Doğuma Hazırlık Isteee Kizimin Dogum Sekerleri Teyzeleriii

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Iste kizimin dogum sekerleri tum teyzeleri alabilir :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
hepside çok güzelde ,sen ecrini çekseydinde şöyle yakından görseydik annesi

• Konu Sahibi EU1
ay ne kadar tatlilar insallah benimde bir kizim olurda bende bunlardan alirim

ben patikli olani istiyorum annis ama iki tane alicam tek olmaz onuda kizim olunca ona giydirecegim

• Konu Sahibi EU1
harikalar ama ben şekerlerden çok ecrini merak ettim

• Konu Sahibi EU1
hepside birbirinden güzel..banada yollasana.................

• Konu Sahibi EU1
Valla bende isterim,hic anlamam postaya ver cibik,cok tatlilar ya bayildim,allahim banada nasip edermi acep?Allah saglikla buyutmek nasip etsin annis.

• Konu Sahibi EU1
bende ecrini görmek istiyorum eminim o şekerlerden daha şekerdir anniş ya bayılırım kız bebişlere ben

• Konu Sahibi EU1
ben bütün şekerlerden bi tane istiyorum...çok güzel olmuşlarrr

• Konu Sahibi EU1
adresı verıyroummmmm şöle bı kolı yollaa bızede anniş :)
hepsı cok guzelmışş darsı başımıza kızlar

Çok güzeller bir tane alayım şöyle büyük pempe kutulardan olabilir
tekrar dan diyeyim allah analı bablı büyütüsün canım :1hug:

Anali babali büyütün canim , inaniyorum kizin bu sekerlerden daha tatli ,ömür boyu tatliligi sürsün dilekleriyle....

ayyyy çok şekerr bunlarr hazır sanırım dimiii ama göstermeklee olmaz kii aps ilee postalaa bizahmett ecrinimii öptümmm annişiii

mrß.. Anni$ tbr ederim allah analı babalı büyütsün sevdikleriyle dolu bir dünya ve sağlık dilerim bebeğine ... şekerleride çok güzel biz bunu yapamadık böyle bir şey yoktu ama 1 tane daha bebek yaparsak bende böyle en pembesinden istiyorum yani bir kız istiyorum .. yaradan hepimizin gönlüne göre versin ...bebeğini öpüyorum .. Herkese sevgiLer

kızlaaar nerde bu şekerler ben neden göremiyorum eğer yolunuz düşerse eminönünde harika şeyler var bilginiz olsun elbise şeklinde patik şeklinde çeşit çeşit

tamam tamam gördüm kızlar gerçekten çok güzeller işte benim tarif etmeye çalıştıklarım bunlardı zaten

ayyy şu minik bornoz şeklinde olan harika ecrin şanslı bebek teyzesi

teyzesi şekere bayıldı ama eminim bebiş daha tatlıdır

hep söylemişimdir zaten sen paradan haber ver diye :roflol: şanslı bir bebekmiş bornozlar harika kutularda öyle benim mevlüdüm çok kalabalıktı kişi başı bir ytl lik şeker yaptırabilmiştim birdaha çocuğum olursa mavlüt parasını önceden ayıracağım. negüzel ürünler varmış.

analı babalı sağlıklı sıhatli büyütsün inşallah.

hep söylemişimdir zaten sen paradan haber ver diye :roflol: şanslı bir bebekmiş bornozlar harika kutularda öyle benim mevlüdüm çok kalabalıktı kişi başı bir ytl lik şeker yaptırabilmiştim birdaha çocuğum olursa mevlüt parasını önceden ayıracağım. negüzel ürünler varmış.

analı babalı sağlıklı sıhatli büyütsün inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…