İstanbul'da veya yakın yerlerde 1.yıldönümümüz için yer bakıyorum :) ACİLL LÜTFEN

simarikcadi

Mutluluk prensesii:)
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
139
1
İstanbul'da veya yakın yerlerde 1.yıldönümümüz için yer bakıyorum :) ACİLL LÜTFEN evet arkadaşlar eşime süpriz yapmak istiyorum bildiginiz yakın bır yer varmım ? 1 gece kalıcaz?

cnm ağvayı tavsiye edebilirm... romantik, hoş, tam bi yıldönmü yeri dyebilirm :)
bz gizemli nehir diye biyerde kalmıştık çok memnun kaldık ... ahşap küçük ev gibi odacıklar yapmışlar nehrin kenarında zaten hatta sal yolluyolar sana onla geçiosun otele :) otel dedğimde butik otel tarzı çok hoş biyer bz şömine basnda yemeğimizi yemiştik sabahta nehr kenarında kahvaltımızı yapmıstk çok keyfliydi tavsiye ederm odalarıda süslüyolar kırmızı güllerle falan:KK16:

cnm ağvayı tavsiye edebilirm... romantik, hoş, tam bi yıldönmü yeri dyebilirm :)
bz gizemli nehir diye biyerde kalmıştık çok memnun kaldık ... ahşap küçük ev gibi odacıklar yapmışlar nehrin kenarında zaten hatta sal yolluyolar sana onla geçiosun otele :) otel dedğimde butik otel tarzı çok hoş biyer bz şömine basnda yemeğimizi yemiştik sabahta nehr kenarında kahvaltımızı yapmıstk çok keyfliydi tavsiye ederm odalarıda süslüyolar kırmızı güllerle falan:KK16:

kuzenlerım agvanın otellerınde bır kaç kez kalmıstı böcek fln çok demişti o yuzden pek isteklı olmamıstım memnun kaldınızmı?

X