Isteyen herkese 7'şer tane Fatiha, Ihlas, Ayetel Kursi, Kevser ve Insirah okumaya niyet ettim

Benim de kalbimde iki boyuk duam var. Bu dualarimin kabul olmasi ucun dua edemirsin canim? Ismim Gulnar. Allah razi olsun

Banada dua eder misin? Allahimdan bir sikintimi gidermesi icin el acip yardim istiyorum.
Rabbim skintilarinizi gidersin insallah.
Rumuzunuzla niyetlendim okudum Allahim kabul buyurur insallah. Amin.

Anneannem yogun bakımda onun sağlığına kavuşması için dua eder misin Allah Rıza'sı için.
Anneanneniz icin okudum insallah tez vakitte sagligina kavusur. Amin.

Benim kaç 2-3 aydır olması için uğraştığım bir işim var artık hayırlısıyla olumlu bir sonuca ulaşsın, işe kabul edileyim istiyorum. Ruhen çok yoruldum hem çabalamaktan hem de sonuç beklemekten onun için dua eder misiniz? Adım Merve. Allah razı olsun şimdiden :dua:
Adiniza niyetlendim okudum. Insallah olumlu bir sonuc alir ise kabul edilirsiniz. Amin.

Aylardır işsizim bir an önce hayırlı bir iş bulmam için banada dua edermisiniz? Adım Meral. Allah razı olsun:dua:
Adiniza niyetlendim okudum. Allahim insallah kabul eder is bulmanizi nasip eder. Amin.

Şu mübarek günde bana da dualarınız da yer verirmisiniz? içimdeki sıkıntıların gitmesi,yuvamızda huzur ve mutluluğun sürmesi ve işlerimiz de zihin açıklığı için ..Allah sizden razı olsun inşl.!
Rumuzunuzla niyetlendim okudum.
Skintilarinizin bitmesi, huzur ve mutlulugunuzun surmesi ve zihin acikligi nasip olur insallah. Amin.

Bana da dua eder misiniz? Özellikle rahatsız olan babam için olmak üzere tüm ailem için sağlık sıhhat, huzur, mutluluk diliyorum.
Herkesin duaları kabul olur inşallah Rabbim sen bizleri gör... Amin.
Rabbim oncelikle babaniza olmak uzere tum ailenize saglik sihhat nasip etsin insallah.
Rumuzunuzla niyetlendim okudum insallah Rabbim kabul eder. Amin.

Benim de kalbimde iki boyuk duam var. Bu dualarimin kabul olmasi ucun dua edemirsin canim? Ismim Gulnar. Allah razi olsun
Rabbim kalbinizdeki dualari kabul eder insallah. Amin.
Adiniza niyetlendim okudum.

Öncelikle yaptığınız şey gerçekten çok güzel
Allah razı olsun.
bir senedir halledemediğim meselemin su gibi çözülmesi için bana dua eder misiniz?

Bendee :) bebgimi saglikla ve tabiki hayrlisiyla kucagma almam icin dua edermisinn ?? Varsa bir istegn bende senin icin dua ederim tabikiideee :KK200:

Selamlar hanimlar:KK3:
Isterseniz buradan, isterseniz ozelden isimlerinizi ve dualarinizi bana yazin..
Rumuzunuz ile dua etmemi isterseniz o da olur siz nasil isterseniz oyle okurum konuya duanizi yazmaniz yeterli.
Dualarinizi okuyup Allahin izniyle her birinize
7 Fatiha
7 Ihlas
7 Ayetel Kursi
7 Kevser
7 Insirah okumak istiyorum..

:KK200:

Benimde duaya cok ihtiyacim var. Allahim tum sıkıntılarımı hayirlisiyla cozume kavusturur insallah. Allah sizinde gonlunuzde ne varsa hayirlisiyla onu versin

Öncelikle yaptığınız şey gerçekten çok güzel
Allah razı olsun.
bir senedir halledemediğim meselemin su gibi çözülmesi için bana dua eder misiniz?
Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Allahim meselenizin su gibi cozulmesini nasip eder insallah. Amin.

Bendee :) bebgimi saglikla ve tabiki hayrlisiyla kucagma almam icin dua edermisinn ?? Varsa bir istegn bende senin icin dua ederim tabikiideee :KK200:
Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Rabbim saglikli sihhatli kolay dogumlar nasip etsin, saglikla evladiniza kavusursunuz insallah. Amin.

Benimde duaya cok ihtiyacim var. Allahim tum sıkıntılarımı hayirlisiyla cozume kavusturur insallah. Allah sizinde gonlunuzde ne varsa hayirlisiyla onu versin
Rumuzunuzla niyet ettim okudum. Rabbim sikintilarinizi gidersin, hayirlisiyla cozume kavustursun insallah. Amin.

Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Allahim meselenizin su gibi cozulmesini nasip eder insallah. Amin.

Rumuzunuzla niyetlendim okudum. Rabbim saglikli sihhatli kolay dogumlar nasip etsin, saglikla evladiniza kavusursunuz insallah. Amin.

Rumuzunuzla niyet ettim okudum. Rabbim sikintilarinizi gidersin, hayirlisiyla cozume kavustursun insallah. Amin.

Allah razi olsun

Cok güzel birsey yapiyorsun müminin mümine ettigi dua kabul olurmus. Benimde duaya cok ihtiyacim var :KK43: kalbimden gecen bir duam var imkansiz gibi birsey :KK43: benim duaminda kabul olmasi icin dua edermisin?

E Eminim1418 kardeşiniz için okudum, kabul olur inşAllah. Amin.

M Masalyuzlusevdam rumuzunuzla niyetlendim okudum. Rabbim kabul eder inşAllah.Amin.

B balsuratli size de rumuzunuzla niyetlendim okudum, inşAllah kabul olur. Amin.

BEYAZ KURT BEYAZ KURT rumuzunuzla niyetlendim okudum.
Rabbim bebeklerinizin sağlıkla doğup büyümesini nasip eder inşAllah. Amin.

X