işte benim çeyizciklerim:))

ya cup cakeli şeyler mi tabak altlığı :KK52:
canım onlar bardak altlıgı 3 modeli vardı ben bu ikisini aldım.tepsime uyuyor biri diğerini de begendim:)
ya ben kendimi paralarım eğer alamazsam bunlar nasıl bişey bebişime söyledim gidiyo şimdi A 101 e Allahım nolur olsun çok beğendim kendilerini:KK52:
evet canım ben bardaklara bayıldım kuzenimin çeyizine de hediye aldım gidip daha sonra.:KK70::KK70:
canım cupcakeli iki katlı servislikler,
cupcakeli bardak altlıkları
cupcakeli peçetelikler
var :) ama yakınımdaki a101e eksik gelmişmiş yarın gelcekmiş alamadan elim boş döndüm :/

çok ciciler.ve cok ucuz.

servislikler de güzeldi gördüm ama benim aklımda baska bir model var ondan almadım.çok ciciler inşallah desenleri yıkanırken cıkmaz:KK43:
ya çok üzgünüm şuan bitanem gitti aldı ama cupcakeli kalmamış çiçekli almış bende başka mağazasına bakıcam akşam varsa ordan alıcam değiştiricem bulamazsam beğenirsem çiçekliler kalıcak beğenmezsemde iade edicem :KK14:

çok yazdım biliyorum ama ben yanlış anlamışım cupcakeliymiş hepsi heheh :KK1:

sevindim canım bulabildiğine:))))

bunlar çook güzeelll :KK16: valla insanın evlenesi geliyo :KK1: güle güle kullanınn ....

bunlar da bugün katıldı çeyizciğimee:)) peçete halkası almamıstım a101den gecen hafta bu hafta baktım bir sürü var dayanamadım 6lı bir tane aldım aynen bu desenden.ayrıca kaseleri de a101in katalogunda gördüm.6 tane alacaktım 3 mavi 3 krem.kremi pek begenmedim ve kaseler umdugumdan cok büyük olduğu için 3 tane aldım:)
$83a2be06-9e08-453b-98ef-a27d15a74e75.jpg $A101-15-Agustos-2013-Aktuel-Urunleri-Sayfa_2.jpg
bu da tupper merdanem
$indir (12).jpg

aa yine mi gelmiş ben hazır izinliyken iki dk bi uğrayım o zaman :KK1: güle güle kullan canım cicilerini :KK16:

aa yine mi gelmiş ben hazır izinliyken iki dk bi uğrayım o zaman :KK1: güle güle kullan canım cicilerini :KK16:

sağol canımmm:))) canım baya bir vardı yeni gelmiş gibiydi.ama depodan mı çıkardılar bilmiyorum.çünkü bu haftanın katalogunda peçete halkaları yok.sizin orda olur mu bilmiyorum sen yine bir bak :KK16:

ayyyyyyy sende bendensinn pembişş pembişşşş :))) bende de emsan pembe seramık tencere seti var ve aryıldızın o modelini düşünüyıorumm canm kalıtesii iyi değil mi kararsızım da birazz :KK43:

bunlar da bugün katıldı çeyizciğimee:)) peçete halkası almamıstım a101den gecen hafta bu hafta baktım bir sürü var dayanamadım 6lı bir tane aldım aynen bu desenden.ayrıca kaseleri de a101in katalogunda gördüm.6 tane alacaktım 3 mavi 3 krem.kremi pek begenmedim ve kaseler umdugumdan cok büyük olduğu için 3 tane aldım:)
Eki Görüntüle 779063 Eki Görüntüle 779065
bu da tupper merdanem
Eki Görüntüle 779084

tatlımmm bendee aldımm pecete halkasındann yaa bendensiinn takipçinimm senin :)))

sağol canımmm:))) canım baya bir vardı yeni gelmiş gibiydi.ama depodan mı çıkardılar bilmiyorum.çünkü bu haftanın katalogunda peçete halkaları yok.sizin orda olur mu bilmiyorum sen yine bir bak :KK16:

canım baktım bile yoktu büyük ihtimalle depodan çıkardılar :KK31:

ayyyyyyy sende bendensinn pembişş pembişşşş :))) bende de emsan pembe seramık tencere seti var ve aryıldızın o modelini düşünüyıorumm canm kalıtesii iyi değil mi kararsızım da birazz :KK43:

tatlımmm bendee aldımm pecete halkasındann yaa bendensiinn takipçinimm senin :)))

evet canım her şeyim pembe oldu..ar yıldız zaten iyi bir marka baya arastırarak aldım ama tabii kullanmadıgım için nasıldır bilmiyorum:) kaliteli görünüyor acıkcası.peçete halkası da cok hoş güle güle kullan sen de canım:)

canım baktım bile yoktu büyük ihtimalle depodan çıkardılar :KK31:
hadi ya şansa geldi benim de hiç düşünmüyordum olacagını neyse daha güzellerini alırsın canımmm:)

evet canım her şeyim pembe oldu..ar yıldız zaten iyi bir marka baya arastırarak aldım ama tabii kullanmadıgım için nasıldır bilmiyorum:) kaliteli görünüyor acıkcası.peçete halkası da cok hoş güle güle kullan sen de canım:)

hadi ya şansa geldi benim de hiç düşünmüyordum olacagını neyse daha güzellerini alırsın canımmm:)

anladımm canmm bnde o çelik takımı alacagımm büyük ihtimal baska pembe çelik takım yok çünkü sen yüklemeye devm et aldıklarını :)

anladımm canmm bnde o çelik takımı alacagımm büyük ihtimal baska pembe çelik takım yok çünkü sen yüklemeye devm et aldıklarını :)
yüklerim canım aldıklarımı birbirimize fikir vermiş oluruz hem:)
ben aldım zaten ama yeni geldiyse asıl istediğim modeli alayım diyecektim :KK1:

hımmm anladım canım..olsunn daha güzelleri gelir haftaya çift kişilik çarsaf ve yastık takımı var almayı düşünüorm acıkcası cok ihtiyac oluyormus öyle seylere sen de bakarsın..a101cii olduk çıktık yaaa:KK70:

hımmm anladım canım..olsunn daha güzelleri gelir haftaya çift kişilik çarsaf ve yastık takımı var almayı düşünüorm acıkcası cok ihtiyac oluyormus öyle seylere sen de bakarsın..a101cii olduk çıktık yaaa:KK70:

bakarım canım güzelse bende alırım :KK56:

bende bakarımmm haftaya 101e :) tüm marketleri takip ediyorumm bendeee yeni bi alıskanlık daha :)

X