izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

Kızlar bugün izmirde bi tıp merkezine kadın doğuma gittim.Doktora söyledim kızlık zarımı diktirdim 2 yıl önce dedim.Birde sizin bakmanızı istiyorum dedim.Bilerek erkek doktoru olan tıp merkezini seçtim.Doktor baktı ameliyatını kim yaptıysa gayet başarılı dedi ama çok hafif bi esneme var.Ve birde şunları söyledi.aynen yazıyorum.Bu tür işlemlerde riske girmenin anlamı yok o yüzden bir erkek olarak söylüyorum dedi bence 3 gün önce yapılan işlem daha güvenilir dedi.Amaç kan gelmek dedi bazı doktorlar bu işi ticarete dökmüş falan dedi.Kanamam olur mu dedim peki şuan evlensen olur ama nekadar zaman geçerse dokular okadar esneyebilir dedi.Birde penis boyuna bağlı dedi kanama küçük bir peniste kanama olması çok zor dedi flepte.Ben bunları paylaşmak istedim sizinle ben flep yöntemi oldum ama bu laflardan sonra düğünden 3 gün önce mutlaka giderim bi dikiş daha attırırım.Size şunu söylüyüm en fazla 2 doktora daha gözükün ameliyatı yaptırdıktan sonra.Muayene etsin kızlık zarınızı.offff bu ne kötü bişey ya içim nezaman rahat etçek kızlar:KK25:

canım çok haklısın sen kime yaptırdın gittiğin doktor 3 gün kala gel demişmiydi

ekşi sözlük sonunda bu konuya da el attı. okuyun da biraz toplumun bakış açısıyla ilgili bi fikriniz olsun.

rica edicem başlamayın yine 'başına gelmeyen anlayamaz' hikayelerine. her ne olursa olsun yaşadığınız şartlar ve mahalle baskısı bi insanı 'keriz' yerine koymayı meşrulaştıramaz. ne diyelim yalan üzerine kuracağınız evliliklerinizde mutluluklar. ama dikkat edin sizden doğacak çocuğunuzun karşısına aynı muameleyi yapan bi kadın çıkmasın. oğullarınızın keriz yerine konmasını istemezsiniz muhtemelen.

ahahaha ekşiye yine malzeme oldunuz.

ekşi'de baya yazılmış evet :)

iki damla kanın hesabına düşen aileler ve erkekler utanmalı bence. tek diyebileceğim şey var; o da sizi yaşanmışlıklarınızla (HATALARINIZLA DEĞİL, SEVİŞMEK HATA DEĞİLDİR) kabul edebilecek bir adamla evlenin. ki böyle biri sizi gerçekten seviyor demektir.

evlilik demek o insanla herşeyi paylaşmak demektir. o insanı enayi yerine koyup orda burda ''onu nasıl tam olarak kandırabilirim'' derdine düşmek demek değildir.herkes kendi bedeniyle ilgili kararı kendi verir.evlenmeden önce ilişkiye girmek sadece ve sadece seni ilgilendirir. ama yaptığın şeyler verdiğin kararlar başka bir insanı etkiliyorsa orada durup düşüneceksin.Bu kadar büyük bir yalan üstüne yuva kurulmaz.Seni seven insan seni her halinle kabul eder etmezse de çekip gitsin kızlar ben asla kimseyi yargılamıyorum ama bence durup bir düşünmelisiniz....

Yaptığınız hataların arkasında durun ve sonuçlarıyla yüzleşin. İkiyüzlülüğün alemi yok. Bekarete önem veriyorduysanız ona göre yaşayacaktınız.
Sizinle evlenen adamlara acıyorum, bakire biriyle evlenemedikleri için değil bu derece yalancı, dolandırıcı kadınlarla evlendikleri için.

1 sevişmek hata değildir
2 bakire arayan erkekleri yetiştiren bekarete önem veren annelerdir
3 şüphesiz ki o erkekler sadece birer beyinsizdir
4 ayy neyse yazasım kaçtı nasılsa "siz ne anlarsınız ne acılar baskılar altındayız biz" kafasından arınamayacaksınız

fantazi için isteyenlere şunu öneririm yapay k1zl1k zar1 - ek_i sözlük

ekşi'de baya yazılmış evet :)

iki damla kanın hesabına düşen aileler ve erkekler utanmalı bence. tek diyebileceğim şey var; o da sizi yaşanmışlıklarınızla (HATALARINIZLA DEĞİL, SEVİŞMEK HATA DEĞİLDİR) kabul edebilecek bir adamla evlenin. ki böyle biri sizi gerçekten seviyor demektir.

Bu kadar iğrenç olamazsınız....

• Beğen
Reactions: gve
İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, katlanacağınız şey sadece sonuçları...
Umarım o büyük yalanla başlayan evliliğiniz sarsıldığında ''Bir Derdim Var'' başlığına konu açmazsınız. O eylemi gerçekleştiriyorsan arkasında duracaksın işte o kadar !

kızlar merak ediyorum. bu kadar büyük bir yalanı ve bu kadar ruhsal fiziksel sıkıntıyı bakir olmayan eşiniz için mi yaşıyorsunuz? Eğer öyleyse yazıklar olsun ikinize de. Bunu apaçık söylüyorum. Erkek şimdiye kadar kaç kişiyle yatmış size gelince bekaret mi soruyor? ve siz de o herif için gidiyosunuz ameliyat mı oluyosunuz?

