İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

len manyak hatunlar alınmadım diyorum kolay kolay alınmam ben aydaa ne takan gacılarsınız bea bakın işinize bakem

kızımmmmm bak içime oturdu heee
Bizi makarya alıyorsan bilem yaw kuzum valla üzüldüm ben
bekliyorum hem mesaj şettim sana
Hala üzgünüm:78:

Al benden de o kadar benim kadar çekingen içine kapanık utangaç yoktur herhalde dünyada hatta sessiz olduğum için bazı insanlar sinsi, fesat gibi şeylerde söylerler benim için ama vallahi öyle değilim birileri bana yakınlık göstersin konuşsun benimle çok sıcakkanlı olduğumu görürler.:26:

geçmiş olsun canım neyi var eşinin
Erkekler hasta olunca çok nazlı oluyorlar yaa
Ya da benim eşim öyle

Biz yanyana mı otursak ki
iki sessiz bir bakmışsın bi biz konuşuyoruz

slm bayanlar buluşma varmış bende cevahire yakın otruyorum ne zaman buluşma acaba? belki bende gelirim çocuklu bayanlar gelebiliyormu:)) hava gzl olursa gelirim ztn evde cnm sıkıldı iyice...

geçmiş olsun canım neyi var eşinin
Erkekler hasta olunca çok nazlı oluyorlar yaa
Ya da benim eşim öyle

aaa geçmiş olsun neyi var grip mi?
sağolun kızlar.. ağır gribal enfeksiyon .. 1 gecede oldu yaa, dün akşam işten geldi bişeyi yoktu. gece 3te bi kalktı boğazları şişmiş, ateşi var vs.. sabah doktora gittik falan. öyle yani. bana da bulaşmaz inş.
Deryacım benim eşim tam tersi hiç sesi çıkmaz hastayken

tamam canım mesajını aldım

Bende bugece bu kadar kızlar herkese güzel uykulaaarrrr
Görüşmek üzere yarın öpüyorum hepiniziii

hayırlı geceler

cevahirde 14.-1430 arası üst katta kahve dünyasındamı...

deryacık seni tanıyorum sanırım bi kere buluşmuştuk cevahirde yine sonra seni annemle otobüsed bindirmiştikk..
cnm ctesi inş. bende gelirimm ok

cevahirde 14.-1430 arası üst katta kahve dünyasındamı...

deryacık seni tanıyorum sanırım bi kere buluşmuştuk cevahirde yine sonra seni annemle otobüsed bindirmiştikk..
cnm ctesi inş. bende gelirimm ok

Kahve Dünya' sı kesin değil canım, yarın deryacık Cevahire gidip konuşacak kişi sayısını vs. yani yarın netleşecek ayrıca buluşma saaitmiz 12:30- 13:00'da olacak ama çalışanlar, uzakta oturanlar vs 14:00' de falan gelecekler

Çok geçmiş olsun cyd86 bu aralar salgın var herhalde herkes hasta zencefil çok iyi geliyor ben ne zaman hasta gibi olsam hemen sıcak suyun içine zencefil, bal, limon koyup çay gibi demleyip içiyorum çok iyi geliyor sanada tavsiye ederim canım.

dün gece yatmadan alıntıyla bi sürü msj yazmıştım ama elektrikler gidince modem iptal oldu tabi yollayamadım o yüzden bu gece kısa tutuyorum mazallah gün içinde pek giremiyorum walla malum çocuk bütün vaktimi alıyo

Annemlerin evi profilo' ya çok yakın resmen 2. evim gibiydi orası bekarken Profilo çok ters biyerde kalıyo canım bence de uzak olanlar orayı bulamaz bi de çocuklu olanlar var, yürüme mesafesi de çok oranın.

otoparkı ücretsiz mi oranın belki arabayı alırım oraya bırakırım
Cevahir çok pahalııııııı

klavye kafayı yedi hızıma yetişemiyor artık:)[/QUOTE]
şekerim ben cevahirin hemen arkasındayım cevahirin açık otoparkıyla burun burunayız yani bizim apartmanın otoparkı var istersen burayada çekebilirsin arabanı haberleşiriz yine özelden telimi yolluyorum sana

normal bi günde ne giyorsanız onu işte amma kokoşsunuz siz ya ben çok pasaklıyımdır hee
al benden de o kadar cicim bi pasaklıda ben varım
slm bayanlar buluşma varmış bende cevahire yakın otruyorum ne zaman buluşma acaba? belki bende gelirim çocuklu bayanlar gelebiliyormu:)) hava gzl olursa gelirim ztn evde cnm sıkıldı iyice...
nerde oturuyosun canım benimde oğlum var 20 aylık bi sorun çıkmazsa bi uğrarım bende diyorum sanırım yakınız önce biz bile buluşup kaynaşabiliriz senle

sabahın ilk fıstığına günaydınnnnnnnnnn

deryacık 10 dakikada 1 msj atılıyomuş yahu nomu atamadım sana msj olarak park olayı için eğer ok dersen yollarım öptüm cicim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…