İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

Anammmmm Vallahi komşularımı internetten buldum :81:

canım sıkılıyo benim makyaj yaptım sacıma fön cektım kızımla oynadım yok nafıle gecmedı

Canım buluşma günü neler giyceni falan düşün. Giysi düşünmek de tam bi bayan aktivitesi ne de olsa Giy çıkar hem hazır makyaj falan yapmışken

katrecim avon sayfasınada yazdım gelirken yeni aldığın kolyeyi takarmısın bende almayı düşünüyorumda

pamukprensesim benimde cnm sıkılıyo kaç gündür geçmek bilmedi .. nerde oturuyosun cnm

Vay kokoşlar vaaaayy!!!
yav benim de ayın 11 inde lazer seansım var karşınıza bıyıklı bıyıklı çıkabilirim hee
keşkem daha önce olaydı seansım

yahu o kadar sıkı hazırlanıyosunuz ki ben stress yaptım yanınızda paspal kalırım diyee

hımm cumartesi sizle görüştükte sonra gelinlik bakmaya gidice oraya

aa ne güzel ben en çok buket'i beğeniyorum ama malesef biraz pahalı ama çook güzeell

..çok özendim bende gelebilmeyi isterdim /: 11 aylık bebeğim var, o yuzden pek çıkamıyorum dışarıya... :18:

Meleğim benim ban almış haa kendisini bir göreyim çekecem kulaklarından onun bana teyze dedi

Komşummmm altta gördüm seniiiiiii huuuuuuuuu

.....................................

pamukpreses cnm maalesef uzağız ben şişlideyimm off bende bi hem kendime hem oğluma arkadaş dost bulmak istiyorum artık evde bunaldık kışın yaz olsa dışarı çıkardık.. ev dar geliyo oğlumada banada

canım gelmeyı çok istedim ancak eşim bebek kucuk oldugu için havalar çok soguk oldugu için sıcak bakmadı. ben inşallah dıger buluşmaya gelırım.. ve cevahır bıze uzak kalıyor bıraz. ben bahçelievlerdeyım..

abımle gelseydık o yanımda olmazdı.. :))) ee 50 bayanın yanında cennette sayılırdı:)))

benı oraya eşimin bırakması gerekıyor.. taksı ile gelmek için uzun mesafe..

çok üzgunumm.:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…