İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Bende 5i geçiyordu,eve geldim,eşim yemek hazırladı bende temizlik yaptım daha yeni oturdum valla...

selam hatunlarrr

Kesinlikle çok çok çok güzel bir gündü. HErkese ayrı arı teşekkür ederim. Sizlerle tanışmak çok güzeldi, inşaAllah arkadaşlığımız aynı güzellikte devam eder.

kesin yivrenc cıktım fotolarda
bidahaki buluşmaya böle pasaklı gelmicem
en güzel ben olcem

kızlarr çok memnun oldum iyiki geldim diyorum valla çok iyi geldi bana. gerçi çocukla pek rahat edemedim ama olsun güzeldi değişiklik oldu inş. yine buluşuruzz ...

eve geldim pğlum hemen uyudu bende biraz uzandım yeni kalktıkk... sizleri seviyorummmmm

kızlar bu akşam fotoğrafları düzenleyeceğim inş. tahminen p.tesi eklemiş olurum. ayrıca fotoların orjinal hallerini isteyenler bana özelden msn adreslerini yazsınlar lütfen

evet hayatım ya rahat edemedin valla ama uykuları gelince öyle oluyolar işte ama olsun değişiklik olmuş oldu senin için senide yakışıklıyıda öpüyorum

merhaba canlar cevahirden en son ayrılan kafile olarak ben anca evime gelebildim:))hepinizle canı gönülden tanıştığıma cok memnun oldum:)))inş. baska bulusmalarda hep beraber diyorum:))bende kocişimle birazadn tiyatroya gidicükk:)))

Bende 5i geçiyordu,eve geldim,eşim yemek hazırladı bende temizlik yaptım daha yeni oturdum valla...

kesin yivrenc cıktım fotolarda
bidahaki buluşmaya böle pasaklı gelmicem
en güzel ben olcem

evet hayatım ya rahat edemedin valla ama uykuları gelince öyle oluyolar işte ama olsun değişiklik olmuş oldu senin için senide yakışıklıyıda öpüyorum

biz en son 3 kişi kaldık, berra bebeğe ciciler aldık wenice' den. utanmasak yatıya kalıcaktık

inş. kuzumm..

hangi oyuna gidiyorsunuz kız belki biz de gelürükk

canım seni facebookta buldum ama ekleme butonu yok,fotoğraflarına bakılıyo ama seni eklemek mümkün değil

Allah allah nasıl oluyo yaa,gizlilik ayarlarına da baktım şimdi aslında 19 resim gözüküyo sadece sanırsam di mi hepsi değil..

cyd86 iyi yapmışsınız canım çıkışta bana uğrayıp kahve içseydiniz ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…