Istmosel adet sonrası lekelenme

slm.kızlar benimde 9 yaşında oğlumdan sonra doğal hamile kalarak düşüklerim ve 2 defada skar yeri gebeliğim oldu. skar yeri gebeliği metrotreksatla sonlandırıldı. bu düşüklerin istmoselle ilgilimi bilmiyorum ama ben 2.çocuk istediğim için Ahmet zeki ışık gittim ve çokta memnun kaldım.harika bir doktor .ve skar yerinde açıklığında uzman bir prof. biraz pahalı ama işinin ehli ve histereskopiyle yakarak tedavi etti ve gitmediğim doktorların görmediği yapışıklıkları açtı. 1 hafta oldu yapalı halen ağrılarım var ama dayanılmayacak gibi değil burayada benim gibi olanlar ve doktor arayanlar için yazıyorum.
1 ay sonra korunmayı bırakacağım rabbim tüm isteyenlerin kucağını doldursun mutlu haberi alırsam sizede umut olur inş...

Canm benimde bir düşüğüm olmuştu oglumdan sonra 7 haftalık
Senin düşüklerin kaçıncı haftalarda oldu? En iyisini yapmisin canm tedavi olupta hamile kalırsan daha garanti olur inşallah sağlıklı bir gebelik yaşarsın canm dualarimdasin

benim düşüklerim hep 8ve 9.hafta düşükleri oldu kalp normal atmaya başlıyo hatta çok iyi gidiyo pat diye duruyodu.3 defa oldu 2 defada skar yeri gebeliği oldu deizlide prof histereskopi bile oldum ama bişeyin yok dediler bana ama şükürki Ahmet zeki ışık önce rabbimin izni ile sonra onun sayesinde tekrardan nne olurum inş.bu düşükleri skar yeri açıklığına bağlamalımıyım bilmiyorum ama şükür şimid çok iyiyim ki benim adetlerimde çok düzenlidir.ama ağrım oluyodu sadece her doktorda bilemiyo sanırım bu rahatsızlığı.. çok sağol cnm.sen hamilemisin hala rabbim kucağına almayı nasip etsain banada dua ett...

Ben hamileyimm hala cnm 5 buçuk aylik olduk hala korkum geçmedi tabi. Ama doktorun dediğine göre istmoselden kaynaklı sadece skar gebelik oluyormus. Senin düşüklerin yapişıklıktan kaynaklı olabilir bence canm. Benimki pihtilasmadanmis sanirim.simdi iğne oluyorm kan sulandırıcı. Doğumda düzeltirler inşallah istmoselimi çünkü benimde adetlerim 14 gün sürüyordu.

Anladigim kadariyla riske atmiyo olursa dis gebelik sikinti yaraticak die. Senin kanamalarim kac gundu azaldimi amilyat sonrasi denizlimm
Ne kadar surdu amilyat uyutarak mi yapildi

Anladigim kadariyla riske atmiyo olursa dis gebelik sikinti yaraticak die. Senin kanamalarim kac gundu azaldimi amilyat sonrasi denizlimm
Ne kadar surdu amilyat uyutarak mi yapildi

benim adetlerim gayet düzenliydi hiç bi sıkıntım yoktu sadece sol tarafımda garip bi ağrı hissediyodum adet olunca .ben iki defa skar yeri olunca korktum zaten 2 defa tekrar etmesi çok nadir olurmuş ama ahmet zeki ışık sezeryan yeri açıklığının küçük olduğunu orayı yaktım dedi.bide kürtajlar yapışıklık yapmış biraz onlarıda açtım dedi bize cd.verdi gerçekten baya bi uğraşmış. ameliyat genel anesteziyle oldu tabi ama sonrasında normal sezaryan doğum gibi ağrısını çektim epey.ağzı kesicilerle atlattım şükür bana antibyotik ve estrofem verdi 3 kutu günde 3 tane içiyorum.15 gün oldu nerdeyse lekelenmelerim hala var ama ağrım komple yok oldu.adet olmayı bekliyorum adet bitince inş.korunmayı da bırakıcam rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın aramak çok kötüymüş yaa... isteyen herkese versin Rabbim..

Aaaaa agrin oldu mu seseryan gbi ne kadar surdu amilyatin. Allahim kimsenin kucagmi bos birakmasinnnn. Umut herzamanin ilk yazilarima bak o da kalabilcekmiyim diyodu seninde insallhhhh guzelll haberlerini alalimmm. Saglikla sihatleeee insalhhhhhhhhh

Iyi bir doktora denk gelmişin canm cok şükür inşallah yakın zamanda saglikli.bir gebelik yaşarsın bizi habersiz bırakma güzel.haberler duymak iyi geliyor.

Iyi bir doktora denk gelmişin canm cok şükür inşallah yakın zamanda saglikli.bir gebelik yaşarsın bizi habersiz bırakma güzel.haberler duymak iyi geliyor.

doktor çok önemli gerçekten kimi doktor bir çocuk var hiç ilgilenmedi bile şükret otur dercesine azar bile işittiğim oldu neymiş o bi tane için bile uğraşan çokmuş .tm.kabul ediyorum şükrümüde ediyorum tabiki ama benim o cocuğu tek başına bırakmaya ne hakkım var. doktorlar bazen insanı anlamıyorlar. ama rabbim onları başımızdan eksikte etmesinn.. bu ıstmosel den müzdarip bayanlara Ahmet zeki ışık tavsiye ediyorum.
nş.cnm.rabbim herkese versin.sende sağlıkla kucağına al inş. Ah bi kızım olsaa.....

