Iyi bir hoca

Iyi günler; bazı sıkıntılar yaşıyorum cevremde iftiralar oluyor Ama hakliligimi anlatamıyorum
Bana bir bakımda tuhaf bir enerjim olduğu enerjimden dolayı insanlarla iyi de geçinsem benden uzaklaştıklarını bana karşı olduklarını söyledi
Yani gözün üstünde kasin var hesabı otursan kabahat kalksan kabahat gülsen kabahat kahkaha atsan kabahat hesabı
Yeni bir sayfa da açsan ilk bir iki sene iyi sonra yine olaylar olaylar yaşarsın denildi
Bende gözlemliyorum çevremi aramda hicbir sey yokken hicbir olay geçmemişken böyle şeyler olduğunu görüyorum
Benim iyi bir hocaya baktirmami bana okumasını falan söyledi
Kendim de sürekli esmalar çeken sürekli dualar okuyan biriyim esma kitapları olan okuyan biriyim
Ama bu söylenenleri de malesef etrafında yaşıyorum daha önce hiç hoca vs ile isim olmadi cevremde olan da yok işlerimin düzelmesi ve üzerimdeki.bu insanları iten kötü enerjinin kalkması için tavsiye edebileceğiniz biri var mi lütfen medyum olmasin bu konuda sahtekar çok biliyorsunuz insan öyle herkese güvenemiyor.
Benim gibi olan yaşadıklarımı yasayan hayatında gözlemleyen var mi varsa bu konuyu nasıl.asabiliriz
Selamlar benimde benzer sorunlarım vardı uyku düzensizliğim sürekli sinir halim çevremde anlaşılamama gibi birisi mardinde bir hoca önerdi uzaktan tedavi oldum çok şükür iyiyim Allah sanada şifa versin aramak istersen vesile olayım dedim whatsapp

Son düzenleyen: Moderatör:
X