İstanbullu Bayanlar Üsküdara Giderken :)

kızlar cumartesi yazlığa gitçektik ama hava şartlarından dolayı gidemedik eğer haftaya da istanbulda olursam mutlaka gelicem oğluşumla

listeye ekledim bileeee

valla canımcım gelmeyi çok istiyorum inşallah istanbulda olurumda gelebilirim :26: gelemicek gibi olursam burdan yazarım tekrar

canım gittinmi dün akşam konsere etrafıma bakıyorum belki karşılaşırız diye fotonu görmüştümde ama kalabalıktan nerdeee

ne konseri canım valla bizim haberimiz yok olsa giderdik seninle bir gün buluşalım belki karşılaşıyuoz tanımıyoruz birbirimizi

Yapma yaa onlarda tam gelecek zamanı buldu:95:
Günaydın kızlar

evet iyi olur canım özelden numaranı yollayabilirsen o gün öyle haberleşiriz
ay o taraftaki durakların ismini bilmiyorum ben haseki dimi tamam orası anlaştık

Yapma yaa onlarda tam gelecek zamanı buldu:95:
Günaydın kızlar

günaydın kankaa bi de ne vardı panpa
ivet yaaa nilgün de yok zati
herkeşlerin işi bitse de bi toplansak, becerebilirsek :86::86:

günaydın kankaa bi de ne vardı panpa
ivet yaaa nilgün de yok zati
herkeşlerin işi bitse de bi toplansak, becerebilirsek :86::86:

Sorma panpa yaa eksik olcaz bayağa:95:Ama yeni arkadaşlar katılıyor aramıza görmediğimiz yeni tanışacağımız,o yüzden mutluyum:87:

ne konseri canım valla bizim haberimiz yok olsa giderdik seninle bir gün buluşalım belki karşılaşıyuoz tanımıyoruz birbirimizi
davut güloğlunun konseri vardı tatlım.sen sarıgazi iett garajını biliyormusun hayatım?ben istanbulu bilmiyorumya buluşup beraber gidelim diyecektim buluşmaya ama memleketime geldim düğüne 6temmuz da falan geleceğim denk gelmeyecek buluşmaya yaaa.ama bn dönünce beklerim buluşuruz güzelim tamammı

canım kusura bakam cevap yazamadım dısarı cıkmam gerekıordu

listeye ekledim bileeee

ayy askk olsun ben nıye yokmkı listede :44:

meltemcım ayrı ayrı derken gaziden taksıme ordan besiktasa ordan karsıya gitmem bizim için yolu uzatmak demek bizim için en mantıklısı emınonu ordan uskudar tabı ordan gelenler olacak ise bulusulabilir uskudar iskelesinde neden olmasın

Son düzenleme:
Beni de aranıza alın çok yalnızım evde sıkıntıdan patlıyacam yoksa

Son düzenleme:

KK üyesi değil canım ama buluşmaya getirmeyi düşünüyorum
Pazar gezmelerine bayılıyorum ben yaaa
merak etme aradığın kişi tamda ben
Kesinlikle gereksiz şey almam yanımdakinede aldırmam
Enerji bilekliğimi 40 l ye aldım ben ama kesinlikle faydası var
Alırken gerçek ve sertifikalı olmasına dikkat edin
selam hatunlar nasılsınız herkeze iyi haftalarr
:80:

yaaa keşke gelebilseydinnnn
Neyse yapıcas bi buluşma daha
canım kusura bakma yaa afedersin
evdeki listemde varsın ama buraya yazmamışımmmm
tekrarrrrrrr özüüüürrrrrrrrrrr:78::78::78::78::78::78::78:

Hemen ekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…