izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

ilk defa bu topiğe bi bakayım dedim..hani kızlık zarı dikimi neymiş gibisinden..ama bakmaz olaydım..

ne çirkin düşünceli,ne çirkin üsluplu insanla varmış ya..

Allah korusun!

gerçekten dayanamadım kib yaptım..

Bende yazmıcaktım ama dayanamadım.

Burda niye birbirinize çamur atıyorsunuz anlayamadım. Herkesin kendi özgür iradesi ister yapar ister yapmaz ya. Lütfen bu kadar küçük düşünmeyelim arkadaşlar. Şahşıma söylüyorum yapan arkadaşları takdir ediyorum. Yapmayanıda takdir ediyorum onada helal olsun iradesinden dolayı. Fakat yapmayınca kimse alnından öpmüyor helal olsun be tek benim oldun diye..aradan zaman geçtikten sonra kimse için ilk günkü değerinde değilsin. En iyi kocanın bile gözü fıldır fıldır. Erkekler kaddar kadınlarında hakkıdır yaşamak. Şimdi yaşasınki ilerde evlendiğinde gözü dışarda olmasın. Sözüm meclisten dışarı 16sında evlenip boşanan gençliğini 30nda nasıl yaşadığını bildiğim çok tanıdık varr...

herkes tavrıyla sözlerıyle sevıyesını bellı eder. lutfen kendınıze gelın yaa.
mune nerelerde acaba??

benim kocam alnımdan öpüyor valla çokda memnun bu durumdan .bende önce olmuş bir sürü sevgilisi hiç biride istediği gibi bir kız değilmiş o yüzden evlenmemiş .çoğu erkek böledir .en iyi kocanın bile gözü fıldır fıldır değil senelerce evlii olan ve hala gözü karısından başkasını görmeyen insanlar var biriside benim kendi babam oluyor .

bunu diyen birde kadın:)))) erkekler daha namuslu diyen bir kadının namusuna ne kadar güvenelim. ne bilelim sen kaç fındık kırdın. bazı kadınlar vardır evlenip bir an önce o kızılığı birine verelimde yeni gelenlere hoşgeldin diyelim diye:))) nasıl olsa bekaret sorunu yok. o bacak arasına kaç kişi girer ne bilelim. söz var ortada sadece. evlenince bu işler daha kolay diyorsunuz biz veridk kurtulduk kontrol falan yok gelene giden rahat yani:)))))))))

ortada bu kadar güzel çıtır varken sizin kocalar sizleri alnından muckluyor:)))))))))))) okuda inanma:))))))))) böyle büyük yalana gelde inan:))))))))) he he yavrum kocalarınız bir size bakıyor ah benim ilk bana veren karım diye gocaman buse konduruyor alnınıza:)))))))) hadi yedik bizde:))))))

:):):) İstinalarda var dedim cnm. Yanlız okadar gözü kapalı babana bile güvenme..Umarrım herşey istediğin gibi devam eder.

ben zaten çıtırım şeker 25 yaşındayım eşim 37 .sen kaç yaşındasın 10 falan mı .hadi sen doktora koş diktir yaman birine .zavallı seni.

:):):) İstinalarda var dedim cnm. Yanlız okadar gözü kapalı babana bile güvenme..Umarrım herşey istediğin gibi devam eder.

babama güvenirim eşimede .hayatta hiç bir zaman yanılmadım erkekler konusunda .senin dediğin gibi kötü değil tablo .birbirini bulmakla alakalı .her erkek aldatır başkalarına bakar diye birşey yok bu sadece bunu yaşamış insanların kendini rahatlatma sözleri .yani her erkek sizin gördükleriniz gibi değil .gerçekten biririne aşkla tutukuyla bağlı çiftler var .

seviyesiz bulanlar üslup hak getire diyen arkadaşlar şaka gibisiniz:) ben bir topicte ilk defa 20 kişi gördüm:) beğenmediğiniz yerde işiniz ne?

Neyse hanımefendiler,

Burda kimsenin kimsenin kocasına laf ettiği yok.. Herkes mutlu bir yuva kurma derdinde.. Kimseye çamur atmayalım lütfen.. Herkesin doğrusu veya yanlışı aynı olucak değil.. sen elma seversin ben armut.. Bu sebeple SAYGI duyalım birbirimize....

Of canım ya şu bana karşı saldırma modundan çıkarmısın öncelikle...Çok güzel bir dünyan var belli hayatında hiç aldatılmamışsın umarım hiçte aldatılmazsın. Bu arada ben aldatıldığım için güvenme demiyorum sana. Bende hiç aldatılmadım ama bizler insanız. Hata yapmak bizler için. Hergün güneş açmıyor, bunun yağmuruda var,fırtınasıda. Ben sana senin için diyorum: hiçbirzaman olmaz olmaz diye emiN konuşma sadece olanada saygı göster ki onlarda sana saygı göstersin.

Var mı başka hakaret edecek biri!

burada sıkıntılarını yazan insanlara hakret edilmesine müsade etmeyin. insanlar bu durumla ilgili bir travma yaşıyordur birde kendini bilmez bir kaç kişinin hakaretlerine maruz kalmasın. anında müdahale edin.

burada sıkıntılarını yazan insanlara hakret edilmesine müsade etmeyin. insanlar bu durumla ilgili bir travma yaşıyordur birde kendini bilmez bir kaç kişinin hakaretlerine maruz kalmasın. anında müdahale edin.

Kesinlikle sana katılıyorum canım ve bu durumu gördükçe bizlerin bizlere yaptığını gördükçe utanıyorum. Biz kadınlar birbirimizi bu kadar dışlarsak valla yazzık bizee..

konu nereden nereye gelmiş ya
bir kadın olarak utandım

yalnız bu operasyonu yaptıranlara bu kadar kinlenen ve hakaret edenlerin ya bir yaraları olduğuna ya da içlerinde kalan birşeyler olduğuna inanıyorum ben.

Ayrıca eğer bir erkeğin seni daha önceki ilişkilerine göre yargılama hakkı varsa ancak senin onu yargılama hakkın yoksa sen de doğal olarak kendini onun yargılamasından koruma hakkına sahipsin.Yani başkasını kandırmak değil bu kesinlikle.Ha tabi bu işlemi yaptırdıktan sonra ve biriyle evlendikten sonra aman benim de yaptırdığım belli olmasın diye bu konular her açıldığında kızlık zarını diktirenlere sataşmamak kaydı ile.

Buraya gelip de yardım isteyenlere sataşanlar tamam en namuslu sizsiniz en bakire sizdiniz hatta o kadar bakiresiniz ki ,hala bakiresiniz .oldu mu tamam mı?
artık yardım isteyen ve tecrübelileri kendi kendilerine bırakmanın zamanı geldi.Birkaç kendini bilmez yüzünden konu kapanmasın.

Şu konuyu ben şikayet etmekten, mune'de sürekli uyarmaktan yoruldu artık.. Bu ne arkadaş.. İsteyen diktirir isteyen diktirmez.. Bana ne? Sana ne? Kime ne??
İster kandırır kocasını ister kandırmaz..Herkes kendine baksın.. Bunun hesabını herkes kendi verecek zaten... Günahı yaşayanın boynuna.. Size ne oluyor da sövüp sayıyorsunuz?? Şu konuyu anasayfamda görmekten sıkıldım... Off ne zarmış ya kadınların ağzını bir açtırdı pir açtırdı...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…