İstanbullu Bayanlar Yakın Tarihlerde Bir Buluşma Düzenliyoruz , Gelir misiniz ? :)

cnmcım bu arada yıldönümünüz kutlu olsun nice nice güzel senelere kaçıncı yıl dönümünüz bu arada tatlım ?

01.06.2009 & 01.06.2010 .. 1.yılımız tatlım :))
teşekkür ediyorum :))
perşembe konuşuruz gündüzden akşam buluşuruz tatlım oke :)

01.06.2009 & 01.06.2010 .. 1.yılımız tatlım :))
teşekkür ediyorum :))
perşembe konuşuruz gündüzden akşam buluşuruz tatlım oke :)

hmmm ilk yıldönümünüzde ne yapcaksınız acaba ? senin bi süprizin var enişteye :dance:
tamam tatlım gündüzden haberleşir buluşuruz ozaman

valla bi süpriz hazırlamadım banane o bana hazırlasın :))
bu akşam ay başı olduğu için ikimizinde mesaisi olcak zaten yüksek ihtimalle
onun olmasa benim benim olmasa onun :S
o yüzden haftasonu bişeyler yaparız artık

tabii cnm bnm enişte yapsın zaten onu sonra öğreniriz ben sen bişey planladın mı diye sordum anladım cnm mesaiye mi kalıosunuz her ay başı ?

tabii cnm bnm enişte yapsın zaten onu sonra öğreniriz ben sen bişey planladın mı diye sordum anladım cnm mesaiye mi kalıosunuz her ay başı ?

faturaların yoğunluğuna bağlı kalıyorum tatlım... :sinifsinif:
valla ben bişey planlamadım
2 aydır maaş alamıyorum zaten nişan için avans almıştım
o yüzden o planlasın bugün maaş günü sıpanın kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

anldım cnm biz de bazen acilde nöbete kalıyoruz o zaman gün bitsin diye dua ediyorum çok zor oluyor mafoldumben
ayy cnm nasıl anlıyorum seni nişandı düğündü hep telaş ve hep para malesef attığın her adım
neyse artık maaşıda alıo enişte kesin bişey yapar

allah kolaylık versin canım senin işinde zor walla...hepimiz çalışmak zorundayız bişeyler elde edebilmek için napalımmm
ya bende işte bugün yol paramı alabilirsem bişeyler alırım belki nişanlıma ama ne alsamki acaba
giysi türü bişey almak istiyorum ama pantolonu çok var tişört gibi bişey alabilirim artık bakalım collezione dan falan bişeyler bakarım yada kot sarayı diye bi yer benim mekanım mecidiyeköyde hep ordan alırım kotlarımı :) ordan bakarım :))

evet cnm her işin bir zorluğu var işte
collezione da 3 al 2 öde vardı cuma bakmıştım ben de güzel şeylerde var yani kot sarayı dediğin çiğ köftecinin sırasında mı

evet canım çiğ köfteci var şu an eskiden ayakkabıcı vardı 1-2 ay önce onun yerinde :))

evet bakmak lazım 3 al 2 öde ye canım ya olmadı beraber bakarız senle

ordanda simit sarayına yada cevahiree yadaaaa profiloya geçerizzz :)))

evet aslıcım bak bu iyi bir fikir bende bakarım senle bişeyler kızlar biz aslıyla perşembe bir aksilik çıkmazsa buluşmaya karar verdik başka gelen var mııı
spedy cnm sende gelseneeee

tamam tatlım perşembe çok özel ve güzel bi gün olcak o zaman yerimseniben

evett başka gelen varmıııı

evet tatlım bencede öyle olacak niye kimseden ses çıkmıyorrr
speedy şimdi burdaydııı gel sende nişan öncesi stres atarsın zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…