İstanbullular beraber Kimsesiz Çocukları ziyaret edelim mi?

selam kızlar sımdı arkadasımın nısanından geldım cok yorgunum
sımdı bısey alıyormuyuz anlamadım ben
bırde 2de bulusuyoruz dimi kesin:KK66:

arkadaşlar ben gitmişdim öğrenciyken arkadaşlarımızla,gerçekden de insanın yüreği sızlıyor,aslında herşeyleri var maddi olarak,oyuncakları falan fakat bizleri birilerinin annesi sanmışlardı,sen kimin annesisin sana anne diyelimmi diye yavrucağızlar etrafımıza dolanmışlardı,bide hepsinin saçlarını kısacık kesmişlerdi bakılması zor oluyo diye.ben çok üzülmüşdüm o çocukların sevgi açlığına,benim gittiğim yerdeki yurrta pek bişeye ihtiyacımız yok demişdi öğretmenleri,devlet herşeylerini karşılıyormuş,günlük harçlıkları bile varmış,zaten oyuncakları falan boldu,kitap defter sıkıntıları falan yokdu ,öğretmenin bizden tek istediği arada gelerek çocukların bu sevgi açlığını gidermekdi.siz gelin sadece demişdi onların sadece sevgiye ihtiyaçları var:KK43:

cnm ben gelmeye çalışacam ama kardeşimin sınavı var biz götürcez dönüşte gelebilrsem gelcem

selam kızlar sımdı arkadasımın nısanından geldım cok yorgunum
sımdı bısey alıyormuyuz anlamadım ben
bırde 2de bulusuyoruz dimi kesin:KK66:

evet tatlım 2de buluşuyoruz kesin olarak :CüvCüv:
bende anlayamadım kızlar bişey alıyomuyuz yoksa alıcaksak birlikte mi alıcaz :uhm:

Kızlar pasta ve meşrubat alacağız birlikte.Deterjan almak isteyen arkadaşlarımızla da marketten deterjan temin edeceğiz.

Kızlaar ben şimdi poaça yapıyorum, hep tatlı olmasın 2de orada olmaya çalışacağım ben karşıdan gelicem tamammı şekerler...

kızlar bende sımdı browni yapıyorum eldem borek yapıccaktı candy un kurabıyesı cımcıme pogoca esmer125te tuzlu bısey yapıcaktı dıye hatırlıyorum e ordan pasta falanda alırız tam olur baska gelen varmı bunun dısında

kızlar umarım fotoğraf çekindiniz bugun tekrar sınava girdim gelmeyi çok isterdim lütfen bu tür etkinlikleri tekrarlayalım bidahakine bende katılmak istiyorum

cooooook guzel bır gundu oyle şekerlerdiki hepınızın gelmesını ısterdım kızlar
umarım bır dahaki sefer gıttıgımızde daha kalabalık oluruz
fotograf cekmek yasaktı ama bırkac tane cektık bız kaydirigubbakcemile5
kızlarr hepınız bırıbırınzden ıyıydınız ıyıkı tanııdım sızı bu son olmıycak ınsallah opuyorumnanaktan

cooooook guzel bır gundu oyle şekerlerdiki hepınızın gelmesını ısterdım kızlar
umarım bır dahaki sefer gıttıgımızde daha kalabalık oluruz
fotograf cekmek yasaktı ama bırkac tane cektık bız kaydirigubbakcemile5
kızlarr hepınız bırıbırınzden ıyıydınız ıyıkı tanııdım sızı bu son olmıycak ınsallah opuyorumnanaktan

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

Çok güzel bir gün oldu benim için. ılk defa kkda bir etkinliğe katılmak kısmet oldu, bugün gördüklerimin hepsiye tanıştıgıma çok memnun oldum, çok sevimli insanlar. a.s.

Faydalı bir iş oldugunu düşünüyorum yapılanın ama sayının bu kadar az olması şaşırttı beni doğrusu. Diğer etkinliklerde çekilen fotograflarda çok daha fazla kkdan arkadaşımızı görmüştüm. Neyse kısmet diyelim ve geçelim..

Daha faydalı farklı etkinliklerde de birlikte olabilmeyi istiyorum. Şekercandy'm çok teşekkür ederim ben kendi adıma da böyle bir şeye vesile olduğun için. :1hug:

Son düzenleme:
kendimi bugün çok mutlu hissediyorum
hep hayalimdi kimsesiz çocukları ziyarete gitmek teşekkürler shekerkızcandiy
hepinizi tanıdığıma da ayrı bir mutlu oldum hepiniz çok sıcak ve sevgi doluydunuz
hepinizi öperim bal yanaklarınızdannnn

Çok güzel bir gün oldu benim için. İlk defa kkda bir etkinliğe katılmak kısmet oldu, bugün gördüklerimin hepsiye tanıştıgıma çok memnun oldum, çok sevimli insanlar. a.s.

Faydalı bir iş oldugunu düşünüyorum yapılanın ama sayının bu kadar az olması şaşırttı beni doğrusu. Diğer etkinliklerde çekilen fotograflarda çok daha fazla kkdan arkadaşımızı görmüştüm. Neyse kısmet diyelim ve geçelim..

Daha faydalı farklı etkinliklerde de birlikte olabilmeyi istiyorum. Şekercandy'm çok teşekkür ederim ben kendi adıma da böyle bir şeye vesile olduğun için. :1hug:
canım sende cok tatlıydın coook mmnun oldum hepınızıı tanıdıgımakaydirigubbakcemile5 bende ılk kez bır etıkınlıge katıldım ve ıyıkıde katılmısım cok güzel bir gündü ben bır dahakı organızasyonda daha kalabalık olcagımıza ınanıyorum olumunekankayizsmile
kendimi bugün çok mutlu hissediyorum
hep hayalimdi kimsesiz çocukları ziyarete gitmek teşekkürler shekerkızcandiy
hepinizi tanıdığıma da ayrı bir mutlu oldum hepiniz çok sıcak ve sevgi doluydunuz
hepinizi öperim bal yanaklarınızdannnn

bızde senı operız canımm sende oyleydın kaydirigubbakcemile5bugun bendede ınanılmaz bır mutluluk ve huzur var ıyıkı gıtmısızz ve umarım devamı gelır olumunekankayizsmile

Son düzenleme:
X