İşte nişan kıyafetimmm

• Konu Sahibi incitanem
Allah tamamına erdirsin incitanem.
Rengi,duruşu çok hoş nişan kıyafetinin...
:asigim:

• Konu Sahibi incitanem
gerçektende çok güzelmiş canım. Beğenilmeyecek gibi değil.Üzerindede süper olacağına eminim. Allah tamamına erdirsin canım.

• Konu Sahibi incitanem
Senin gibi çıtı pıtı hanım hanımcık bir kıza çok yakışacağına eminim canım... Bu arada hayırlı olsun... Allah tamamına erdirsin....Şeniz

• Konu Sahibi incitanem
Çok güzel bi gece olsunn senin için yerimseniben

Çok hoş bi renk seçmişsin yerimseniben

• Konu Sahibi incitanem
ççççççççççççççoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzelllllllllllllllllllllllllllll

• Konu Sahibi incitanem
bayanlar 17 ağustosta nişanımız oluyor..Nişan kıyafetimi sizlere göstermek istedim...Benim içime çok sindi...

ben resım falan göremedım ama yınede hayırlısı olur ınsalah allah tamamına erdırsınyerimseniben

• Konu Sahibi incitanem
Şimdi gördüm.. Harika bir elbise... Allah tamamına erdirsin..Mutluluklar dilerim...

• Konu Sahibi incitanem
ohh be gorebıldım cok guzelmıs cnm gule gule gıy ıns

• Konu Sahibi incitanem
bayanlar 17 ağustosta nişanımız oluyor..Nişan kıyafetimi sizlere göstermek istedim...Benim içime çok sindi...

senağlamaBen neden göremiyorum resimleri yaasenağlamaincik ne olur düzenle şu resimleride benimde merkaım gitsin yasenağlama
Ama kesinlikle süper bir şeydir çokda yakışacaktır biliyorum ama bende görmek istiyorum

• Konu Sahibi incitanem
çok beğendim canım hatta bayıldım .hem modeline hem rengine. çok yakışacak sana. allah mutluluğunu daim etsin. tamamına erdirsin.

• Konu Sahibi incitanem
Nihayet gördüm incitanem çok beğendim merakıma değdi yanii. Seçim muhteşem renk falan çok zevklisin maşallah
Bir ömür mutluluklar canıma.s.

• Konu Sahibi incitanem
iyi günlerde giy canım allah tamamına erdirsin benim kız kardeşimde sanırım 16 yada 17 sinde nişanı var........

• Konu Sahibi incitanem
nerden aldın nişanlığını çok güzelmiş bayıldım:)

• Konu Sahibi incitanem
Allah Allah sadece ben mi göremiyorum..

4 adet minik kırmızı çarpı işareti

• Konu Sahibi incitanem
ya çok güzelmiş hele rengi ve etek kısmı yok yok her yeri çok güzel Allah mutluluğunu daim etsin.

• Konu Sahibi incitanem

woooooooooooooooooowwwwwwwwww nihqayet gördüm:lepi: valla nazar değmesin çok güsel

göremedim diyemlere not: bu sayfadan çıkın kk nın başka sayfalarında azıcık gezinin sonra takrar bakın :roflol: bende işe yaradı

• Konu Sahibi incitanem
Nisanlik elbisen gercekten cok güzel :) rengide cok hos bir yesil =)
allah tamamina erdirsin insallah canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…