İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

nasıl rahat edersen artık canım
Ama bu kadar çocuksuz senin oğluşu avutur meraklanma
Amaaa oğluş bu ilgiden memnun kalırmı bilmem

aslında sever ılgıyı oglusum ama rahat etmem adına getırmıyım ben kendımı getırsem yeter ılk bulusmam olcak benımde cok sevındım deryacım senın el atmana

biz ha dedik gittik planlı değildi kuzu
bu hatun yavru fare aldı kendine bende kedoşa tarak neyin
tabi azcık da oce aldık

Hamsterlarım çok şekerdi ama değil mi, erkek çok uysal ama kız olan tam cadı çıktı Ocelerimiz azdı evet, sadece minik bir poşetcik...Ben daha farklı hayal etmiş hatta minik bir kamyon kiralamıştım ama

Dimi canım başkalarının özelliklerini ellerinden alırsam
Ne diye dolaşacaklar ortada

He yani...Herkes şahsına munhasır kalsın lütfen

aaaaaaaaaa şimdi gördüm
%80 bende geliyorum 2 hafta varya önümüzde ondan %80 bi aksilik olur falan diye :89:

bu haftasonu değil miymiş..
ben bu haftasonu sanıyorum ayy saf gibi gidip kk kadınları gelecek de onları keseceğim diye bekleyecektim

beni yakamdaki kırmızı gülden tanıyın
:78:
aslında sever ılgıyı oglusum ama rahat etmem adına getırmıyım ben kendımı getırsem yeter ılk bulusmam olcak benımde cok sevındım deryacım senın el atmana

bende geliyorumm Amonra'cığımiki lafın belini kırarız

Ben de istanbuldanim kizlar gelirim ben de:)
:13:

bende gelsem olurmu:))ama avcılardayım

bende avcılardayım :)
bir metrobüse bakıyor yahu

aaaaaaaaaa şimdi gördüm
%80 bende geliyorum 2 hafta varya önümüzde ondan %80 bi aksilik olur falan diye :89:

inşallah o 20 lik dilimde bi aksilik yaşanmazzz

güzel haber:)beni de kabul ederseniz gelmek isterim beylikdüzünden geleceğim kısmetse..

bende geliyorumm Amonra'cığımiki lafın belini kırarız

Ben de istanbuldanim kizlar gelirim ben de:)

bende gelsem olurmu:))ama avcılardayım

bende avcılardayım :)
bir metrobüse bakıyor yahu

aaaaaaaaaa şimdi gördüm

güzel haber:)beni de kabul ederseniz gelmek isterim beylikdüzünden geleceğim kısmetse..

Uzunçayır durağında buluşuruzzzz komşucummm

anaaamm bi sürü kişi geliyo hem de en sevdiklerim geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…