izleyen oldu mu?

C

cananyasin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cananyasin
kızlar cuma sabahı seda sayanı programında dr ender saracoglu sanırım preseede benzeyen bı kayganlaştırıcı tavsıye etmıs ve butun eczanelerde satıldıgını söylemiş benim abimin eşinde kuruluk sö konusu ama cocuk dusundugu ıcın herhangı bı kayganlatırıcıda kullanamıo bu programı ızleyen ve urunun adını bılenler ne olur cvp yazın

• Konu Sahibi cananyasin

canım merhaba ben izlemedim ama ben3.5 yıllık evliyim bendede kuruluk var evliliğimin başından beri bir kayganlaştırıcı var onu kullanıyorum halen hamileliğe engel olduğuna inanmıyorum benim 2.5 yaşında bir kızım var ve şu andada 1.5 aylık hamileyim canım ben o tür şeylere inanmıyorum zaten kayganlaştırıcının reçetesindede herhangi bir yan etkisi olduğunu yazmıyor öyle bişey olsaydı içinde yazardı benden fazla kullanan olmasın olmasa benim olmazdı demi canım istersen bendeki kayganlaştırıcının adını vereyim banada doktor yazmıştı
canım içinde küçük tüpler var reçetesinde tüpün tamamını vajinaya boşaltın diyor ama okadar bile gerekmez eşide sürsün ve bebe yağıda kullansın hiç bir zararı yok umarım yardımcı olabilmişimdir

GLEıTGELEN

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi cananyasin
hmmm bende bu ay bunu kullanmıştım krispi kuruluk nedeniyle

• Konu Sahibi cananyasin
krispi öncelikle ilgilendiğin için çok tsk ederım canım kayganlastırıcının adını yazarsan cok sevınırım

• Konu Sahibi cananyasin
canim benim de kuruluk problemim vardi ama benim doktorum kesinlikle kullanmamami spermleri kesinlikle oldurecegini soylemisti kayganlastirircinin.

Ama ben krispi'nin dedeiklerine asla katilmiyorum. etrafta bu kadar bilimsele arastirma varken bence sen bu sekilde hamile kaldigina sukretmelisin canim. ya da her kayganlastiriciya mal etme, seninki uygunmus spermlere. cunku hic de oyle degil %90 i.

• Konu Sahibi cananyasin
arkadaslar bende dr.uma sordum kullanmamı tavsıye etmedı bebek dusundugumuz ıcın

• Konu Sahibi cananyasin
bu kuruluk ne illet bişeymiş ya cok sukur benım böle bi sorunum yok yengemı o halde gordukce ıcım acıyo yasları buyuk oldugu ıcın bebekte ıstıyolar ama bu sekılde de ımkansız preseedi temin etmemızde cok zor kızlar yokmu baska tavsıyesı olan

• Konu Sahibi cananyasin

neden zor canım türkiyedede satılıyo presedd telefon la sipariş edenler varr telle arıyon verdikleri hesaba yatıryon parasını kargoyla gönderiyolar türkiyenin her yerinee

• Konu Sahibi cananyasin
ewet ama onların tarıhı gecmıs oldugunu soyluyolar ve abım tarıhi gecmiş ürünler konusunda cok tıtızdir onu yengeme kullandırmaz oyuzden zor canım

• Konu Sahibi cananyasin
canim Beth Kiley denen bir kadin var. o preseed ve yumurta akini onermisti. yani preseed alamiyorsan ayni islevi yumurta aki da sagliyor gibi.

Ama istersen ben gonderirim ABD den. preseed basliginda yazilarimiz var. oku istersen. gene siz aliyorsunuz. parasini ve herseyini verip. Turkiye ye gonderi yapmadiklari icin benim evime gondertiyorsunuz. ben de sizin Tr deki evinize gonderiyorum. normal posta ile gonderiyorum ama. yani ucuz tutsun diye. siz zaten urunu kendi kredi kartinizla aldiginiz icin sadece posta parasini bana oduyorsunuz. o da 3-4 dolar bir sey tutuyor. genelde 1 hafta 10 gun icinde ulasiyor.

• Konu Sahibi cananyasin
preseedin hem tek kullanimlik urunu var. ham de cok kullanimlik v ar. cok kullanimligi cok kere kullaniyorsunuz ama tek kullanimlik olan paket bebek isteyenlere oneriliyor.

tek sorunlari bu kuruluksa olur insallah. ama iste baska sorunlar varsa yumurta olusmamasi kalitesiz olusumu gibi ozellikle bayan kaynakli sorunlar, o zaman tani once onun tedavi edilmesi lazim.

Ayrica hic doktora gitti mi yengen. bu sorundan bahsetti mi? bildigim kadari ile kuruluk vucuttaki ostrojen hormonunun azligi sebebi ile oluyordu emin degilim ama. sanirim oyleydi.

• Konu Sahibi cananyasin
arkadaşlar selam............gogıla......artı medıcal yazın...........sıteye gırın göztepede presedın satıldığı adres var............ulaşabılırsınız ben ordan alkıştım yıne alıcam ...............kolay gels

• Konu Sahibi cananyasin
kibelecim butun tahlıllerı yapıldı her ıkısınde de cok sukur bı problem yok doktor kuruluktan canı yanıp kendını kastıgı için spermlerin içeri dökülmediğini söylemiş ama kayganlaştırıcıyıda önermemiş oda spermleri öldürür demiş olmazsa ben konusayım dediğin gibi yapalım ilgin için çok tsk ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…