Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

ben 20 yaşındayım ve destekli 75 bıle dolduramıyorum piskılojım bozuldu çok taktım kafama aktardan bıtkısel karısım bı yag aldım 1 haftadır kullanıyorum gözle görünür bı fark yo su anda yarında ısırgana başlayacagım inş.kesın bı faydası oluyor dımı boşa umutlanmak ıstemıyorum yardımcı olun lutfen.

Kızlar bende uygulamak istiyorumda göğüslerim arasında bariz fark var benim...1i 85 biri 80 :KK43: ikiside aynı ölçüde olsun istiyorum ben ya...Sağ göğsümü yani 85 olanı çok seviyorum ama sola küskünüm,kendini geliştiremediği için :)

bakalım kullanalım şu ısırgan otunu faydası oln paylassın lütfen bnde aldm bgun inş bi faydası olur bnmde psikoljm bozuldu cok kucuklerr :KK43:

kızlar ısırgan otu zayıflatıyormus bıldıgım kadarıyla dogrumu sızce cvp ltfen

ayy insallah bendede ise yarar, benimde 85 felan ama söyle 90 - 95 arasi olsun istiyorum :) yarin baslicam bakalim sonuclari paylasirim :KK16:

ama peki ısırgan otunun zayıflattıgını söylüo bazı arkadaslarımız sizce dogru mu ltfn cvpp:KK50:

kulanmaya basladım daha bi etkisını goremedım bakalım nolcak heee bu arada yeni bir krem cıkmıs kızlar ismi longda kullanan arkaslarımız varsa soylesn

bende en kısa zamanda başlıcam. 75i doldurmayan göğüsüme bi faydası olmasada, egzama var bende belki ona olur. faydalarında egzamaya faydalı demiş. ikisinden birine fayda eder herhalde :KK54:

ya arkadaslar cvp vern lutfen aranızda kullanıpda bi faydasını goremeyenler varmı yoksa bu bünyeden bünyeye degişiyormu? :KK43:

benimde bgn 3. günüm ıssırganda ama gördüğüm kadarıyla başlayanların cogu sonuçları yazmamış.ama ben tam bir ay sonra sonuç ne olursa olsun kesin buraya bişeyler yazıcam:))umarım güzel seyler yazarım:)şimdilik hoşçakalım:)

ya arkadaslar cvp vern lutfen aranızda kullanıpda bi faydasını goremeyenler varmı yoksa bu bünyeden bünyeye degişiyormu? :KK43:

faydası var cnm devam edin benim gibi yarıda bırakmayın:KK47: ben başladığım hiç bir şeyin sonunu getiremiyorum:KK47: ama içmeye baaşladığım zamanlarda gerçekten etki etmişti

ya öyle de cnm ne bilim işte hani ictm 1 haftaya yaklasık ama ne bi agrı nede bi sızı hissetm o kafama takıldı

kızlar ısırganlarınız nasıl?kurutulmuş mu yoksa yaş mı?büyük büyük yaprakları mı var yoksa öğütülmüş mü?nasıl aldınız?yarın aktar amcaya gidicem.:nazar:

valla ayrıca bu çay zayıflatıyorsa ben kullanmıcam bit kadarım zaten off :KK59:ama zayıflatmaz heralde ya google'a sordum hiç zayıflatır falan dememişler yani içinde vitaminler varmış zaten.keşke zayıflatmasa arada kilonuza da bakıverin bayanlar uzun süre kullananlar.:KK58:

kızlar 29 gündür kullanıyorum.son bir haftadır agrı hissetmeye başladım.76 la başlamıştım şuan 80 düznli kullanınca faydasını görüyosunuz sanıırm.ama ben çörek otu yağı kullanmamıştım.fazla dolgun değil.kullanmaya başlıycam siz her ikisiiyle başlayın..:80:

Kızlar ben ısırgan otunu sallama çay şeklinde aldım bugün,bu şekilde içincede etkisini görürmüyüm ve birde çörek otu yağıyla masaj şartmı eğer şartsa masajı yapmanın bir tekniği filan varmı?

sallama çay fayda etmez demişlerdi bana ama..ben yağsız kullandım genişliyo ama dolgunlaşmıyo..ikisini beraber kullan bence..:79:

X