Istemediğim ne varsa beni buluyo... çok mutsuzum..

ya kızlar benimde durumum farklı değil yalnız bizimde şöle bi sorunumuz var sorunumuz yok sadece eşimin sperm sayısı biraz az o kadar bende 3 kere aşılama yaptırdım tabiki tutmadı 4 yıldır uğraşıyom ogün git bu gün gel bide son bi iğne ile aşılama yaptırcak tım siz öle deyince yaptırmasammı acaba bide şu ssk olayını merak ettim ben 3 kere aşılama yaptırdığam dair bi belge bişi almadım offfff allahım aklım iyice karıştı

canım doktora gitmiceksen bi iki ay bence şu keçiboynuzu ve çörekotu bal karışımına başla derim bide onları deniyelim ben bu ay başladım şu an tüp bebk yaptırmak için maddi engellrim var aşılama yaptırmayı düşünüyodum ay öle işte sende yapabilirsin istersen a.s.

nasıl birşey bu? cokacimcoooktarifini verebilir misin canım?

nasıl birşey bu? cokacimcoooktarifini verebilir misin canım?

hemen vereyim canım çörekotunu havanda döv balın içine karıştır vede tarçın sabah akşam 1 çay kaşıyı ye bu senin için keçiboynuzu kürü çok önemli kesinlikle ölçüyü değiştirmemem gerekiyomuş 6 7 adet keçiboynuzunu 2 3 böl yarım kilo kaynayan suya at ağzı kapalı kısık ateşte 3 dakika kaynat 20 dak dinlendirdikten sonra içebiliyosun bunu bir hafta sabah 1 su bardağı akşam 1 su bardağı (kaynayınca zaten 2 su bardağı çıkıyo) içiliyo sonra ise sadece akşamları ve 3 ay devam ediliyo canım afiyet bal şeker olsun inşşş yarsın hepimize:lepi::Saruboceq:

hayatım aşılama yaptırdığın merkezlerde kayıtların vardır...ssk raporu alacağım dersen sana hemen rapor verirler...ssk raporuyla 400 ytl gibi bir işlem ücreti ayrıca ilaçlarında %80 ni ni ödüyorsun...toplam 1000 ytl gibi bir rakam çıkar cebinden....2 deneme hakkı veriyor ssk...bence başka aşılama yaptırma 3 aşılamadan sonra ihtimal düşüyor biliyorsun....tavsiyem tüp bebek için gerekli şartları sağlamaya çalış derim....

arkadaşlar bu keçi boynuzu küründen çok fayda görenler tanıyorum...buranın tüp bebek özel bölümüne bakarsanız orda da kür tarifleri bulacaksınız...hatta kadınlar içinde bitkisel olaylar var....ama sperm azlığında eğer kürü aksatmadan uygularsanız keçi boynuzu mucizeler yaratıyor diyebilirim...ilgili bölümde de müthiş sonuçlar almış arkadaşları görebilirsiniz....tabi bu arada eşleriniz sigara içiyorsa onu da bırakmaları ya da en kötü ihtimalle azaltmaları lazım..zaten az olan spermler nikotinle iyice ölüyor çünkü....

kızlar keçi boynuzu kürünü mutlaka deneyin derim ben.biz denedik ve etkili oluyor sayının yükselmesinde. bende 3 aşılama için hiçbir rapor falan almadım istesem verirler ama ssk raporu için aylarca bekletiliyormuş insanlar.açıkçası bende bu işlemleri tam olarak bilmiyorum.aranızda bilen biri varsa tam olarak adım adım yazabilirmi rica etsem kızlar...

canım aşılama yaptırdığın yerden 3 aşılama yapılmıştır diye rapor alıp, bir araştırma veya üniversite hastanesine başvurman gerekiyor...aylarca sürmüyor...1-2 gün uğraşıyorsun evrakların tamamsa...tekrar söylüyorum tüp bebek özel bölümünde bu konuyla ilgili bir başlık var...sgk ile ilgili herşey olması lazım başlığın adı da....tüm işlemler, gerekli tüm evraklar herşey orda yazıyor....

canım sağolasın böle bi desteğe ve akla çok ihtiyacım var:1rolleyes:ya istanbulda iyi bi doktora göründüm benim aşılamalarım çok basit bi yöntemle uygulanmış normal bi kadın doğumcudan yapıldı işlem yani doktor yetersiz buldu iğne tedavisi ile aşılamayı deneyebilirsin dediği için öle umut ettim napayım işte keçiboynuzu doktor hap insan nereye saldırcağını bilemiyo :uhm::1shok:

a.s.canım bişi sorucam sen peki ssk yaralandınmı tüp bebk için rapor alıp özeldemi yaptırdın biraz aydınlatırmısın bizi ne olur:Saruboceq::uhm:

a.s.canım bişi sorucam sen peki ssk yaralandınmı tüp bebk için rapor alıp özeldemi yaptırdın biraz aydınlatırmısın bizi ne olur:Saruboceq::uhm:

hayatım ben rapor almadım...zaten aşılama filan da yaptırmadım...direkt tüp bebeğe geçtim ve ilk uygulama da pozitifi gördüm çok şükür...ben kadıköy acıbadem hastanesinde yaptırdım...doktorum doç dr. cem demirel di...ben yaptırırken ssk anlaşmaları vardı ama şimdi devam ediyor mu bilmiyorum...çünkü ssk yasak getirdi 400 ytl den fazla ek ücret alamazsınız hastalardan dedi...bu da acıbadem i kurtaran bir rakam mıdır bilmiyorum....bu arada aklınızda bulunsun eğer özel bir merkeze giderseniz ve ssk anlaşmamız var diyorsa 400 ytl den fazla işlem ücreti almaları yasak...hakkınızı koruyun...ilaçlarda yaklaşık 2000 ytl tutuyor...onun da %20 sini ödüyosun raporla...bu arada acıbadem de eğer 2 denemede negatif olursa 3. deneme ücretsiz oluyor...bu da aklınızda bulunsun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…