infertilite bölümüne alman lazım dedi ama hocada sürekli gebe hastalara bakılmaktadır yada bakılmamaktır olarak çıkıyor bu infertilite bölümünu o hocadan nasıl alabilirim bir yardım edermisiniz

X