İsyan etmek istemiyorum ama gücüm kalmadı

Ikisinin arasinda 5 yas var:) biir cesaret oldu.
Hep soyle dusunuyorum. Her sey olacagina varir.
Cekim gucune insniyorum ve hep olumlu dusunmeye calisirim

.siz de odaginizi değiştirin. Onun rahati yeride merak etmeyin. Ayaklarinizi yuksege koyup, yatin hep. Tespih cekin, dua edin, hayal kurun. Kitap okuyun...

İnşallah inşalalh iyi olacağız çok teşekkür ederim

Allah kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez canım vardir bir hikmeti sen gönlünü ferah tut sürekli neşrah suresini oku elini karnına köy ihlas suresini oku

Allah kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemez canım vardir bir hikmeti sen gönlünü ferah tut sürekli neşrah suresini oku elini karnına köy ihlas suresini oku
Çok teşekkür ederim okuyacağım inşalalh elimi karnıma koyup ya şafi zikri çekiyorım sürekli inşalalh iyi olacak Allah büyük

Canım çok geçmiş olsun.Seni ocak annelerinden takip ediyordum umarım en kısa sürede bu süreci sağlıkla atlatırsın.Güzel haberlerini almayı çok isterim

Canım çok geçmiş olsun.Seni ocak annelerinden takip ediyordum umarım en kısa sürede bu süreci sağlıkla atlatırsın.Güzel haberlerini almayı çok isterim
İnşallah canım inşallah atlatacağız oğlumla bugünleri inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…