İzmir Doruk Tıp Merkezi

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
Kızlar bu hastaneye gıden var mı aranızda 2 kişi çok iyi bahsetti bu hastane hakkında.Çok temizmiş,Doğum doktorları anestezi uzmanına kadar kadınmış hep ve çok ıyılermiş..Arkadaşlarım çok rahat ettiklerini söylediler.Hiç çekınmeden,utanmadan doğum yapmışlar.
Ayrıca ücretetleri de Çok uygunmuş.normalde 60 ama emeklı sandığı ile 25 ödüyormuşsun.
BU hastaneye gıden ya da duyan varsa yorum yapabılır mi?

ok orası canım..ben doruğa 2003 senesinden 2007 senesinin ocak ayına kadar devam ettim..hatta ozaman eski yerlerideydiler.bucada cezaevinin orda..ama orda gecirdiğim 4 seneye yazık oldu..zaten gittiğim bayan doktorda duyduğum kadarıyla uzaklastırma almıs ve görevine son verilmiş..dediğin gercekten ucuz bir tıp merkezi..ama maddi yönünden bahsetmiyorum :eek:klava: keske orada gecirdiğim zamanları şimdiki doktorcumu aramakla gecirseydim...ama bu işler birazda sans işidir..bana ii gelmeyen sana ii olur..eğer sağlık güvencen varsa sana hatay askeri hastanesinin doktorunu öneirirmmm..hastanenin karsısında özeli var..genc ama cok bilgil ve tecrübeli bir doktordur :asigim: hatta bnm için öneminin şööle sööliim eğer bi oğlum olsaydı adı onun adı olucaktı..şimdi kız olduğunu öörendik :asigim: kızımızın adı cem-re:1hug:

hadi ya oysakı çook iyi şeyler söylemişlerdi..yalnız hangi açıdan memnun kalmadığını da belirtir misin?
askerı hast. bana cok yakın.artık sıvıl hastalarda gidebılıyor sanırım.o doktor hakkında bılgi verır mısin?
doğumu askerı hastanede mi yaptırıyor?ve ücretleri ne kadar?

herkes farklı şeyler söylüyor demekki doktorun adını bilmiyorum ama benim arkadasım şirinyer doruk tıpa gitti.gayet memnundu.istersen kendin bir görüş.bende izmirliyim ve orda oturuyor annemler.görev nedeniyle baska yerdeyim eger izmirde olsam ya buca tıpa yada doruga gitçektim.ama dedigim gibi sen kendin görüş arkadasım istersen...

tatlım tıp merkesindeki bayan sürekli bana cocugun olmayacak tüp bebek yaptırman lazım diip duruodu..halbuki bnm ööle bi durumum yoktu??ilgisizdi..en son bi arkadasımın teyzesi orada doğum yaptı..bebek sakat doğöustu ve 12 sonra öldü :KK43:( doktorun savunması ben bunun bilmek zorundamıyım olmus!!!askeri hast. olayına gelince evet artık sivil hastanelere bakıyorlar..ücret konusuna gelnce ben personel eşiyim o yuzden hiç para konusunda hiç konusmadık..ama bi arkadasımda basladı şimdi benm doktorcuma..ilaçları hastaneye gel yazarım demiş..yani özelden ialç almıosun.sanırım doğumdada para istemiycek.ama arkadasım gene eline az bişe sıkıstırırız ddedi..bizim düşüncemizde ööle..en azından ya güzel bir hediyeyle muayenehanesine gitmek yada muayenehanesinde makul bir ücret vermek.sonucta hastanede para alması yasak:) doğumuda orda yapıor..genelde servis bos..o gun kim doğum yapacaksa o var yani odalar bombos..gidersen bak cok deişik gelecek.biz alıstık ssk da devlet hastanelerindeki yoğunluğa..burası tımtıs :))

Bende Doruk Tip Merkezine Gidiyorum Orada Yasemin Satilmiş Diye Dr Var çok Memnunum Ayni Dr Bilmiyorum Ama

Ben Doruk Polikiliniğe Gidiyom Drum şükran Hanim çok Güsel Bi Hastane Hhele Druma Hayranim çok Iyi Bi Insan.ama 1250istiyo Doğuma Canim .bence Daha Iyi Araştir Canim.

bende doruk tıp merkezine gidiyorum şükran hanıma
yağmur sılaya kaılıyorum çok memnunum dr.umdan
2 dr. değiştirdim en ilgilisi şükran hanım diyebilirim
dr. ve hastane hatta doğum kader işi
çok iyi nir hastane ve dr.da sorun yaşayabilirsin
milyonlarca insanda devlet hastanelerinde ya da ssklarda rahat rahat doğum yapıp çıkıyorlar
canım bence kendin bir kez gidip muayane olmalısın o zaman daha rahat karar verebilirsin
benim 2 arkadaşım da orada doğum yaptı ve sağsağlim kucaklarına aldılar bebeklerini
Allah herkese kolay bir doğum sağlıklı bie bebek nasip etsin
sevgiler...

X