ha erkek bakirdir. hiçbir kızla ilişkiye girmemiştir evlenene kadar ve ilk kez sizinle o anı yaşayacaksa ve sizden de ilk olmanızı bekliyorsa ömür boyu yaşamayı düşündüğünüz kişiyi lütfen kandırmayın. çıkın söyleyin bakire değilim değilin. kabul ederse eder zaten etmezse de hiçbirşey demeye hakkınız yoktur bence.

kısasa kısas.

sizin yüzünüzden gerçek bakireler de zan altında kalıyor ulan lasşjfklşjhfklh. geyik bir yana bir insan için sorun olacaksa bekareti kaybetmek, neden o aşamaya kadar gelir ki? öte yanda bir de tecavüze uğradım yalanına sığınanlar var. yalanınızı sevsinler...

bekaretin analı oralı kızlığı yoktur, bakireysen bakiresindir, değilsen değilsindir. ya da bu ayrımı reddedip hiç olmamışsındır.

kendinize hakim olacak iradeniz yoksa, dürüstlükten en başından en büyük tavizi veriyorsanız düşünmeden içine atladığınız o evlilikte başka neler neler dönecek düşünmek istemem açıkçası...

nedir bu ikili oynama merakı yani? birisi açıklasın allah için. saflığa o kadar önem veriyoduysanız, allah görmüyo mu yaptığınızı? komik yani. bi kere kızlık zarı denilen şey, öyle standart cart diye ayşe teyzenin çarşafı gibi ikiye ayrılan bir şey değildir. doğuştan gelen özelliklerle ve zorlanma oranına göre ilişki anında kanama olabilir, olmayabilir. acı duyulabilir, duyulmayabilir. belki geniştir, belki dardır genetiksel olarak. ilişkiye girdiği halde bakire kalanlar da olabiliyor, zarın deliklerinin büyüklüğüne, tutunduğu yere bağlı. zar demek de saçma aslında şeffaf poşet değil bu, delikli doku parçası, et yığını.

bekaret=kanayan vajina eşitliğini bi atın önce kafadan. evet hayatta insanın başına her şey gelebilir, ama bi kendinize sahip çıkın. kendi değerlerinizi oturtun bir şeyler yaşamadan önce. kaldıramayacaksanız sonuçlarını, yüklenmeyin vebalini de zevkini de. ve kendinize ikinci el araba muamelesi yapmayın. hani arabaların km ayarıyla oynarlar ya satarken...

bir gün başka yerde teker patlar, yarı yolda kalırsınız.

bu konulara nedense hep yazmaktan kaçındım...kişisel tercih...birisiyle beraber olmak...bunu saklamak...bunun yükünü taşımak (yalanı saklamanın)...ya da dürüst olup sonuçlarına bakmak...o yüzden kimin ne yaptığını yargılamak benim haddim değil...bu konuyla ilgili ilk ve son yorumumdur...

ama merak ettiğim bişey var...erkekler bunu hakediyorlar diyenlere...karşınızdaki insana bunu kabul etmesi için bir şans vermeden (sizin dürüstlüğünüzü takdir edip sevgisini sınama şansı) neden onlar yerine peşin hüküm verip, kandırılmayı hakettiklerini düşünüyorsunuz...

ve bunu sevgisinden önemli saymayacak erkek sanıldığının aksine çok fazla...bunu bu hale getiren öncelikle biz kadınlar...ne yaptığını bilen bir kadının peşinden gitmeyecek, ona saygı duymayacak erkek çok azdır...

Son düzenleme:
Bu durum neyin kimin korkusu onu tartışmak kimsenin haddi değildir. Size nedir? bana nedir? bilgisyaralarınızın başından ahkam kesmek insan yargılamak,oldukça kolay. kolay olanı herkes yapar. İnsan kadar bir başka acımasız varlık yoktur ki türüne bu kadar acımasız olabilsin ! yazık gerçekten yazık! Ham olan insanlık diline geleni söylemiş.Ekşi Sözlükmüş yazarmış tabi ya hepsi arif ulema takımı.Hepimiz utanmalıyız onlar tarafından eleştirildik.. :KK52: Umrumun U'suna takılmaz bilgisayar başında namus bekçiliği yapan :KK24: klavyelerle hayat kurtarılır,ahlak dersi verilir olmuş.herkes namus timsali.kınadığı kişinin yaptığını yapmadan ölmez insan!!! ben bilirim ki; arif takımı bunu da bilir. :KK42:

Bu durum neyin kimin korkusu onu tartışmak kimsenin haddi değildir. Size nedir? bana nedir? bilgisyaralarınızın başından ahkam kesmek insan yargılamak,oldukça kolay. kolay olanı herkes yapar. İnsan kadar bir başka acımasız varlık yoktur ki türüne bu kadar acımasız olabilsin ! yazık gerçekten yazık! Ham olan insanlık diline geleni söylemiş.Ekşi Sözlükmüş yazarmış tabi ya hepsi arif ulema takımı.Hepimiz utanmalıyız onlar tarafından eleştirildik.. :KK52: Umrumun U'suna takılmaz bilgisayar başında namus bekçiliği yapan :KK24: klavyelerle hayat kurtarılır,ahlak dersi verilir olmuş.herkes namus timsali.kınadığı kişinin yaptığını yapmadan ölmez insan!!! ben bilirim ki; arif takımı bunu da bilir. :KK42:

Bu kınama değil. bunu yapanlar yolun yolcusu olan ınsalar. hem namus gitmiş hem kocasını kandıracak diyecek lafım yok ..

X