Bisküvi - Kurabiye Tarifi İste ask kurabiyem(resimli)

canım harikalar yaratmışsın misafirlerime ikramda bulunurken görselliğe çok özen gösteririm sevdiklerimle paylaşabileceğim bir kurabiye tarifini aldım mutlaka deniycem ellerine sağlık

valla superrrrrrr eline saglik tatlim

canim ben gaziantepten aliyorum samsunda arastr istersen genelde ambalajcilarda oluyor ama yinede bak tamam..

ay bunlar cok güsel olmuşşşşş:)ellerine sağlık cnım yaaa peki krema donsun die bekliors dimi buzdolabına falan mı koydun

bunlar tam özel günlere layık bişi olmuş yaaaaaaaaa ......bayıldım tek kelimeyle....cokacimcoook

cok tesekkür ederim kislar...evet krema donmasi icin biraz buzdolabind aveya soguk bi yerde bekletiyoruz.daha sonra güzelce süroyz.
pasta icinde kullandigim gida boyasi arkadasim onu pasta malzemeleri satan veya ambalajcilarda mutlaka bulursun sim ve boya oluyor baharatcilardada oluyor.tamam.

bende sevgilimle piknik yapmayı planlıyodum bu kurabiyelerden yapıcam ona ellerinize sağlık çok güzeller ya harika görünüyor valla opuyorumnanaktan:asigim: birşey sorcam üstündeki parlak sim gibi olanlar ney? yeniyor dimi onunda ne olduğunu yazarmısınız? :kedi: tekrar ellerinize sağlık muhteşemler! bir oooooo laaaalll llaaaaaaaa da bunun için benden :))) opuyorumnanaktan

X