Bisküvi - Kurabiye Tarifi İste ask kurabiyem(resimli)

kaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
816
9
40
harika diyorum...

kramasini hazirlayin..

1 adet yumurta
125 gr.margarin
1 paket vanilya
yarim paket kabartma tozu
1 cay bardagi pudra sekeri
aldigi kadar un..
kremasi icin:2 su bardagi süt
4 yemek kasigi un
1 adet yumurta
5 yemek kasigi toz seker

öncelikle kremayi ocakta pisirrelim bi kenrada sousun..daha sonra hamur icin bütün malzemeyi yogurup yumusak hamur elde edelim.ve daha sonra kalpli kaliptan biri düz digeri bosluk olcak sekilde ayni esit sayiyla ypaip firinda psiriyoruz cok pismicek hafif pembelisnce cikariyoruz..daha sonra araya krama sürüp bos olani üstne kapatiyoruz...

aa bide yazmayi unuttum kislar 1 cay kasigi kirmizi toz gida boyasi...onuda hamura katiyoruz...

canım ellerine saglık çok güzel ve şirin gözüküyorlar insan yemeye kıyamazaaaazzzzz yaaa:)))

Son düzenleme:
saol canim benim yokk kizz niye yemeye kiyamazsin hopp mideye atiyorsun...

öyle görünüyor valla canım bu gıda boyasını aktarlarda bulabilir miyizz?

ay bayildimmmmmmmmmm
harika olmuslar
ellerine emegine saglik canim
gözüm gönlüm acildi inanki

valah canim inanki bilmiyorum aktarlarda varmi ben yurtdisindayim ama izine gttigimde hep aldigim yerden alirim aldigim yerde toptanci yani ambalajcilar varya toptan pecete bardak poset satiyorlar ordan aliyorum oralar varsa bak istersen ama mutlaka bulursun tamam..

incitanemtuana saol canim benim gönderim kiss bir tabak midende acilsincokacimcoook

görünüşü çok güzel. üstündeki sim gibi şey nedir nerden alınır

canim saol üstndeki gida simi her renk mevcut bende bütün pastalarima kullanirim 5 yildr hic bir zarari yok sadce görüntü güzellestirio..valah dedigim gbi ben yurtdisindayim izine gittigimde alirim hep aldigim yerden ambalajcilarda satilio genelde istanbulda mutlaka bulursun gerci bir kac arkads bakti bulamamislar ama sen yine sor sorustr antepte iki yerde satilio bir arakadsm antepten sipars etti..benden tlfn nosu alarak öyle yani hemde cok ucuz kücük cam sise fiati 1.5 tl ..bak arastr tamam canm..

evet canm öyle valah sevgililer güno icin hep ugrasiyoruz güzel tatlar sunmak icin,,,.saol canim benim sende hamartlisin msallah..
evet canm bu trafini daha önce grmüstüm cok begenmistim ve hatta bende yapmistim aynisi oldu hatta bonucklarimda vardi yapmistim benden kacarmi kisss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…