izmir' de kızlık zarı dikimi yaptıranlar

3 gün önce yaptirdim. Hasan yıldız. Ekip olarak çok iyi insanlar ama kesin sonucu ogrenince haber verecegim. Acelen yoksa bekle derim
Ben kalici yaptırdım hasan yildiza ama basarisizdi ve başka doktorlara kontrol ettirdigimde bana zarin yırtık olduğu söylendi dikisker açılmış gitmis yani hiç bir işe yaramadi gerçekten isini iyi yapan birivarmi izmirde geciciye ihtiyacim var kalici yaptirmicam basarisizdi bilen yaptiran başarılı olan birileri varsa banada bir yol gösterirmisiniz çok ihtiyacım var.

Nerde diktiriceksin canim banada bayrana kadar bi operasyon lazim o zor duruma bende düştüm sonunda

bende mustafa alihanoğluna yaptırdım ve gittiğim farklı iki doktorda bana kanamam olmayacagını söylediler. BEnde geçici yaptırmak istiyorum başka çare yok. kendi doktorumdan sogudum. ama bari geçici için iyi bir doktora denk gelelim. bu yüzden bilgisi, tecrübesi olan arkadaslar bilgi verirseniz seviniriz. A Anilya sen kime yaptırcaksın

Mutlu bayramlar iyi şanslar arkadaşlar

gerçekten başarılı bir doktor incelemenizi tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bi arkadaiım yaptırmıştı dr alihanoğlu na .Sonucunun iyi olduğunu bildiğim için bende oraya gittim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…