Iyi bir hoca

lalezar8216

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
622
31
Iyi günler; bazı sıkıntılar yaşıyorum cevremde iftiralar oluyor Ama hakliligimi anlatamıyorum
Bana bir bakımda tuhaf bir enerjim olduğu enerjimden dolayı insanlarla iyi de geçinsem benden uzaklaştıklarını bana karşı olduklarını söyledi
Yani gözün üstünde kasin var hesabı otursan kabahat kalksan kabahat gülsen kabahat kahkaha atsan kabahat hesabı
Yeni bir sayfa da açsan ilk bir iki sene iyi sonra yine olaylar olaylar yaşarsın denildi
Bende gözlemliyorum çevremi aramda hicbir sey yokken hicbir olay geçmemişken böyle şeyler olduğunu görüyorum
Benim iyi bir hocaya baktirmami bana okumasını falan söyledi
Kendim de sürekli esmalar çeken sürekli dualar okuyan biriyim esma kitapları olan okuyan biriyim
Ama bu söylenenleri de malesef etrafında yaşıyorum daha önce hiç hoca vs ile isim olmadi cevremde olan da yok işlerimin düzelmesi ve üzerimdeki.bu insanları iten kötü enerjinin kalkması için tavsiye edebileceğiniz biri var mi lütfen medyum olmasin bu konuda sahtekar çok biliyorsunuz insan öyle herkese güvenemiyor.
Benim gibi olan yaşadıklarımı yasayan hayatında gözlemleyen var mi varsa bu konuyu nasıl.asabiliriz

Yıldıziniz düşüktür bende öyleyim ne yaparsanız yapın bi türlü yaranamiyorsunuz bu illa dışarıdan biri olması değil kendi ailenden bile olsa aynı değişmiyor. Ben evden çıkarken eve girerken evin içindeyken sürekli ayetel kürsü okuyorum bide küçük yasin dua kitapları var ondan alın oradaki dualardan okuyun kendi kendize hoclra faln pek inanmayın siz kendi kendize okuyun duayı

Daha önce de biri geçmişte size yada ailenize yapılmış büyülerin etkisinin olabilecegini söylüyor
Tuhaf bir enerjim varmis insanları iten

Daha önce de biri geçmişte size yada ailenize yapılmış büyülerin etkisinin olabilecegini söylüyor
Nasıl yani şimdi siz kimle arkadaş olsanız arkadasliginiz ilerlemiyor mu ya da size karşı durduk yere kötü mu davranıyorlar

Bu sizin hassas kişiliğinizden kaynaklanabilir herkwsi memnun etme ye calismamak lazim yanlış arkadaş secmemek lazim bizi iyilige yonelten moralimizi yükselten insanlari hayatımızda tutmaliyiz🥰 bence insanlar sizden uzaklasmiuor siz belki de farkinda olmadan size zarar verecegini hissettiginiz kişileri uzaklastiriyorsunuz👍🏽 aslinda hayirli bisey oluyordur☺️ Ayetel Kürsi ve felak nas okursaniz bolca inşallah size ferahlık verir ♥️

Ayet-el kürsü çokça okurum.nas felak kafirun fatiha kenzul arş duası esmalar herşey herşey kuran meali okurum yasin okurum
Okumadigim şey kalmadi diyebilirim
Yıldız yükseltme terkipleri
Herşey aklınıza gelebilecek herşey
Ama işte değişen birşey yok
Hayatım böyle evet arkadaşlıklarım ortada hicbir sey yokken kopuyor herkesle de selamlasan konusan biriyim güler yüzlü olmaya çalışırım her zaman
Ama işte etrafta ki insanlar da çok kötü bir fitne fesat insan tüm etrafımı bana karşı etkileyebiliyor
Fesat bayanlar çoğunlukta
Fesat bayanlardan kötülük yapanlardan artik sosyal hayatımi yaşayamaz oldum o derece iftiralardan sürekli üzüntü içindeyim sürekli isimde böyle sıkıntıları yaşayınca eve gelince de ister istemez moralim yansıyor evime yansıyor
Isteksiz oluyorum birşey yapasım gelmiyor gibi gibi daha uzatabilirim
Bir kişi de bana enerjimle ilgili birşey söyledi çok etkilendim enerjimin insanları ittiğini bana karşı hale geldiklerini beni etraflarında istemediklerini gibi gibi şeyler ve bende bunu görüyorum etrafimda kıskançlık fesatlık ta var iste etrafimdakilerde oda var kötülük var

Bol bol istigfar ve salavat okuyun kimse bir sey yamaz Allah'in izni ile. Haci hocadan medet ummak yerine kendiniz dua edin.

