İstenmiyor muyum?

pymsf

Mutlu ol,çünkü kimse üzgün olmanı umursamıyor.
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2024
152
57
Geçmişte istenmiyor muyum diye düşündüğünüz bir anınıza gelecekten yolculuk etseniz geçmişteki halinize ne söylerdiniz?

Son düzenleme:
ay ben çok şey söylemek isterdim ya, bi istenmeme durumum vardı. “Kız bırak şunları, sonraki kavşakta hayatının aşkıyla tanışacaksın” derdim özetle dkfmf

ay ben çok şey söylemek isterdim ya, bi istenmeme durumum vardı. “Kız bırak şunları, sonraki kavşakta hayatının aşkıyla tanışacaksın” derdim özetle dkfmf
Ben de bunlar kim,gelecekte hiçbirinin yuzünu bile hatırlamayacaksın derdim.Ama o zamanki halim kesin anlamazdı.

Hımm sanırım ünlü bi markanın magazasında çalıştığım dönemler diyebilirim ekip lideri olarak istenmiyordum galiba :) herseye herkese karşı tolerans gösterdiğim için çok saf olduğum düşünülüyordu bu nasıl buralara kadar gelmiş bu saflıkla falan gibi halbuki öyle bi durum yoktu:) keşke o zamanlar kafaya takmasaydım diyebilirim :)

Hımm sanırım ünlü bi markanın magazasında çalıştığım dönemler diyebilirim ekip lideri olarak istenmiyordum galiba :) herseye herkese karşı tolerans gösterdiğim için çok saf olduğum düşünülüyordu bu nasıl buralara kadar gelmiş bu saflıkla falan gibi halbuki öyle bi durum yoktu:) keşke o zamanlar kafaya takmasaydım diyebilirim :)
Ben de bir ara akrabamızın evine gidiyordum okulum gereği.Ben her gittiğimde de eften püften kavga çıkarıyorlar,huzursuzluk yaratıyorlardı.O zamanki halime biraz rahat davran da seni bu şekilde gönderemeceklerini anlasınlar derdim.Kötü kızı oyna😈

X