iyi sandığım görümcem beni en zayıf noktamdan vurdu...

dorukk

S ♥ A ♥ B ♥ İ
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
2.255
6
merhaba arkadaşalr çok ii bir görümcem var sanarken dün yanıldığımı anladım.1 yaşında bir bebeği var ona çay içiriyordu bende ona neden çay içiriyosun süt içsin o daha bebek yazık dedim.bana bana bak ben 2 tane çocuk büyüttüm tammamı die sert çıktı. bu arada benim bebeğim olmuyo bunu bile bile beni zayıf noktamdan vurdu.bende hiç bişi sölemdim sinirle bakıp dışarı çıktım apar topar hazırlanıp eve geldk. ben hayatımda bu kadara adice bir yaklaşım görmedim ben onun zararına bişi söylememştim oysaki.. haksızmıyım sizce....

canım benim ya,maalesef insanların en büyük hatalarından biriside hatalarını kabul etmemeleri,ne güzel; sen onun iyiliği için ona doğruyu söylemişsin,ama maalesef o hemen tavır almış... boşuna dememişler doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye...inş oda hatasını anlarda senden özür diler.Rabbin en kısa zamanda sana ve çocuğu olmayan tüm insanlarımıza hayırlı evladlar verir... a.s.

canım keşke karışmasaydın..1 yaşında bebek çay içebilir ..haklısın tepkisi çok yalnış ama bak üzülen sen olmuşsun..görümcende yani çok düşüncesizmiş .bence mesafeli ol..

kıyamam size, ne kadar düşüncesizlik etmiş görümceniz, üzülmek yok ama, kısa sürede size olan özür borcunu yerine getirmesi lazım...

canım keşke karışmasaydın..1 yaşında bebek çay içebilir ..haklısın tepkisi çok yalnış ama bak üzülen sen olmuşsun..görümcende yani çok düşüncesizmiş .bence mesafeli ol..

valla ben sadece fikrimi söledim canım bebek o çayı napsın neyine fayda sağlar. bend eona sadece iyiliği içi söledim oda baa kibarca cevap verebilirdi değilmi ama...

gorumcenin cevabi hos olmamis,aranizdaki iletisim iyiyse,senin buna uzulecegini dusunmeliydi.kaldi ki kotu birsey dememissin.
ama sen yine de cok uzatma derim.belki o an kafasinda baska birsey vardi da bosluguna mi geldi oyle cevap verdi..bugune kadar cok iyiydi de bir tek bu gectiyse aranizda kotu olan,uzuldugunu belli et ama kin tutma derim ben...sevgiler

canım benim ya,maalesef insanların en büyük hatalarından biriside hatalarını kabul etmemeleri,ne güzel; sen onun iyiliği için ona doğruyu söylemişsin,ama maalesef o hemen tavır almış... boşuna dememişler doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye...inş oda hatasını anlarda senden özür diler.Rabbin en kısa zamanda sana ve çocuğu olmayan tüm insanlarımıza hayırlı evladlar verir... a.s.

amin canım inşallah... bugün doktorumla görüştüm üstelik bide tüpbebekten başka şansınız yok dedi buna rağmen böle şeyler yaşamakta çok koyuyor bana...

Demekki kibarligi ana sütüyle emmemis : ) Bosverrrr canim ne demisler iyilik yap denize at, sen mesafeli ol rahat et!

gorumcenin cevabi hos olmamis,aranizdaki iletisim iyiyse,senin buna uzulecegini dusunmeliydi.kaldi ki kotu birsey dememissin.
ama sen yine de cok uzatma derim.belki o an kafasinda baska birsey vardi da bosluguna mi geldi oyle cevap verdi..bugune kadar cok iyiydi de bir tek bu gectiyse aranizda kotu olan,uzuldugunu belli et ama kin tutma derim ben...sevgiler

evet geçenlerde bizde borç para istemişti ev adlıda kendisi bizde olamdığı söyleidk çünkü bizde tadvi oluoruz bebek için o sıkıntısı vardı mutlaka ama benim sıkıntım daha büyüm kendi fikrimce maddi sıkıntı herzaman çözülür ve böyle davrandırmayı gerektirmez die düşünüyorum canım...

Allahtan ümit kesilmez canım,benim amcamgilin 13 sene çocukları olmadı,sonra rabbim onları bir erkek evlad ile şenlendirdi...Ben innaıyorum ki sizlerinde olacak....