Dualar da bir enerjidir, dusunceleriniz de enerjidir. Surekli olumsuz dusunuyorsaniz boyle insanlari cekmenizin nedeni bu olabilir.

Sürekli okuyan bir insan olarak enerjimin iyi olması gerekmiyor mu bilemiyorum insan okumaktan da usanabiliyor allah affetsin allah ile konuşurum beni duyduğunu bilirim cunku ama çok zor yaa dayanabilmek bu kadar kötülüğe

tövbeestafurullah ya dua falan okursun namazını kılarsın tabi ama hoca da aramazsın yanlış anlama ama sene olmuş 2020 hâlâ inanıyor musunuz şu hoca okusun muska yazsın geçer saçmalığına onun yerine git eline kur 'an al oku olmadı psikologa git ama buraya hoca ismi falan diye de konu açma :işsiz:

Yaa insan çaresiz kalınca ne yapcani şaşırıyor gerçekten dogru sene 2020 millet uzaya cıktı biz hoca okusun nefesi güçlüdür belki diyoruz sanki kendimiz okusak olmayacak
Ama ahh bir öldürebilsem
Hoca nefesi güçlü hoca okuyup bir tuuu tuuu derse başlasi size okuyacak yaa sanki daha güçlü olacak gibi düşünceler

Iyi günler; bazı sıkıntılar yaşıyorum cevremde iftiralar oluyor Ama hakliligimi anlatamıyorum
Bana bir bakımda tuhaf bir enerjim olduğu enerjimden dolayı insanlarla iyi de geçinsem benden uzaklaştıklarını bana karşı olduklarını söyledi
Yani gözün üstünde kasin var hesabı otursan kabahat kalksan kabahat gülsen kabahat kahkaha atsan kabahat hesabı
Yeni bir sayfa da açsan ilk bir iki sene iyi sonra yine olaylar olaylar yaşarsın denildi
Bende gözlemliyorum çevremi aramda hicbir sey yokken hicbir olay geçmemişken böyle şeyler olduğunu görüyorum
Benim iyi bir hocaya baktirmami bana okumasını falan söyledi
Kendim de sürekli esmalar çeken sürekli dualar okuyan biriyim esma kitapları olan okuyan biriyim
Ama bu söylenenleri de malesef etrafında yaşıyorum daha önce hiç hoca vs ile isim olmadi cevremde olan da yok işlerimin düzelmesi ve üzerimdeki.bu insanları iten kötü enerjinin kalkması için tavsiye edebileceğiniz biri var mi lütfen medyum olmasin bu konuda sahtekar çok biliyorsunuz insan öyle herkese güvenemiyor.
Benim gibi olan yaşadıklarımı yasayan hayatında gözlemleyen var mi varsa bu konuyu nasıl.asabiliriz

Ayet-el kürsü çokça okurum.nas felak kafirun fatiha kenzul arş duası esmalar herşey herşey kuran meali okurum yasin okurum
Okumadigim şey kalmadi diyebilirim
Yıldız yükseltme terkipleri
Herşey aklınıza gelebilecek herşey
Ama işte değişen birşey yok
Hayatım böyle evet arkadaşlıklarım ortada hicbir sey yokken kopuyor herkesle de selamlasan konusan biriyim güler yüzlü olmaya çalışırım her zaman
Ama işte etrafta ki insanlar da çok kötü bir fitne fesat insan tüm etrafımı bana karşı etkileyebiliyor
Fesat bayanlar çoğunlukta
Fesat bayanlardan kötülük yapanlardan artik sosyal hayatımi yaşayamaz oldum o derece iftiralardan sürekli üzüntü içindeyim sürekli isimde böyle sıkıntıları yaşayınca eve gelince de ister istemez moralim yansıyor evime yansıyor
Isteksiz oluyorum birşey yapasım gelmiyor gibi gibi daha uzatabilirim
Bir kişi de bana enerjimle ilgili birşey söyledi çok etkilendim enerjimin insanları ittiğini bana karşı hale geldiklerini beni etraflarında istemediklerini gibi gibi şeyler ve bende bunu görüyorum etrafimda kıskançlık fesatlık ta var iste etrafimdakilerde oda var kötülük var
Istanbuldaysan birini önerebilirim

X