İstanbullular beraber Kimsesiz Çocukları ziyaret edelim mi?

sulugözlülüğe sıra gelince bende sulugözüm ama biz ağlamayalım diye o çocukları yok mu sayalım. Ben ağlarım dayanamam diye kendimizi düşünmek mantıklı mı? Onlar biz gitsekte gitmesekte anasız babasız oldukları için her an üzülüyorlar bizde onlarla beraber 1 saat üzülelim ağlayalım ne var yani ohaoldumsmile
Pasta kurabiye hazırlar gideriz. oyuncak yada giyim olsun hediye götürmeyelim herkes aynı şeyi söylüyor cok oyuncakları varmış.

bu arada konuya güncel yazmak yasak diye biliyorum şekerkız konumuzu kapamasınlar :)

Aman arzuco Allah korusun:))
Böyle bir konuyu da kapatırlarsa artık diyecek birşey yok...sempatiksalakcinni
Yapar birşeyler götürürüz ya da satın alırız yapamasak da...

Evet şimdi fikirler ne yönde?
Nereye gidilecek nasıl olacak?
Planlama yapsak mı?

Canım bence planlamayı Nisan ayında yaparız.Nisanın 2.haftasonu gideceğimiz belli fakat tekrar arayıp konuşmak gerekecek.Görevli Bey tekrar ararsınız netleştiririz demişti...Nisan ayının ilk haftasonun da tekrar arayacağım.Ama bizler kendimizi Nisanın 2.haftasonu için hazırlayalım...

Son düzenleme:
kızlar bende gelmek istiyorummmmmmmmmmmmmmmm pendikte oturuyorum istanbulun neresei olursa olsun inşallah gelirim hafta içi hafta sonu fark etmez.....

kızlar belırledıgınız tarıhte bır işim cıkmazsa bende gelmek ısterım
calısıyorum bende ama birkac saatlık kacabilirim ..

ne güzel bir düşünce ve girişim orda olsam hemen giderdim ama benim yerime de öpün o sabileri

aslında şimdiden randevu alabilsek iyi olaacak. biz bu hafta için darülacezeye yaşlıları ziyaete gidecektik fakat yaşlılar haftası olduğundan mart full dolu dediler. 23 nisan için aynı sey olmasın

Kasımpaşa uygunmudur arkadaşlar

benım ıcın kasımpasa uygun ama kesın gelıcem dıyemem tarıh onemlı o gun ızın alabılırmıyım o onemlı.. kımlerın gelıcegı bellı mı

Arzuco : canım seni çok tebrik ediyorum.
Benim uzun zamandır yapmak istediğim bir girişimdi bu.Fakat nedense cesaret edemiyordum.Hani yanımda bir iki kişi olsa derdim hep.Çok iyi akıl etmişsin bu topicki açmakla.
Ben hafta sonları kursa gidiyorum.Hafta içi olursa bana uyar.Ancak hafta sonunu isteyen arkadaşlar ağırlıklı olursa ders programıma göre dershaneyi ekip gelmek isterim.
Benim için semt farketmez gelmeye çalışacağım. Fakat bakırköy yayladaki çocuk esirgeme kurumunu duymuştum.Pek ziyaretçisi olmuyor diye.

tarih bana uyarsa mutlaka gelmek isterim yıllardır yapmak istediğim ama cesaret edemediğim bir girişim

Canım tarih olarak Nisanın 2.haftasonu bir aksilik çıkmazsa.Geleceklerin sayısı artıyor ben çocuk esirgeme kurumunun yetkilisi ile tekrar görüşüp topiğe yazan tüm arkadaşlara msjla bilgilendirmede bulunacağım...

okmeydanındakine de gidebiliriz arkadaşlar randevu almaya gerek yok orda saatleri var saatlerini öğrenip o saatler aralığında gidebiliriz

okmeydanındakine de gidebiliriz arkadaşlar randevu almaya gerek yok orda saatleri var saatlerini öğrenip o saatler aralığında gidebiliriz

Canım ben Okmeydanını da aramıştım daha evvel ve bana çocukların yaş aralığının 12-18 ve hepsinin de erkek çocuğu olduğunu söyledi görevli hanım.O yüzden Okmeydanından bahsetmedim...

slm kızlar nasıl gidiyor diye kontrole geldim sizi
Ama görüyorum ki fazla duyulmamış
Topişin adresini kopyalayım çok kullanılan bölümlere yapıştırın kızlar
herkes görmüş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…