işyerinde aşka bakışınız nasıl!!!??

isilsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
10
0
35
şu bir gerçek ki işyerlerinde de bazen böyle şeyler olur. iki kişi birbirine aşık olabilir? peki sizin bu konudaki fikriniz ne? işyerinde birine aşık olsaydınız bu aşkı yaşarmıydınız yoksa işyerinde aşk olmaz der unutmaya mı bakardınız? veya iş yerindeki aşıklar hakkındaki düşünceleriniz neler? hoşgörüyle mi yoksa önyargılı mı yaklaşırsınız???

bunu sormamın nedeni; benim de birkaç ay evvel işyerinden brine aşık olmamdı. aslında inanın bunu işime hiç yansıtmadım ama bizim birlikte olduğumuzu duyan muhasebede çalışan kız, yemedi içmedi ve beni işten kovdurdu.. üstelik işte adım kötüye çıktı. anlıyacağınız bu aşk benden çok şey götürdü... anlayamıyorum insanlar neden bu kadar önyargılı, anlayışsız ki...

Evet aşkın yeri zamanı olmuyor tabi bu gerçek aşksa:1yes2: özellikle gerçek aşksa diye kastetmemin sebebi bazı kadınların cinselliklerini kullanarak sırf terfi edip daha iyi bir konumda çalışmak amacıyla üst konumdaki birileriyle ilişki aşk(!) yaşamaya kalkışması bana ters geliyor.

Senin durumunu bilemiyorum ama benim şu yaşıma kadar şahit olduğum tüm işyeri aşk örnekleri işe yansıdı. İşe yansımayan bir örnek görmedim ben. Ast üst aşkında eleman kayrıldı, çok izin kullanmasına, iş saatlerinde işini bazen asmasına göz yumuldu, aynı statüdeki aşklarda ise birlikte hareket edip birbirlerinin işini tamamlama, yerine çalışma, mesaiye kalma oldu. Bu iki kişi bi odada yalnızken odalarına girip girmemekte tereddütler oldu mesela. Valla arkadaşlar bana göre aşık insan bunu göremiyor. Aşk idrakten yoksun bırakıyor insanları ve aslında nasıl davrandıklarını fark edemiyorlar.

bende eşimle çalıştığım yerde tanıştım.. hatta benim patronumdu..
ama biz aynı işyerinde çalışmayı beceremedik.. ortaklı bir şirketti ve sonunda
nişanlıyekn beni işten kovdu o zaman çok kzımıştım çok büyük kavgalar ettik..
ama şimdi bakıyorumda çok doğru bir karar vermiş.. şimdi 11 aylık evliyiz...
ve çookkk mutluyuz.. ben başka bir şirkette çalışıyorum
her açıdan daha huzurluyuz... aşk tabiki olur ama biz birlikte olupta aynı işyerinde
olmayı beceremedik.. Şimdi çalışıtığım şirketide karı koca birlikte işletiyorlar...
ve iş yüzünden çıkan bir çok kavgalarına şahit oldum hiç hoş olmuyor..

off başımda böyle bir bela var :çok üzgünüm:
şirkete gelmek bile istemiyorum o yüzden senağlama

Aşk heryerde karşınıza çıkabilir, iş yerinde olmaz diye birşey yok..Birbirini seven, aşk yaşayan iki kişinin aynı yerde çalışmasını mahsurlu görmüyorum.

Tabi siz tüm gün gözgöze bakışıp işi gücü sallarsanız, tekmeyi yersiniz o ayrı..

Gurbaa bacağı, senin durumun farklı, sen de istemeyince eziyet olur bazı şeyler,anlayabiliyorum seni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…