İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

Yaaa kızlar yapmayıııınnn!!!

Ben bu cuma tatile çıkıyorum 1 hafta yokum yaaaaaaaaaaaaaa
bari bi sorsaydınız ne zaman tatile çıkarsınız ne zaman çıkmazsınız diyeeee üzüldüm şimdii

tarihi umarım doğru hesaplamışımdır

yaa inşallah ceydaya uyar tarih ev taşıyacaktı birde
ee hadi hayırlısı akşama kesinleştiririz tarihi

Kızlar Benide Yazıın :) Ama artık eskisi kadar çok giremiyorum yani biri özelden bana telefonunu felan atsa ben irtabatı kopardım zamanla (

ama nedennnnnn üzüldüm şimdi phili ablam ank ablayla neşe kaynağımızsınız siz halbuki kısmet artık

seviyorum siziiiiiiiiiiiiicanımcım ank tatilde,bende dişlerimi yaptırıyorum doktorda randevum var
siz eğlenin bizde eğlenmiş oluruz

seviyorum siziiiiiiiiiiiiicanımcım ank tatilde,bende dişlerimi yaptırıyorum doktorda randevum var
siz eğlenin bizde eğlenmiş oluruz

tarih 2 temmuza alındı ablam haberin olsun
Belki müsait olursunuz

selam güzeller ee son durum ne tarih değişiyor mu
değişti canım böylesi daha iyi olacak galiba
eveet eveeet haftaya atın lütfeen
bu cumartesi kuzenin nişanı var yaa

:13::13::13::13:

ayyy ne güzel yaaa bende çok gelmek isterdim ama eşim çalışıyo bende 1senedir istanbuldayım hiçbir yeri bilmiyorum birde 3aylık bebeğim varrr onlada zor olurdu zatende ama çok özendim vallahaaa:2:

böhüüü
iyi de kızlar ben zaten 2 temmuz akşamı dönüyoruuuumm:84::84::84:
neyse bi dahakine diyelim o zaman

ayyy ne güzel yaaa bende çok gelmek isterdim ama eşim çalışıyo bende 1senedir istanbuldayım hiçbir yeri bilmiyorum birde 3aylık bebeğim varrr onlada zor olurdu zatende ama çok özendim vallahaaa:2:

bebeğin çok küçükmüş canım yakınmısın peki üsküdara
Bebiş büyüyünce katılırsın bol bol kk buluşmalarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…