İstanbullu Bayanlar Cevahirde Buluşuyoruz Duymayan Kalmasın/RESİMLER EKLENDİ

arkadaşlar bende gelmek isterim ama cevahiri bilmiyorum birde yaş sınırlamanız varmı her yaşı kabul ediyormusunuz bu siteye yeni girenlerdenim

arkadaşlar bende gelmek isterim ama cevahiri bilmiyorum birde yaş sınırlamanız varmı her yaşı kabul ediyormusunuz bu siteye yeni girenlerdenim

Hiç bir sınırımız yok ablacım yaş,din,dil (nasıl anlaşırız bilmem ama :roflol:)
ırk,mzhepyani anlıcan kapımız herkese açık sen nerden geliceksin söyle biz yardımcı olalım sana a.s.

Bugün pazae diye herkes tatil yapıyoooo galibaaaaa
Bende dolaşmaya gidiyorum o zaman

gelicem canım sen benim buluşmama geldin bende gelirim sana :enbuyukkk:

Kızlar buluşma tarihini en uygun olan 17 OCAK CUMARTESİ GÜNÜ CEVAHİR AVM ŞİŞLİDE YAPIYORUZ

Hava durumuna baktım o gün yağış var ama hava sıcaklığı 14 derce olacak yani çok soğuk olmayacakyerimseniben
Akşama liste yapıcam kızlar....

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ii bananenaniknaniklülülülülülü:ecrin_bebek:-tatlicadiarzu-:lepi::enbuyukkk:

ii bananenaniknaniklülülülülülü:ecrin_bebek:-tatlicadiarzu-:lepi::enbuyukkk:

ben geliyorum sen gelme zaten :dilcikar: senin olduğun yerde benim işim olmaz mirmirmirmir :icecream:laelaelaelaelae

Hiç bir sınırımız yok ablacım yaş,din,dil (nasıl anlaşırız bilmem ama :roflol:)
ırk,mzhepyani anlıcan kapımız herkese açık sen nerden geliceksin söyle biz yardımcı olalım sana a.s.

canım sağol gelmeyi çok istiyorum ama kızkardeşimin bebeğine bakıyorum.Bu aralar iş yoğunluğundan hafta sonlarıda çalışmak zorunda bu arada anadolu yakasında oturuyorum ama cevahiri öğrendim.inşl. görüşürüzkaydirigubbakcemile5

Beklerim canım çok sevinirim gelebilirsena.s.

KIZLAR HAVA YAĞMURLU YAZDIM AMA ÇOK YAĞMURLU DEĞİLMİŞ İNCELEDİM RAPORU SÖYLEDİKLERİNE GÖRE HAFİF YAĞMURLU VE HAVA SOĞUK OLMAYACAK:dance:

Bende gelmek istiyorum. Geçen haftalarda biri beni davet etmişti ama sizmiydiniz acep :uhm:

KIZLAR HAVA YAĞMURLU YAZDIM AMA ÇOK YAĞMURLU DEĞİLMİŞ İNCELEDİM RAPORU SÖYLEDİKLERİNE GÖRE HAFİF YAĞMURLU VE HAVA SOĞUK OLMAYACAK:dance:

eeee ne zaman buluşuyoz allahtan bir aksilik çıkmazsa gelcem inşallah sizlerle tanışmak istiyorum

EVETTT YOKLAMA LİSTEMİZ HAZIR KIZLAAARRRR
GELMEYENLERE CEZA VERİLECEKTİR DUYRULURRR:roflol::enbuyukkk::dance:
GELENLERE SÜPER Bİ HABERİM OLACAK AYRICAAA

1-DERYACIK
2-ŞEVVALL
3-CANİKLİ
4-ELİFNAZ
5-TALİN
6-ANTRENÖR
7-TUBA_PEHLİVAN
8-GÜNDÜZ KARANLIĞI
9-OZDENARDA
10-BELİNAY_MERVE
11-g_b_k_ (gelme ihtimali var ama aynı zamnada kursu var yerimseniben)
12-BETİCAN
13-LADY34
14-GİZLİ BİR ARKADAŞŞŞ sengözlerimebaksanab okendini biliyor CADIARZU adı bende saklı falan filan işteee
15-YEŞİLGÖZLÜMELEK
16-LEPTAP
17-ETERNET3
18-JAPON KIZ
19-MAVİRÜYAM
20-CİMCİME ESES
21-MİİRACLE
22-AGOKDAG
23-KELEBECİK

BULUŞAM TARİHİ: 17 OCAK CUMARTESİ
SAAT: 13:00 (ben orada olucam inşallah)
YER: KAHVE DÜNYASI

Liste hazır kızlarrrrr

Buluşmayaaaaaaaaa hadiiiiiiiiii

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…