Aaaaa agrin oldu mu seseryan gbi ne kadar surdu amilyatin. Allahim kimsenin kucagmi bos birakmasinnnn. Umut herzamanin ilk yazilarima bak o da kalabilcekmiyim diyodu seninde insallhhhh guzelll haberlerini alalimmm. Saglikla sihatleeee insalhhhhhhhhh

evet ağrım çok oldu yalan söyleyemicem içimde bi yarayı resmen yakmışlar cd.de izledik zaten.3 gibi girdim 5 gibi çıkmışım ama vücut toparlandı hemen ..inş.zaten ilk buraya yazıcam herkese umut olsunn diye ama rabbim arayan herkese nasip etsin o duyguyu... aramak ne zorr....

Insallah Cnm Allah gönlüne göre versin benim oğlum erkek kardeş çok istiyordu erkek olucak inşallah istmosel izin verirse sağlıklı kucagima alirim önce Allah izin verirse tabi. Canm senin yasin kaç? Doktorlar da öyle cidden bir tane olunca çok önemsemiyorlar. Inşallah benim de doğumda istmoselim duzeltilir çünkü âdetlerim 14 gün sürüyordu çok kansız kalıyordum hiç temiz kalamiyordum

ben 38 yaşındayım cnm. inş.sağlıkla kucağına alırsın bebeğini oğlumda çok istiyo kız yada erkek farketmiyo onun için sadece kardeş olsun yeter diyo onun öyle kardeş isteğini görünce üzülmemek elde değil ki ben ne günah işledimde bu çocuk yalnızlık içinde demeden geçemiyorum. belkide bizim işlediğimiz günahların bedelini rabbim ona ödetmesin.
Ama rabbim ol demedikten sonra olmuyo işte...imtahan dünyası işte inş.çekilen bu acıların oğlumun ve edilen duaların hürmetine rabbim banada ve isteyen herkese verir...

Canm benim düşüğüm oldugunda oğluma hemen söylemiştim hamile olduğumu.sonra kaybedince söyleyemedim sürekli anne karnın ne zaman büyücek diyip durdu o kadar üzüldum ki.Allahim inşallah sağ salim kucagima alirim oğlum bir daha bu kaybetme duygusunu yaşamaz çünkü çok duygusal bir cocuk.. senin oğlunun da inşallah yakın zaman kardeşi olur cnm Allah tek bırakmasın hicbir çocuğu inşallah.. ama ben inanıyorum.senden güzel haberler alacağız. Dualarım seninle.

bende ilk hamileikte söylemiştim oğluma ve düşükten sonra söylediğimede çok pişman olmuştum. ve kendime söz verdim 4 ayı dolmadan söylemicem sürpriz olacak ona da elbette ki rabbimden asla ümidimi kesmedim kesmemde vardır bi bildiği diyorum her zaman yada vakti zamanı banada dua edersen çok sevinirim. inş.hepimizin yüzü gülerr.. Allah hayırlı salih yada saliha evlatlar versin. isteyen herkese çifter çifter...

Amin cnm.insallah dualarımdasın. Allahim isteyen herkese nasip etsin.

arkadaslar selammm amilyat olan arkadaslar sonrasinda lekelenmeniz oldumu umutherzaman sen nasilsin nasi geciyo hamilelik
Iyiyim cnm.33 haftalik oldum haftaya alttan muayene edicek doktor plesanta istmosele yapismis mi ona bakmak icin. Yapışmadıysa normal bir sezeryan dogum yasicam ama yapismissa zorlu bir dogum beni bekliyor. Bu arada 37 haftalikken dogumum olucak istmoseli de duzeltecek. Sen ne yaptin ameliyat oldun mu?

hic endiselenme Allahin izniyle gayet guzel olucak. 37 hafta olmasinin sebebi istmosel mi bebek mi . oldu canim doktor suan bisi yik dedi bugun 2. regkimi oldum ilk reglide yine lekelnme oldu doktor amikyattan olablir 2. regliyi bekleyelim dedi de amilyat olanlardan onun cevabjni merk ettim

Istmoselden dolayi 37.haftada olacak dogumum istmoselin cok incelmeden sancin başlamadan dogumun olursa istmoselini duzeltirim dedi. Valla canm bu haftaya kadar cok stresli geldim ve plesantam rahim agzina cok yakin yapışma ihtimali yüksek. Hayırlısı olsun. Sen ameliyat oldugun icin korkma yapisma ihtimalin olmaz gebelik ne zaman dusunuyon?

ben 1 sene sonra falan dusunuyorum . seninde olmaz insallh iyi cagralim ne zmn gidiceksin ? incelirse nolcak yirtilma ihtimalimi oluyo? bakalim benimkide gectimi umarim bisa amilyat olmamisimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…