Allahtan ümit kesilmez canım,benim amcamgilin 13 sene çocukları olmadı,sonra rabbim onları bir erkek evlad ile şenlendirdi...Ben innaıyorum ki sizlerinde olacak....

inşallah canım rabbim şu mübarek günlerde tüm olmayanlara nasip etsin inşallah bu uğurda emek harcamak çok zor gerçekten..

merhaba arkadaşalr çok ii bir görümcem var sanarken dün yanıldığımı anladım.1 yaşında bir bebeği var ona çay içiriyordu bende ona neden çay içiriyosun süt içsin o daha bebek yazık dedim.bana bana bak ben 2 tane çocuk büyüttüm tammamı die sert çıktı. bu arada benim bebeğim olmuyo bunu bile bile beni zayıf noktamdan vurdu.bende hiç bişi sölemdim sinirle bakıp dışarı çıktım apar topar hazırlanıp eve geldk. ben hayatımda bu kadara adice bir yaklaşım görmedim ben onun zararına bişi söylememştim oysaki.. haksızmıyım sizce....

canım görümcen cok fesat bi kadınmış bence cok ayıp ve bilerek yapılmıs bi davranış onu kınıyorum sanada fazla samimi olma diorum allah inşallah en kısa zamanda sanada bi bebiş verir :emir_bebek:

Öncelikle su ramazan ayinin yüzü suyu hürmetine rabbim tez zamanda evlad sahibi etsin tüm isteyenlere, saglikli, hayirli ugurlu bebekler nasip etsin insallah....:Saruboceq:

Hayatim herseyde bir hayir vardir rabbimiz hicbirseyi sebebsiz yasatmaz, bundada bir hikmet var diyeceksin hayirlisini sagliklisini dileyeceksin insallah sanda nasip olcak allahin iziniyle....üzülme bu kadar gün dogmadan neler dogar demisler...:teselli:

Görümcene gelince ben kasten böyle söyledigni düsünemiyorum, belkide inanmak istemiyorum hicbir kadina baska bir kadini bu konuda rencide etmesine bu konuda canini yakmasina inanmak istemiyorum....:1no2:

Belki o an seni düsünmeden öyle söyledi, yani aklina bile gelmedi senin cocuk olayin, belki oda pisman simdi ben ne yaptim öyle diye....yinede tabiki keske düsünseymis ama insanoglu iste dilin kemigi yok..benneyaptımki

Normalde iyi anlasiyorsan ve kendi gelip senden özür dilerse tatliya baglanir bu olay bence..a.s

Sevgiylea.s.

anne milleti öyle canım asla hatalarını kabul etmez karışmayacaksın iyiliğini düşünmeyeceksin.yiyenime annesi 1 yaşında kola içiriyodu söyledim yapma yazık ne bilir o kolayı diye bende seninkine benzer bi tepki aldım. çay yine daha masum kolanın yanında. boşver canım inşallah bebeğin olurda sen doğru düzgün yetiştirirsin.a.s.

Haksızsın.
Acaba ne şekilde bunu söyledin de bu şekilde bir cevap aldın?
Bir de o kadar çok görümcem böyle/kaynanam şöyle başlıkları var ki.. Siz de hiç mi hata yok acaba ? En ufak bir konuda bana şunu dedi böyle yaptı diye konuşuyorsunuz.
Neyse umarım en kısa zamanda bebeğine kavusursun .

Haksızsın.
Bir de o kadar çok görümcem böyle/kaynanam şöyle başlıkları var ki.. Siz de hiç mi hata yok acaba ? En ufak bir konuda bana şunu dedi böyle yaptı diye konuşuyorsunuz.

canım inşallah sen evlendiğinde bizim gibi kaynanasından görümcesindne yakınan insanlardan olmasın.dilerim sen benim gibi üzülmessin. ona en kötü şekilde söylemiş olsam nasıl söylemiş olabilirim sence.yada kötü bir niyetle nasıl söylenir böyle birşey....lütfen biraz düşün emiii

canım sen ıyı nıyetle yaklasmısn kı gorumcende tepkı vermıs ayıp etmış
bazen ınsanlar ne konustuklarını lafın nereye gıdecegını bılemezler
patavatsızlık ıste bu
bos ver uzulme ısallah allah tez zamanda bır bebek verır
saglıklı ve sırın bır bebek kucagına
hayırlısıyla

belki çocuğunun olmaması seni üzdüğü için ve bu konuda hassas olduğun için yanlış anlamış olamazmısın?

belki çocuğunun olmaması seni üzdüğü için ve bu konuda hassas olduğun için yanlış anlamış olamazmısın?

evet öyle zaten benim anlamadığım bunu bile bile yapması benim bu konuda hassas olduğumu bile bile yaniii...yanlış anlama değil bu göz göre göre çıkışmaydı..

Haksızsın.
Kaynana,görümce,elti başlıkları konusunda sana katılıyorum canım,bazen çok abartılı başlıklar açılıyor...ama burada bu konuyu açan arkadaşımıza olan yaklaşımınızı tasvip etmedim,çünkü sizde diğer başlık açanlara olan kızgınlığınızı bu arkadaşımızdan çıkartıp,direkt haksızsın demişsiniz,halbuki bu arkadaşımızın kötü niyeti olsaydı o kişiye '' çay içirme '' demezdi...umursamazdı,yani ben bunun kötü şekilde söyleneceğini düşünmüyorum,ama arkadaşımız dedi ya görümcesigil para istemişler,onlarda tedavi olacağız diye vermemişler,bence görümce içten içe ona bozuldu,ve tepkisini başka boyutta gösterdi......umarım kısa zamanda sorun çözülür,

Doruk canım sende üzüme olur mu,Rabbime dua et,hakkınızda hayırlı olanı kısa zamanda nasip etsin...:teselli:

X