iyontoforez tedavisii

OnlyTime

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2008
108
0
meraba arkadaşlar bende aşırı terleyenlerdenim.2 gn önce doktora gittim bana iyontoforez tedavisi yapılabilecegni söyledi ve dün basladık tedaviye.ilk defa duydum bu tedaviyi ellere ve ayaklara elektirk akımı veriolar.bilgisi olan varmı bu konuda ne kadar etklilidir yada zaaralı olabilir mi acaba hala tereddütteyimde ?:44:

meraba arkadaşlar bende aşırı terleyenlerdenim.2 gn önce doktora gittim bana iyontoforez tedavisi yapılabilecegni söyledi ve dün basladık tedaviye.ilk defa duydum bu tedaviyi ellere ve ayaklara elektirk akımı veriolar.bilgisi olan varmı bu konuda ne kadar etklilidir yada zaaralı olabilir mi acaba hala tereddütteyimde ?:44:

Merhaba canımm.. Bendede aşırı terleme var ellerim..ayaklarım..koltukaltım..
Terlediği zamanda şişiyo üstelik.. Sizdede böylemi bilmiyorum ama ben hiç doktora gitmedim ama bu tedaviyi araştırmıştım. bununda kalıcı bi tedavi olmadığını okumuştum.. Diğer ter önleyicilere göre çok iyi bi tedavi tabiki mesela altı ay etkili falan.. aslında bunları değilde sizi sorucaktım nasıl oldunuz iyimisinz yani tedavinizden memnunmusnz :):) buarada yazdıklarımı okudumda komik olmuş biraz :KK69:

Bende bugün doktora gidip tedaviyle ilgili konuştum. Pazartesi başlıycaz. Umarım işe yarar. İşe yararsa makineyi eve alıp kendim kullanmak istiyorum.:KK61:

Tedaviye başlamadım. Ilk seansa gittiğimde benden önce bir bayan girmişti onun seansı bitince beni aldılar. Aynı suya ellerimi ve ayaklarımı sokacağımı istersem kendim değiştirebileceğimi söylediler. Leğenlerin dezenfekte edilip edilmediğini sorduğumda edilmediğini söylediler. Daha önce defalarca kullanılmış ve temizlenmemiş leğenlere ellerimi ve ayaklarımı sokmak istemedim ve tedaviyi hiç başlamadan bitirdim. Şimdi aleti eve alıcam hastanelerde yeterince özen gösterilmiyor bu tedaviye kendi evimin rahatlığında kullanıcam umarım işe yarar da kurtulurum artık bu terleme illetinden :26:

X