İstanbullu Bayanlar Cevahir Yolcusu Kalmasın

selam kızlar nasılsınız oku oku bıtıremedım sayfaları alt ust 1 güncük giremedim
kim tutar bizi
buluşma gununde ve yerınde bir değişiklik var mı deryacık??? sanırım birden fazla yer seceneği mi var ben mi anlamadım
yok canım şimdilik sadece kahve dünyasının yetkililerini ikna etmeye çalışıyoruz
Yarın gidip konuşacağım bakalım telde ikna ettim ama
Tatlı dil nede olsa
olabilir canım

sen camdan bakarkene haber et bana, ben de cama çıkar el sallarım belkim görürsün
oooobenim projektör faln tutmam lazım ahaaa bu çatlak deryacık dersin
Teee başakşehirdeyim ben
Aramızda askesiye var
Yine Cevahir' de buluşacağız, sadece sığacak bi cafe arıyorz

emin değilim ama yazdığı mesajlara baktım bi kadına fena şeyler yazmış :26:

Bir bakayım

Deryacım yarın Cevahir' e gittiğinde oo Derya hanım hoşgeldiniz falan deyip kırmızı halı neyim sermesinler bugün telefonda başkasına demişler ya dertya hanımdı di mi falan diye

Deryacım yarın Cevahir' e gittiğinde oo Derya hanım hoşgeldiniz falan deyip kırmızı halı neyim sermesinler bugün telefonda başkasına demişler ya dertya hanımdı di mi falan diye

Hee pamukda aramış melekde
Ama ben ağırlığımı koydum ortaya
Evet beyfendi akadaşlarım aramışlar ama ben organizatörlerim
Benim sözüm geçer dedim
Şimdi biz konuşalım şu işi dedim

ayyy şaka bir yanaevet arkadaşlarımda aramış kesinleştirmek adına sizinle ben konuşuyorum dedim adama gayet ciddi resmi ama bir o kadar ikna edici bir ses tonuyla:81:

hee iyi etmişsin

adam bi de sormuş ya 'siyasi bi olayla ilgisi yok di mi' diye. orda koptum resmen

meltem arkadasa demısler sanırım arkadasın baya komiğine gitmiş bana hanımlı hunumluda konusmadılar hem ben ina etmek için deyıl fıyat ve mekan ıcın aradım işleri karıstırmak deyıl amacım kımın organize ettığını bılıyorum çok şukur yardım etmek ıstedım sadece ?

Alımadın dimi canım şaka yaptım yaaa
Zaten sizin yardımınıza ihtiyacım var benim demiştim size
Saol yardımın içinnnn

neden pamuk noldu şimdi yaa
Canım yazdıklarıma kırılmadın inşallah
Şakalaşıyoruz kızlarla
eğer karıştırdığını düşünseydim sana telde söylerdim bugün düşüncemi
Şaka yaptığımıza yazdım
Bana mı kırıldın sen şimdi

kimseye kızmadım kuzum okiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…