Ite gzel kizim Ada...

IXSXIK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
229
3
KIZLAR 07.04.2008 SABAHI EPİDURAL SEZERYAN İLE GÜZL KIZIMA KAVUŞTUM
İŞTE BENİM MELEĞİM...
]

Son düzenleme:
ışığıııııııııııııımm canım benimmm ada bebekkkk çok güzelllllllllllllllllll..allahım nazarladan saklasın uzun hayırlı sağlıklı bir ömür nasip etsin inşallahhhh..yeer onu gamze teyzesi yaaaa nası da uyuyo canım benimmmm.sen nasılsın canım benim iyimisin alışabildinmi anneliğee nası gidiyo hayatt eee anlat hadiii..

gamzecimmmm canımmm benimmmm
çooook teşekkür ederimmm
ilk günler biraz zorlandık ama yavaş yavaş alışıyoruz birbirimize
dün göbeğimizde düştü
ben çok iyiyim ağrım falan olmadı hiç

maşallah gözün aydın sağ salim almışsın bebeğini kucağına Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu güle güle büyüt...

IŞIKCIM TEKRAR TEBRiK EDERİM.
SAĞLIKLA BÜYÜSÜN MELEĞİN.
DARISI SIRAYLA BİZE ve HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLERE...

maşşşşşşalllaahhh allah analı babalı büyütsün :) uzun zamandır bebiş görmemiştim hemen atladım başlığa. ne kadar güzel bir kız bu maşşallah :)

cok tatli masallah cnm bebegin allah anali babali buyutmeyi nasip etsin isalllahh darisi basimiza artikkkkk

Oyyyy yerim onu ben maşaALLAH. Rabbim sizlere bağışlasın, hep mutlu ve huzurlu olur inşaALLAH.

allah bağışlasın inşallah...allah analı babalı büyütsün inşallah....

masallah lokum lokum Allah nazarlardan saklasin Allah evladinizla uzun mutlu mesut saglikli gunler nasip etsin..

Allah bağışlasın ya melek gibi yavrum ne kadar güzel Allah nazarlardan saklasın

Işikcim Mallah Güle Güle Büyüt Bebişi Darsi Bize Inşalah Bişey Sorcam Sanirim Acibademde Doğum Yaptin Bende Bakirköy Acibademe Gidiyorum Nasil Memnun Kaldinmi Hastaneden Biraz Bilgi Verirsen Sevinirim Canim

maşallah ne tatlı birşey
Rabbim analı babalı büyütsün
kendi gibi güzel bir bahtı olur işallah

maşallah ne kadar güzel bir bebek allah nazarlardan saklasın

Kizalar Hepinize Ayri Ayri çook Teşekkür Ediyorum
Allahim Bu Duyguyu Isteyen Herkese Yaşatsin Işallahh

Işickim Sorumu Görmedin Heralde Tekrar Bakarmisin Canim

ay hakkaten masallah cok tatlı bir bebek
epidural sezeryan nasıl biraz anlatır mısın ben de oyle duusnuyorumda :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…