İster evli olun ister Bekar bu yazıyı mutLaka okuyun...

çok güzel bi yazı yaa hemen eşime gönderdim sağol paylaşım için..

ahh erkekler
bizi mutlu etmek ne kadar kolay oysa
bunu göremiyolar, aptallar!

dün akşam işten çıkmama yakın okudum bu yazıyı ve hemen mail olarak eşime gönderdim, yazı çooook uzun olduğu için not ekledim x bey mutlaka sonuna kadar okuyun diye.okumuş. işten çıktım eşim beni almaya geldi, 'prensesim bugün nasılsın' dedi. sevindim, msj ı aldın mı dedim. aldım ,anladım dedi, bak arka koltukta ne var . bi baktım manava gitmiş, dünyanın meyvesini almış. ben tabi şok..ne yapsam bilemedim. yani sen şimdi bunu mu anladım dedim. e evet dedi, tam kızıp bağırıp çağıracaktım ki, tamam tamam şaka yaptım ben zaten sana hep bi prenses gibi davranmıyor muyum dedi, haklı öyle davranıyor ama arada unutuyor...ben hep öyle davransın istiyorumm..
bu arada yazı çok güzel..

cok begendim, harika bir yazi, tesekkur ederim Ahhh keske erkekler boyle olsa.. dunyalar benim olur

Sen kizmissin ama ben cok güldüm arka koltuktaki meyvelere prensesim felan demesi cok tatli, insallah devamida gelir, Allah basinizi bozmasin!!

Aslinda cogu kadini mutlu etmek cok kolayda iste bazen unutuluyor... Hatirlatmak lazim, ben esimin en ufak sürprizinde ne kadar mutlu oldugumu belirtiyorum kücük bi kiz gibi seviniyorum oda sagolsun her firsatta beni böylece mutlu etmeye calisiyor... Hissediyorumki ben sevinirsem oda mutlu oluyor, gözünün ici gülüyor...

Her zaman degil ama cogu zaman bizim kendi elimizde galiba, tabi karsindaki odun olunca baska

Bi örnek verim size, benim babam cok romantik bir adamdir annemde sever sürprizleri felan ama okadar önem vermez... Babam mesela herzaman erken uyanan bi insan, hafta sonlari kalkip corbalar pisirirdi veya annem yprgun oldugunda bulasik yikardi veya etrafi toparlardi... Annemde cok titiz bi insan ve her seferinde laf sokardi iste güya bulasik yikamisin her tarafi su götürüyor veya madem evi süpürdün hic olmazsa süpürgeyi dogru yerine koysaydin felan diye :)... Bide hediye alirdi anneme, babam isterki sevinsin canim bitanem ne güzel düsünmüssün desin övsün annemde sevinirdi ama fazla göstermezdi iste... Babamda biraz ince düsünen bi adam, kendini geri cekti bi ara ne hediye aldi nede ev islerinde yardim etti.. Anneme kizdim, sen görmüyosun ama babam ne kadar düsünüyodu seni bak geri cekti kendini diye... Annem öyle seylerde fazla ince düsünmez ama hatasini anladi geri normale döndü hersey :)

Demek istedigim, ben kendi etrafimdada görüyorum bazen kadinda suc oluyo.. Yani suc denilmez aslinda ama umarim anlamissinizdir :)

Aynen bende öyle, dogum günlerinde alinmis pahali hediyeler yerine aksam elinde bi tane gül ile eve gelmesi beni bin kat daha mutlu ediyor cünkü sirf beni mutlu etmek icin aldigini biliyorum, yani özel bi gün oldugu icin degil...
Amin canim insallah hep böyle güzel devam eder! Hep kötü hikayeler yerine birazda güzel seyler paylasalim degilmi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…