Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

valla ayrıca bu çay zayıflatıyorsa ben kullanmıcam bit kadarım zaten off :KK59:ama zayıflatmaz heralde ya google'a sordum hiç zayıflatır falan dememişler yani içinde vitaminler varmış zaten.keşke zayıflatmasa arada kilonuza da bakıverin bayanlar uzun süre kullananlar.:KK58:

evt ya bnımde o kafama takıldı canm inş zayıflatmıodur:KK64:

benim kullanmaya başlayalı bir hafta oluyo ve hiç bi değişiklik yok.şimdi aklıma bişey takıldı biz bu otları aktardan alıyoruz ama gerçekten o ot oluyomu acaba.yani poşetin içinde verdi bana ya raftan aldığında karıştırdıysa fln diye süpheye düştüm ben şimdi daha önce ıssırgan otu hiç görmedimki ne verirse inanırım.bu otların paketinde markalı olanları varmı?sallama çay olarak istemiyorum ama pakette markalı istiyorum.

offfffff arkadaşlar ya delirecem ne yapacağımı bilmiyorum artık 2 haftadır ısırgan otu içiyorum yanında çörek otuyla masajda yapaıyorum inanılmaz bir etki var göğüslerimde eşim bile çok şaşırdı ne oldu bunlara böle die ama sorunum var ısırgan otu zayıflatıyor 23 yaşındayım 1.68 boyundayım ve 2 hafta önce 50 kiloydum ve şimdi 47 kiloyum zaten zayıfım kilo almak istiyorum daha da 3 kilo verdim ayrıca ısırgan oyunu kansızlık tedavisi içde kullanıyordum internede araştırıyorum bir yerde iştah açar yazıyor,yeni doğum yapmış bir bayan ısırgan otu ile 56 günde 20 kilo birden verdim dio evet işteh açtığı doğru sürekli birşeyler yemek istiyorum ama neden bir yandan da kilo verdim şimdi bıraktım arkadaşlar lütfen yardım:KK43: ben mi birşeyleri yanlış yapıorum kilo veren ya da ben aldım dien varmı aranızda

arkadaşlar bende bugün aldım ısırgan otu içmeye başlicam inş. etki eder. içimde ot biticek artık bitkisel çaylardan napim büyütsün yeter ki de razıyım zayıflatma konusunda tereddüte düştüm içmeye başlim zayıflama olursa söylerim zaten zayıfım.:nazar:

kızlar ya internette ısırgan östrojen hormonu üretimini yavaşlatır diyor bir kaç yer.kafam karıştı ya o zaman nasıl göğüs büyütebiliyor.menopozdaki kadınlar kullanmamalı felan da yazıyor.anlamadım ki :44: google da aratınca çıkıyor bir kaç sayfa bakın iserseniz.....

evet bende gördüm o yazıyı ama başka sayfalarda da sütü artırır filan yazıyodu demekki etkili diye düşündüm başka biyerde yazmıyo çünkü yavaşlatır die

bende yarın başlayacam inş.. aktardan alıcam hemen başlayacam.. illa akşam yatmadan önce içmek gerekmez herhalde gece gece içemem ben onu yaa :KK1: gündüz içerim artık bi şekilde...masaj aleti var onunla masaj yapmayı düşünüyorum düzenli olarak ama yağ falan sürmek istemiyorum ben çünkü öyle olunca yarıda kalıyor kendimi biliyorum :KK43: hergün içecem bu ıssırganı kesinlikle dönüş yapacam buraya olumlu yada olumsuz sonuç olsada...
umarım herşeyimiz istediğimiz gibi olur. :KK39::KK39::KK39:

Slm arkadaşlar bende sizler gibi küçük göğüslerimden yakınıyorum ve aranızada yeni katıldım.
Isırgan otunu 3gündür kullanıyorum( taze ısırgan otunu) ve aynı şekilde masajda yapıyorum.
Göğüslerimde sızlamalar başladı ve sevinmeyede başladım :) ama ısırgan otunu kemik erimesi olan hastarın kullanması önerilmez gibi bi yazı okudum
23 yaşımdayım ama bi kaç yıl önce kemik erimesi için ilaç tedavisi gördüm ve bu konu beni iyice düşündürmeye başladı :S
bilginiz var ise paylaşırsanız çok sevinirim. Göğüslerimi büyütürken kemik sağlımı kaybetmek istemiyorum ama küçük göğüslerlerde olmuyo :KK43:
arkadaşım bencede sen içme sağlık herşeyden daha önemli... bende gördüm o kemik erimesi zararını ki bi an düşündüm sülalede varmı bizim öyle birşey diye ki sen tedavi görmüşsün...başka yöntemler var gene forumda olmadı onları deneyebilirsin :KK61::KK61:

ben sanırım bu otu içmeyi bırakıcam çok da hevesli içmiştim yaa off off :KK43::KK43: nette görmemiştim mide ağrısı yaptığını falan ama varmış öyle yan etkisi :KK43: perşembe günü içtim midem ağrıdı belki strestendir dedim aldırmadım az önce gene içtim gene ağrıdı bakıcam yarında içerim gene aynı etki ise içmem artık off :KK43: mide bulantısı ve ağrısı yapıyor bende,midem hassas birazcık sanırım o yüzden... nyse bende başka şeylerde denerim :KK43: :KK25::KK25::KK25:

acaba kuru ısırgan otu ne zamanda bozulur kızlar , sanırım ben 2 ay önce mi ne almştm hala duruo , içsem diyorum , bozuldu mu acep :44:

ya kızlar ben aldım bunu ama içemedim tadı kokusu midemi bulandırdı offf sanırım içemicem

bende 15 gün aralıksız içtim ama istiğim sürece karnım agrıdı sanki midemde taş var gibi bide afedersiniz idrarımda aşırı azalma oldu.içtiğim sular nereye gidiyo diye düşünüyodum.başta hiç bundan olabileceginden şüpelenmedim ama sonra bi bırakayım bakalım ne olucak dedim bırakınca karın arısıda geçti tuvaletede cıkmaya başladım.bidahada kullanmadım.

bugün bende başladım ısırgan otuna bırde bunu deneyelim..program şoyle sabah dokuz gibi ısırgan otu çayı içmek oğlen bır gibi hayıt çayı akşam beş gibi tekrar ısırgan içmek akşam yatmadan once çörek otu yağıyla masaj bakalım bır ay devam edebilirsem burdan size bilgi aktarırım bu arada ölçülerim alt 70 üst 83 ve kılom 51 hadi bakalım vatana millete hayırlı olsun...hıç değilse bunların faydası olsunda bizde bu dertten kurtulalım...

Ayşegül günde kaç bardak içiyon ben ıkı bardak içerim diyodum ama günde bir bardak yeter herhalde çünkü oğle saatlerindede hayıt içiyorum bir bardak

Evet bende günde 1 bardak içebiliyorum bence yeterli zaten 1 bardak :)
hayıt yan etki yapıyor mu sana saç dökülmesi gibi ?

Son düzenleme:
hayıt ve ısırgan otunu kullanalı bugün 3. gün olacak şu an için bişey yok bence de birer bardak yeter abartmanın bır faydası yok umarım işe yarar biraz dan ısırgan otu çayını hazırlayıp içeçem oğleden sonrada hayıtı akşam da çorek otu yağı ile masaj yapabılırsem bır ay boyunca yapacam bakalım ışe yarayıp yaramadığı bellı olur o zaman...:92:

X