işte benim sürpriz doğum hikayemmmmm

canım allah analı babalı büyütsün.harika bir süpriz olmuş sizin için.okurken bir kez daha yaşamış gibi oldum doğumumu.şimdi misler gibi cennet kokuyordur eminim.rabbim sizi bir ömür boyu ayırmasın inşallah.çok duygulandım allahım herkese yaşansın bu duyguyu.

canım hayırlı ugurlu olsun bebegin allahım analı babalı büyütsün...

gozlerim dolu dolu okudum, bebegin hayirli olsun,Allah ona uzun ve guzel bir omur nasip etsin inslh canim

adıyla yaşasın bebeğin.sağlıklı mutlu huzurlu bir aile olun inşallah. DERİN ler ağırbaşlı ailesine düşkün duygusal olur.benimde büyük kızım DERİN.ALLAH ın hediyesi benim için.inşallah senin içinde öyle olur

canım benim inan okurken çok duygulandım gözlerim doldu bebeğin hayırlı olsun Allah sağlık sıhhat versin ayyyyyy şimdi minicik elleri ayakları vardır misler gibi kokuyordur

canım bebeğin hayırlı uğurlu olsun uzun uzun yıllar bu güzel adı ile yaşasın inşallah, allahım bizlerde o güzel günü hayırlısı ile nasip etsin ve doğum hikayemizi paylaşalım bebeğini benim içinde öp ve kokla .

Cnım Allah analı babalı büyümesini nasip edrer inşallah.ya o kadar güzel anlatmışın ki vallahi okurken gözlerim doldu ya bide hiç beklenmedik anda çıkagelmiş bu daha başka bi duygudur heralde.Allah uzun sağlıklı ömür versin bebişine ve ailesine...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…