Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Istırgan otu bir mucize

ısırganı bıraktıktan sonra göğüs ölçünde küçülme oldumu peki, yoksa sabitmi kaldı?

bütün mesajları okumadan yazıyorum....
ben daha önce bu ısırgan otundan içtim ve kıllandım...tüylerim daha siyahlaştı,çoğaldı..bende hemen bıraktım...çörek otu yağıyla masaj yaptım,hayıt tohumu içtim...biraz büyüdü..sonra bıraktım onlarıda sonuç eskisi gibi..geri küçüldüler..gören acıyo yaa...sürekli masajla uğraşmakta istemiyorum..bırakınca hopp geri küçülüyo...bıktım vallaa bıktım..

Kızlar ben de 10 gündür ısırgan içiyorum günde bir ya da iki kez. Bana sanki dolgunlaştı gibi geliyor ama ölçüyorum hala aynı. Siz ne kadar sürede sonuç aldınız?
Bir de kokusundan rahatsız olanlar sıcak içmeyi denesin. Sıcakken tadı pek anlaşılmıyor, çay gibi geliyor.

meraba kızlar.. ben de göğüslerimden çok şikayetçiyim. önceden hiç aksatmadan 10 gün boyunca her akşam yatmadan evvel çörek otu yağıyla 5 dakika masaj yaptım gözle görünür derecede dolgunlaştılar ve sertleştiler. şimdi yanında ısırgan otu da içerek masaja tekrar başlıcam. yalnız bu ısırgan otu sizde iştah açtı mı veya bu gibi yan etkileri oldu mu selülit vs. saçma gelebilir belki ot selülit yapar mı diye ama bazıları yapar diye duydum çünkü aynı zamanda selülitlermden de kutulmk için çaba gösteriyorum o yüzden :):):). yardımcı olursanız çok sevinirimm başlarılar hepimize:)

doğal bitkilerden yapılan hiç bi çay selülit yapmaz cnm bilakis yeşil çay limon çayı kekikli çay vb gibi bitkisel çaylar selülitlerden kurtulmaya yardımcı olur tabi bide azim lazım azimle hergün masaj yapar çayları içer sporunu yapıp tuzu hayatından çıkarırsan selülitin kalmaz:97:

kızlar bn masj yapıorm be simdiden serleşmeye basladı diyebilirm ama ısırgan otunuda denıcem inş bi faydası olur ..

ben bu gün aldım başlıyorum umarım bende de aynı etkiyi gösterir aynı zamanda şerbetçi otuna da başlicam bu gün kremle karıştırıp sürmeye başlicam.. ısırgan otu ne kadar zamanda etkisini gösteriyo yani sizdeki bu değişimler ne zaman belirgin bi şekilde oldu 2-3 ay mı_? bi de bırakınca eski haline dönerler mi diye korkuyorum...

gerçekten işe yarıyor mu? bende bugün başladım. küç de kullanıyorum masajda yapıyorum. ama bi değişiklik yok.

evet canım dediklerinin aynısını yapıyorum:):)biraz biraz iyileşti korkuyorum o yüzden soriyim dedim canım benim ilgin için sağol

bende hayıt diye biliyorum dökülme yapanı. saçım zaten çok dökülüyo benim, küç kullanmadan önce de dökülüyodu yani. onun yaptığı bişey yok.

peki bu isirgan otunun normal marketlerde satilan bitki caylarini posette olan sallama caylardan alip icsek o da olur mu acaba cünkü almanyada yasadigim icin aktar yok burda malesef,eger o da oluyorsa ben alip iceyim

peki bu isirgan otunun normal marketlerde satilan bitki caylarini posette olan sallama caylardan alip icsek o da olur mu acaba cünkü almanyada yasadigim icin aktar yok burda malesef,eger o da oluyorsa ben alip iceyim

canım madem orda aktar yok güvendiğin bi markanın poşet çayını alabilirsin hem deneyip görürsün

ben dünden beri 3 bardak ısırgan otu içtim şu an aşırı hassas göğüslerim dolgunlaşma da var gibi ama adet dönemim olduğundan olabilir o dolgunluk bilmiyorum sizde de bu kadar kısa sürede etki etti mi yoksa bunların hepsi adet dönemim olduğu için mi emin olamıyorum

15 gündür sabah akşam ısırgan içiyorum. Bende hiçbir değişiklik olmadı. Herhangi bir dolgunluk, ağrı bile olmadı. Aldığım paket bitsin hayıta geçicem, umarım bu işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…